میلان-سان رمو 2020 startlist — full موقت جزئیات از تیم ها و سواران

همانطور که با تمام WorldTour مسابقه از 19 تیم را تشکیل می دهند که بالا پرواز از دوچرخه سواری حرفه ای دریافت دعوت و در مورد میلان-سان رمو همه تیم ها قرارداد برای مسابقه.

  • UCI WorldTour 2020: تکمیل تیم-با تیم-راهنمای فصل

علاوه بر این شش بیشتر تیم از حرفه ای و قاره ای را بدست آورد نیز به رقابت بپردازند. سیرک-Wanty Gobert و مستقیم کل Énergie واجد شرایط به عنوان یک نتیجه از جای خود را در رتبه بندی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در حالی که Alpecin-سفت Arkéa-Samsic گازپروم-RusVelo و Vini زابل ک-KTM صادر شد کلمات نوشته توسط سازمان دهندگان مسابقه RCS.

  • تجدید نظر در تقویم: WorldTour — مردان و زنان مسابقات

شما می توانید در زیر موقت هفت مرد تیم که مسابقه اول بنای فصل که همچنین طولانی ترین روز مسابقه در تقویم حرفه ای.

تا شروع peloton تایید همه سواران که انتظار می رود برای شروع و یا نام در longlists اعلام شده توسط جوخه را پررنگ نمایید. Telegraph Sport به روز رسانی خواهد شد بر این اساس تا آخر خط-یو پی اس را می توان تایید کرد.

UCI WorldTour تیم

Ag2r La Mondiale (Fra): رومن Bardet (Fra) فرانسوا Bidard (Fra) جفری بوچارد (Fra) Clément Champoussin (Fra), Mikaël Cherel (Fra) Clément Chevrier (Fra), Benoît Cosnefroy (Fra), سیلوان Dillier (Swi) اکسل Domont (Fra), Julien دوال (Fra), Mathias فرانک (Swi) تونی Gallopin (Fra) بن Gastauer (لوکس), Alexandre Geniez (Fra) دوریان Godon (Fra), الکسیس Gougeard (Fra), Jaakko Hanninen (Fin), Quentin Jaurégui (Fra), Pierre Latour (Fra), Lawrence Naesen (Bel), Oliver Naesen (Bel), Aurélien پرت-Peintre (Fra), Nans پیترز (Fra) هری Tanfield (GB), Stijn Vandenbergh (Bel), Andrea Vendrame (Ita)Clément Venturini (Fra) الکسیس Vuillermoz (Fra), لری Warbasse (US).

آستانه (Kaz): Alex Aranburu (Spa), Zhandos Bizhigitov (Kaz), Manuele Boaro (Ita), هرناندو Bohórquez (Col), Rodrigo کنتررس (Col), Laurens د Vreese (Bel), فابیو Felline (Ita), Daniil Fominykh (Kaz) عمر فریل (Spa), Jakob Fuglsang (Den), یوگنی Gidich (Kaz), جوناس Gregaard (Den), Dmitriy Gruzdev (Kaz) هوگو Houle (می) یون Izagirre (Spa), گرکا Izagirre (Spa), Merhawi کودوس (Eri), Miguel Ángel لوپز (Col), آلکسی Lutsenko (Kaz), Davide Martinelli (Ita)یوری Natarov (Kaz) وادیم Pronskiy (Kaz), Óscar رودریگز (Spa), لوئیس لئون سانچز (Spa), Nikita Stalnov (Kaz), هارولد تجدا (Col), Davide Daisy Hidalgo (Ita) الکساندر ولاسوف (Rus), Artyom Zakharov (Kaz).

