مشاور نظامی اختصاص داده شده به کاخ سفید تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — یک عضو ارتش ایالات متحده اختصاص داده شده به کاخ سفید دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, کاخ سفید روز پنجشنبه گفت. رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست شده اند دوباره پس از یادگیری این فرد را تشخیص و آزمایشات آمد منفی به گفته سخنگوی هوگان Gidley.

“ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus” Gidley در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است.”

یک مقام آمریکایی تایید شده به مهر ” دیوید مارتین که فرد در نیروی دریایی است و اختصاص به کاخ سفید به عنوان یک نوکر به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او تا به حال بسیار کمی از تماس با فرد اما یک مقام آمریکایی گفت: CBS News فرد در خدمت او وعده های غذایی.

سی ان ان که اولین گزارش این خبر گفت: این شخص بخشی از واحد نخبه نظامی که اعضای آن اغلب از نزدیک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش.

رئیس جمهور به نام کل وضعیت کمی عجیب و غریب است.

اخبار تشخيص نگرانی در مورد خطر از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که در معرض ویروس. در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و کسانی که در اطراف آنها در حال آزمایش به طور منظم دو را نیز نادیده گرفته و برخی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای ایمن ماندن در عمومی در موارد متعدد. آقای ترامپ نمی پوشیدن ماسک در حالی که تور یک Honeywell گیاه در آریزونا در روز سه شنبه گفت: بعد از آن که مقامات در کارخانه به او گفت این بود که لازم نیست. پنس گفت: در روز سه شنبه است که او باید پوشیده, ماسک, در حالی که بازدید از کلینیک مایو در هفته گذشته.

این خبر همچنین در میان سردرگمی در مورد کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. رادیو فردا گزارش داد که روز پنجشنبه در کاخ سفید بود و با توجه به سیم پیچ پایین کار از نیروی کار. سپس در یک سری از توییت صبح روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت که وظیفه نیروی کار خود ادامه دهد “نامحدود” اما تغییر تمرکز خود را به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد از روز چهارشنبه که وجود دارد خواهد بود دو یا سه نفر از اعضای اضافه شده به نیروی کار هفته آینده و گفت: حمایت عمومی برای پنل کمک درایو خود تصمیم به نگه داشتن آن سالم و دست نخورده.

“من فکر کردم ما می توانید باد آن را دیر اما من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد سیم پیچ را,” او گفت:. “آن است که توسط مردم قدردانی است.”

در ضمن بیش از 71,000 که مردم از این ویروس در ایالات متحده و میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی. حدود 3.2 میلیون آمریکایی برای اعمال بیمه بیکاری مزایای هفته گذشته وزارت کار گفت: پنج شنبه, آوردن تعداد کل کارگران که برای اعمال بیکاری کمک به 33 میلیون دلار در دو ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر