یک نوجوان را برانگیخته است تا یک بحث ملی در مورد توهین به مقدسات در فرانسه پس از یک Instagram post فراخوانی اسلام “دین نفرت”.

میلا, 16 ارسال شده نظرات خود را آنلاین پس از دریافت ضد همجنس سوء استفاده از یک مسلمان دیدگاه.

او تهدید به مرگ دریافت کرده است با حضور در مدرسه پس از.

اما میلا حاضر به عقب نشینی کرد و گفت در اولین مصاحبه تلویزیونی که او “می خواستم به او کردم”.

او پس از غیر فعال او Instagram account.

این پست را برانگیخته بحث های زیادی در فرانسه بیش از آزادی بیان. در این کشور ملی قوانین توهین به مقدسات و شدت سکولار قانون اساسی است.

پلیس در ابتدا به باز دو تحقیقات: اول به این که آیا میلا بود به جرم سخنرانی نفرت و دوم به آنلاین حمله. آنها پس از کاهش نفرت گفتار مورد به عنوان میلا شد ابراز نظر شخصی در دین و نه هدف قرار دادن افراد.

چه میلا می گویند ؟

ظاهر می شود در Quotidien برنامه در TMC کانال های میلا عذر خواهی کرد برای توهین به افرادی که به عمل خود دین “صلح” و گفت: او با ابراز تاسف از “ابتذال” از کلمات و پخش آنلاین.

اما او در دفاع از اظهارات او. “من مطلقا هیچ تاسف در مورد آنچه من گفتم این بود که واقعا من فکر کردم:” او گفت مصاحبه.

مینا گفت: زندگی او “به وضوح در خود نگه دارد” در میان جنجال. او مجبور به ترک مدرسه به دلیل تهدید علیه او گفت: او می توانست “سوخته با اسید, ضربه, محروم, برهنه در ملاء یا زنده به گور”.

روز دوشنبه وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت که مقامات در تلاش بودند به “بازگشت به مدرسه مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک زندگی عادی داشته باشم”.

چگونه بحث را شروع کنم ؟

جنجال شروع شد و در 18 ژانویه پس از میلا انجام یک پخش زنده در Instagram account. پس از صحبت کردن در مورد تمایلات جنسی خود او به نام “لزبین” توسط یک مسلمان دیدگاه.

در پاسخ میلا ارسال شده حمله به اسلام. “من نفرت دین است. قرآن یک دین نفرت,” او گفت: قبل از استفاده از قوی تر کلمات برای حمله به اسلام.

“من نژادپرست است. شما نمی تواند نژادپرستانه نسبت به دین است. من گفتم آنچه من فکر کردم شما در حال رفتن به آن را پشیمانی.”

منتقدان خود گفت: نظرات توهین آمیز شد. برخی از فرستاده او را تهدید به مرگ و دیگران نوشته شده اطلاعات شخصی خود را آنلاین. رئیس, فرانسوی, شورای اسلامی, ایمان, محمد موسوی گفت: هیچ چیز توجیه تهدید به مرگ مهم نیست چقدر جدی اظهارات او.

حامیان دفاع از حق خود برای حمله به اسلام و هشتگ #JeSuisMila (من میلا) آغاز شده و روند در فرانسه. مخالفان را با هشتگ #JeNeSuisPasMila.

وزیر دادگستری فرانسه نیکول Belloubet waded به بحث و گفت که تهدید به مرگ نوجوان بودند “غیر قابل قبول”.

اما Ms Belloubet خودش مورد انتقاد قرار گرفت پس از این استدلال که حمله به دین بود “حمله به آزادی وجدان”. فرانسه سناتور لورنس Rossignol به Ms Belloubet “0/20 در قانون اساسی” گفت که در فرانسه “آن را ممنوع و توهین به پیروان یک دین اما یکی می تواند توهین به یک دین آن چهره کاراکتر خود را”. Ms Belloubet بعد گفت: نظرات او شده بود “دست و پا چلفتی”.

میلا را باعث شده است در آغوش حق دور. ملی تجمع مارین لوپن گفت: میلا بود “شجاعت بیشتری از کل طبقه سیاسی در قدرت برای 30 سال گذشته”.

در ماه اکتبر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی هشدار داد در برابر “stigmatising” مسلمانان و یا ارتباط اسلام با مبارزه با تروریسم است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im