بحرین-مک لارن (Brn): Yukiya Arashiro (Jpn), Phil باوهاوس (Ger) پللو بیلبائو (Spa), Grega خاک رس (Slo), Santiago Buitrago (Col) اروس Capecchi (Ita), دامیانو کاروسو (Ita) مارک کاوندیش (GB), سانی Colbrelli (Ita), Scott Davies (GB), فنگ Chun-kai (Twn), Iván گارسیا (Spa), Marco Haller (Aut), هاینریش Haussler (Aus), کوین Inkelaar (Hol), Mikel Landa (Spa), Matej Mohoric (Slo), Domen نواک (Slo), علامت پدون (Ukr) هرمان Pernsteiner (Aut), لوکا Pibernik (Slo), Wout Poels (Hol) مارسل Sieberg (Ger), Dylan Teuns (Bel)آذر Tratnik (Slo), رافائل وللس (Spa), Stephen Williams (GB) فرد رایت (GB).

بورا-Hansgrohe (Ger): Pascal Ackermann (Ger) اریک Baska (Svk), چزاره بندتی (Ita), Maciej Bodnar (Pol), Emanuel Buchmann (Ger), Marcus Burghardt (Ger) Jempy دراکر (لوکس) ماتئو Fabbro (Ita), پاتریک, Gamper (Aut), اسکار Gatto (Ita), فلیکس Grosschartner (Aut), Lennard Kämna (Ger), پاتریک کنراد (Aut), Martin Laas (Est), Rafal Majka (Pol), جی مک کارتی (Aus), گرگور Mühlberger (Aut), Daniel Oss (Ita), Pawel Poljanski (Pol), Lukas Pöstlberger (Aut), Juraj ساگان (Svk), پیتر ساگان (Svk), ماکسیمیلیان Schachmann (Ger), Ide شلینگ (Hol), Andreas Schillinger (Ger), Michael Schwarzmann (Ger), Rudiger Selig (Ger).

CCC تیم (Pol): خواهد بارتا (US), پاتریک Bevin (NZ), Josef Cerny (Cze), Víctor de la Parte (Spa), Alessandro De Marchi (Ita), Simon Geschke (Ger), کمیل Gradek (Pol), Jan Hirt (Cze), جوناس کخ (Ger) پاول Kochetkov (Rus), Jakub Mareczko (Pol), Fausto Masnada (Ita), کمیل Malecki (Pol), میشل Paluta (Pol), Serge Pauwels (Bel), جوی Rosskopf (US), Szymon Sajnok (Pol), Michael Schär (Swi), Matteo Trentin (Ita), آتیلا Valter (Hun), Greg ون Avermaet (Bel), رالیتسا ون Hoecke (Bel), Nathan ون Hooydonck (Bel), Guillaume ون Keirsbulck (Bel), Francisco Ventoso (Spa), Lukasz Wisniowski (Pol), Ilnur Zakarin (Rus), Georg زیمرمن (Ger).

Cofidis راه حل Crédits (Fra): پیت Allegaert (Bel), فرناندو Barceló (Spa), Natnael Berhane (Eri), دیمیتری Claeys (Bel), سیمون Consonni (Ita), نیکولا Edet (Fra), Eddy Finé (Fra) ناتان هاس (Aus), Jesper هانسن (Den), Jesús Herrada (Spa), خوزه Herrada (Spa), ویکتور Lafay (Fra), Christophe لاپورت (Fra), Mathias لو Turnier (Fra), سیریل Lemoine (Fra), Guillaume مارتین (Fra), Luis Ángel Maté (Spa), Marco Mathis (Ger) امانوئل مورن (Fra), Anthony پرز (Fra), Pierre-Luc Périchon (Fra), Stéphane Rossetto (Fra), Fabio ساباتینی (Ita), Damien Touzé (Fra) کنت Vanbilsen (Bel), Julien Vermote (Bel), الیا ویویانی (Ita)به Attilio ویویانی (Ita).

Deceuninck-سریع گام (Bel): Julian Alaphilippe (Fra)Joao Almeida (Por), Shane Archbold (NZ), Kasper Asgreen (Den), Andrea Bagioli (Ita), Davide Ballerini (Ita), سام بنت (Irl), Mattia Cattaneo (Ita), Rémi Cavagna (Fra), Tim Declercq (Bel), خشک Devenyns (Bel), Remco Evenepoel (Bel), Ian پادگان (US), آلوارو Hodeg (Col), Mikkel Frolich اونوره (Den)فابیو Jakobsen (Hol), باب Jungels (لوکس), Iljo Keisse (Bel) جیمز ناکس (GB), Yves Lampaert (Bel), Michael Morkov (Den) فلوریان Sénéchal (Fra), Pieter Serry (Bel), Stijn فولادهای (Bel), Jannik Steimle (Ger) رو به zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک (Cze), Bert Van Lerberghe (Bel), Mauri Vansevenant (Bel).

وزارت آموزش و اول (US): Sean بنت (US), Alberto Bettiol (Ita), استفان Bissegger (Swi), Jonathan Caicedo (Ecu) هیو Carthy (GB) سیمون کلارک (Aus), مگنوس Cort (Den), لاوسون Craddock (US), میچل Docker (Aus), روبن Guerreiro (Por), Kristoffer Halvorsen (Nor), Sergio Higuita (Col), Moreno Hofland (Hol), Alex Howes (ما) Tanel Kangert (Est), ینس Keukeleire (Bel), سباستین Langeveld (Hol) دانیل مارتینز (Col), Lachlan مورتون (Aus), Logan اون (ما) Neilson Powless (US), جوناس, Rutsch (Ger), تام اسکالی (NZ), Rigoberto Urán (Col), جولیوس ون دن برگ (Hol), Tejay ون Garderen (US), Sep Vanmarcke (Bel) لوئیس Villalobos (Mex), James Whelan (Aus), Michael Woods (می تواند).

Groupama-FDJ (Fra): Bruno Armirail (Fra) ویلیام کلاه سر گذاشتن (Fra), Alexys برونل (Fra), Mickaël Delage (Fra), Arnaud Démare (Fra), Antione دوشن (Can), Kilian Frankiny (Swi), داود Gaudu (Fra), Kevin Geniets (Hol), Jacopo گوارنیری (Ita), Simon Guglielmi (Fra), Ignatas Konovalovas (Ltu), Stefan کونگ (Swi), متیو Ladagnous (Fra), اولیویه لو Gac (Fra), Fabian Lienhard (Swi) توبیاس Ludvigsson (Swe) والنتین Madouas (Fra) رودی Molard (Fra), تیبو Pinot (Fra), سباستین رایشنباخ (Swi), Anthony Roux (Fra) مارک Sarreau (Fra) مایل Scotson (Aus), رومن Seigle (Fra), Ramon Sinkeldam (Hol), بنیامین توماس (Fra), Léo وینسنت (Fra).

Ineos (GB): آندره Amador (Crc) لئوناردو Basso (Ita), اگان برنل (Col) ریچارد Carapaz (Ecu), Jonathan Castroviejo (Spa), Owain Doull (GB), Eddie دانبار (Irl), کریس فروم (GB), فیلیپو Ganna (Ita), Tao Geoghegan هارت (GB), میشل Golas (Pol), Ethan Hayter (GB), سباستین Henao (Col), Vasil Kiryienka (Blr بازنشسته Jan 30), مسیحی زانو (Ger), میشل Kwiatkowski (Pol), جیانی Moscon (Ita), Jhonatan Narváez (Col) سالواتوره Puccio (Ita), Brandon Smith ریورا (Col), Carlos Rodríguez (Spa), Luke Rowe (GB)پاول Sivakov (Rus), Iván Sosa (Col), Ian Stannard (GB), بن سویفت (تیم آسمان), گراینت توماس (GB), Dylan ون Baarle (Hol) کامرون Wurf (Aus).

اسرائیل شروع تا ملت (Isr): Matteo Badilatti (Swi) رودی Barbier (Fra), Jenthe Biermans (Bel) و ماتیاس Brändle (Aut) الکساندر Cataford (Can), Davide Cimolai (Ita), kaysbar (GB), Itamar آینهورن (Isr) آندره Greipel (Ger) بن Hermans (Bel) هوگو Hofstetter (Fra), Reto Hollenstein (Swi) دن مارتین (Irl), تراویس McCabe (آمریکا) دانیل ناوارو (Spa), Krists Neilands (Lat) پسر Niv (Isr), James Piccoli (می) نیلز Politt (Ger) Mihkel Raim (Est) الکسیس Renard (Fra) پسر Sagiv (Isr), پاتریک شلینگ (Swi), روری ساترلند (Aus), نورمن Vahtra (Est), تام ون Asbroeck (Bel), Mads Wurtz اشمیت (Den), Rick Zabel (Ger).

ادم تنومند و بدقواره-Visma (Hol): جورج بنت (NZ), Koen Bouwman (Hol), Laurens, De Plus (Bel), تام Dumoulin (Hol) پاسکال Eenkhoorn (Hol) توبیاس فاس (نه) رابرت Gesink (Hol), Dylan anuncios en soria (Hol) کریس هارپر (Aus), Lennard Hofstede (Hol), Amund Grondahl یانسن (نه)استیون Kruijswijk (Hol), Sepp Kuss (US), تام Leezer (Hol), برت-Jan Lindeman (Hol) پل Martens (Ger) تونی مارتین (Ger), Christoph Pfingsten (Ger) پریموز Roglic (Slo), Timo Roosen (Hol), Mike Teunissen (Hol), Antwan Tolhoek (Hol)ها, ون Aert (Bel) تاکو van der هورن (Hol), Jos van امدن (Hol), جوناس Vingegaard (Den), Maarten Wynants (Bel).

Lotto-Soudal (Bel): Sander سوی شمال آسمان (Bel), Steff Cras (Bel), Jasper د Buyst (Bel), Thomas De Gendt (Bel) جان دومین (Ger) استن Dewulf (Bel), Jon Dibben (GB), Caleb Ewan (Aus), Frederik Frison (Bel), Philippe گیلبرت (Bel)کوبه Goossens (Bel), Carl Fredrik هاگن (نه) آدم هانسن (Aus), متی هولمز (GB), Rasmus Hockeyallsvenskan (Den) راجر Kluge (Ger), نیکولاس, Maes (Bel), Tomasz Marczynski (Pol), Rémy Mertz (Bel), Stefano Oldani (Ita), Gerben Thijssen (Bel), Tosh Van der سند (Bel), Brian van Goethem (Hol), Brent ون Moer (Bel) آسیب Vanhoucke (Bel) فلوریان voka-kvk mechelen (Bel), Lukaku Wallays (Bel), Tim Wellens (Bel).

Mitchelton-اسکات (Aus): Edoardo Affini (Ita), Michael Albasini (Swi), Jack Bauer (NZ), سام Bewley (NZ), Brent Bookwalter (US), Esteban چوس (Col) لوقا Durbridge (Aus), Alex ادمونسون (Aus), Tsgabu Grmay (Eth), جک Haig (Aus) لوکاس همیلتون (Aus), Michael هپبورن (Aus), Damien Howson (Aus), Daryl Impey (SA) کریستوفر Juul-جنسن (Den), اسکندر Konychev (Ita), کامرون مایر (Aus), لوکا Mezgec (Slo), Mikel Nieve (Spa), برنابا اوج (Hun), نیک شولتز (Aus) کلوم Scotson (Aus), Dion اسمیت (NZ), Robert Stannard (Aus)آدام یاتس (GB), Simon Yates (GB), آندره Zeits (Kaz).

Movistar (Spa): Juan Diego آلبا (Col), خورخه Arcas (Spa), کارلوس Betancur (Col), Héctor Carretero (Spa), داریو Cataldo (Spa), گابریل Cullaigh (GB), Iñigo Elosegui (Spa), Imanol Erviti (Spa), Juri Hollmann (Ger), Johan Jacobs (Swi), Matteo Jorgenson (US), Lluís Mas (Spa), انریک Mas (Spa), سباستین مرا (Spa), Mathias Norsgaard (Den)نلسون اولیویرا (Por), Antonio Pedrero (Spa), ادوارد Prades (Spa), یورگن Roelandts (Bel), José Joaquín Rojas (Spa), Einer روبیو (Col), Sergio Samitier (Spa), ادواردو Sepúlveda (ارگ) مارک سولر (Spa), آلبرت تورس (Spa), آلخاندرو والورده (Spa), کارلوس ورونا (Spa), Davide Daisy Hidalgo (Ita).

NTT Pro دوچرخه سواری (SA): کارلوس barbero از (Spa), Samuele Battistella (Ita), Edvald Boasson هاگن (نه)ویکتور Campenaerts (Bel) استفان د Bod (SA) نیکلاس Dlamini (SA), بنیامین Dyball (Aus), انریکو Gasparotto (Ita), Amanuel Gebreigzabhier (Eri), رایان گیبونز (SA), Michael Gogl (Aut), Shotaro Iribe (Jpn) بن شاه (ما) روم Kreuziger (Cze), Gino Mäder (Swi) لوئیس Meintjes (SA), Giacomo Nizzolo (Ita) بن اوکانر (Aus), دومنیکو Pozzovivo (Ita), Reinardt Janse van Rensburg (SA), Matteo Sobrero (Ita), Andreas Stokbro (Den), Dylan ساندرلند (Aus) جی تامسون (SA), Rasmus پنجه (Nor), Michael Valgren (Den) حداکثر ولسچید (Ger), Danilo Wyss (Swi).

Sunweb (Ger): Soren Kragh اندرسن (Den), Asbjorn Kragh اندرسن (Den), Thymen Arensman (Hol), Nikias Arndt (Ger) Tiesj Benoot (Bel), Cees بولو (Hol)آلبرتو Dainese (Ita), Nico Denz (Ger) علامت Donovan (GB) نیلز Eekhoff (Hol), فلیکس صفرا (Aut), چاد Haga (US), Chris همیلتون (Aus), زندانی هیندلی (Aus), مارک Hirschi (Swi)حداکثر کانتر (Ger) Wilco Kelderman (Hol), مایکل ماتیوز (Aus), Joris Nieuwenhuis (Hol), سام Beinlich (Hol), Casper پدرسن (Den) رابرت قدرت (Aus), نیکلاس روشه (Irl), Martin ماهی قزل آلا (Ger), Michael Storer (Aus) فلوریان لک لک (Ger) Jasha Sütterlin (Ger), Martijn Tusveld (Hol), ایلن ون وایلدر (Bel).

بازحمت حرکت کردن-Segafredo (US): Julien برنارد (Fra) جیانلوکا Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita)را کلارک (Aus), نیکولا Conci (Ita), Koen de Kort (Hol), Niklas به عنوان مثال (Den) کنی Elissonde (Fra) الکساندر کمپ (Den), Alex Kirsch (لوکس), Emils Liepins (Lat) خوان پدرو لوپز (Spa), Bauke Mollema (Hol), Jacopo Mosca (Ita), Matteo Moschetti (Ita), رایان مولن (Irl) آنتونیو وینچنزو نیبالی (Ita), وینچنتزو وینچنزو نیبالی (Ita), Mads پدرسن (Den), ریچی پورته (Aus), Charlie Quarterman (GB), کیل Reijnen (US), میشل سمپوزيوم (لوکس), Quinn سیمونز (US), Toms Skujins (Lat), Jasper Stuyven (Bel) ادوارد Theuns (Bel).

امارات متحده عربی تیم امارات متحده عربی (امارات متحده عربی): آندرس Camilo Ardila (Col), فابیو Aru (Ita), Mikkel Bjerg (Den), تام Bohli (Swi), سون اریک Bystrom (Nor), Valerio کونتی (Ita), Rui Costa (Por), الساندرو Hlb (Ita), David de la Cruz (Spa), جو Dombrowski (US), Davide Formolo (Ita), فرناندو Gaviria (Col), Sergio Henao (Col), الکساندر کریستوف (Nor), Vegard خطر Laengen (و نه), مارکو Marcato (Ita), Brandon McNulty (US), یوسف محمد میرزا (امارات متحده عربی), خوان سباستین Molano (Col) Cristian Camilo مونز (Col) ایوو اولیویرا (Por), Rui اولیویرا (Por), Jasper Philipsen (Bel), Tadej Pogacar (Slo)آذر Polanc (Slo), ادوارد Ravasi (Ita), Alexandr Riabushenko (Blr), Maximiliano Richeze (ارگ), Oliviero Troia (Ita), دیگو Ulissi (Ita).

UCI حرفه ای و قاره ای تیم

Alpecin-Fenix (Bel): آنتوان Benoist (Fra), خشک De Bondt (Bel), Floris ده ردیف (Bel), Petter Fagerhaug (Nor), سام زل زل نگاه کردن (NZ), Lasse نورمن هانسن (Den), Roy Jans (Bel) جیمی Janssens (Bel) الکساندر کریگر (Ger) Senne Leysen (Bel) مارسل Meisen (Ger), Tim Merlier (Bel), ساشا Modolo (Ita), Alexandar ریچاردسون (GB) ، جوناس Rickaert (Bel), اسکار Riesebeek (Hol), Loris Rouiller (Swi), Kristian Sbaragli (Ita), Scott Thwaites (GB) بن Tulett (GB) پتر Vakoc (Cze), David van der Poel (Hol), Mathieu van der Poel (Hol)اتو Vergaerde (Bel) جیانی voka-kvk mechelen (Bel) لوئیس Vervaeke (Bel), Philipp Walsleben (Ger).

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita): Nicola Bagioli (Ita), Mattia بیس (Ita), مانوئل Belletti (Ita), الساندرو Bisolti (Ita), Jefferson, کپدا (Ecu) لوکا Chirico (Ita), میگل Flórez (Col), Mattia Frapporti (Ita), Davide Gabburo (Ita), فرانچسکو Gavazzi (Ita), Daniel مونز (Col), لوکا Pacioni (Ita), Janos Pelikan (Hun), Simon Pellaud (Swi) سیمون Ravanelli (Ita), Jhonatan رسترپو (Col), Kevin ریورا (Crc), Josip Rumac (Cro) ماتئو Spreafico (Ita), نیکولا Venchiarutti (Ita), Mattia Viel (Ita).

Arkéa-Samsic (Fra): برنده Anacona (Col), وارن Barguil (Fra), Franck Bonnamour (Fra) توماس Boudat (Fra) Maxime Bouet (Fra), Nacer Bouhanni (Fra), بنیامین Declercq (Bel), Anthony Delaplace (Fra), Élie Gesbert (Fra), Donavan Grondin (Fra), Thibault Guernalec (Fra), رومن هاردی (Fra), Benoît Jarrier (Fra), رومن Le Roux (Fra), کوین Ledanois (Fra), Matis Louvel (Fra) دن McLay (GB) کریستف Noppe (Bel), Lukasz Owsian (Pol), Laurent Pichon (Fra), Dayer Quintana (Col), Nairo Quintana (Col), Alan Riou (Fra), دیگو رزا (Ita), Clément Russo (Fra), Connor سویفت (GB), Florian Vachon (Fra), برام Welten (Hol).

Bardiani-CSF-Faizane (Ita): Vincenzo Albanese (Ita), Marco Benfatto (Ita) جیووانی Carboni (Ita), لوکا Covili (Ita), نیکولا Dalla Valle (Ita), Iuri Filosi (Ita), فیلیپو سپاهان (Ita) جیووانی Lonardi (Ita), Mirco Maestri (Ita), فابیو Mazzucco (Ita), الساندرو موناکو (Ita), Umberto Orsini (Ita), Matteo Pelucchi (Ita), الساندرو Pessot (Ita), فرانچسکو رومانو (Ita)دانیل Savini (Ita), مانوئل Senni (Ita), الساندرو Tonelli (Ita), فیلیپو Zaccanti (Ita), فیلیپو Zana (Ita).

سیرک-Wanty Gobert (Bel): Jan Bakelants (Bel), Jérémy Bellicaud (Fra), Alfdan د دکر (Bel), Aimé د Gendt (Bel), Jasper, De Plus (Bel) لودویگ د زمستان (Bel) توماس Degand (Bel), تام Devriendt (Bel), Fabien Doubey (Fra) تیموتی Dupont (Bel) عجیب و غریب مسیحی Eiking (Nor), Alex Evans (Aus), Quinten Hermans (Bel), Wesley Kreder (Hol), Maurits Lammertink (Hol), Xandro Meurisse (Bel), Yoann Offredo (Fra), Andrea Pasqualon (Ita), سیمون Petilli (Ita), Corné ون Kessel (Hol), Kevin Van Melsen (Bel) پسر ون Poppel (Hol), Danny ون Poppel (Hol), Pieter Vanspeybrouck (Bel), Loïc Vliegen (Bel).

مجموع مستقیم Énergie (Fra): لئوناردو Bonifazio (Ita), نیکولو Bonifazio (Ita), متیو Burgaudeau (Fra), Jérémy کابوت (Fra), لیلیان Calmejane (Fra), رومن Cardis (Fra), ژروم پسر عموی (Fra), Marlon Gaillard (Fra), Damien Gaudin (Fra), Fabien Grellier (Fra), Jonathan Hivert (Fra), Pim Ligthart (Hol) فلوریان Maitre (Fra), Lorrenzo Manzin (Fra) پل Ourselin (Fra), آدرین پتیت (Fra), Simon Sellier (Fra), رومن Sicard (Fra) جولین سیمون (Fra) جفری Soupe (Fra), مهار Taaramae (Est), Niki Terpstra (Hol), Anthony Turgis (Fra), خشک ون Gestel (Bel).

گازپروم-RusVelo (Rus): ایگور Boev (Rus), مارکو کانولا (Ita), نیکولای Cherkasov (Rus) سرگئی Chernetskiy (Rus), دامیانو Cima (Ita), Imerio Cima (Ita) ولادیسلاو Kulikov (Rus), Alexandr Kulikovskiy (Rus), استپان Kurianov (Rus) آنتون کوزمین (Kaz) ویاچسلاو Kuznetsov (Rus) دنیس Nekrasov (Rus) آرتم Nych (Rus) پتر Rikunov (Rus), ایوان Rovny (Rus), آلکسی Rybalkin (Rus) Cristian Scaroni (Ita), Evgeny Shalunov (Rus) دیمیتری Strakhov (Rus), سیمون ولاسکو (Ita).

Vini زابل ک-KTM (Ita): Andrea Bartolozzi (Ita), Liam Bertazzo (Ita), Mattia Bevilacqua (Ita), سیمون Bevilacqua (Ita), فرانچسکو مانوئل Bongiorno (Ita), Matteo Busato (Ita), Matteo د Bonis (Ita), Andrea Di رنزو (Ita), لورنزو Fortunato (Ita), Marco Frapporti (Ita), Andrea Garosio (Ita) روبرتو گونزالس (Pan) الساندرو Iacchi (Ita), Umberto مارنگو (Ita), جیمز Mitri (NZ) آذر خروس (لوکس), لورنزو روتا (Ita), Riccardo Stacchiotti (Ita), Veljko Stojnic (Srb) لئوناردو Tortomasi (Ita) اتین ون Empel (Hol) جیووانی ویسکونتی (Ita), لوکا Wackermann (Ita), Edoardo Zardini (Ita).

  • ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
  •  
  • BARDIANI CSF FAIZANÈ.
  • گازپروم – RUSVELO (RUS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de