میلیون ها نفر از رفاه دلار صرف شده در کنسرت, اتومبیل و برت Favre

یادداشت سردبیر: Brett Favre گفت: او را به پرداخت بیش از $1 میلیون پس از ممیزی نشان می سی سی پی را صرف رسوایی. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در اینجا.


ده ها میلیون فدرال دلار به معنای برای مردم فقیر در می سی سی پی شد و به جای صرف لابی, کنسرت, ورزش, بلیط, یک طرفدار کشتی گیر خانواده و سابق NFL ستاره Brett Favre با توجه به وضعیت ممیزی دوشنبه منتشر شد. بررسی می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی یافت می شود بیش از $94 میلیون دلار در هزینه های که به نظر می رسد مشکوک تایید نشده و یا آشکار اشتباه است.

“اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر کردم و سعی کردم آن را” دولت حسابرس Shad سفید در بیانیه ای گفت. او گفت: این گزارش نشان می دهد فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود در دفتر دولت حسابرس.”

104-صفحه ممیزی در بر داشت که می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی فرستاده $98 میلیون در فدرال رفاه بودجه به سازمان های غیر انتفاعی در طول سه سال است. بیشتر این پول از دولت کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه است.

ممیزی می گوید آن دسته از سازمان های غیر انتفاعی صرف تقریبا تمام پول در هزینه های که تا به حال کم و یا هیچ به نفع مبارزه خانواده در یکی از کشور فقیرترین متحده است. هزینه های دقیق در این گزارش شامل:

  • دو پرداخت در مجموع 1.1 میلیون دلار به Favre این شرکت برای NFL سالن از شهرت کارفرمایی Brett Favre زندگی می کند که در می سی سی پی. پول پرداخت شده برای سه زبان درگیری یک رادیو ظاهر و یک سخنرانی. ممیزی می گوید: “یک بررسی سرسری” نشان داد که Favre حضور نداشت هر یک از این وقایع است. (Favre متهم است در هر کیفری تخلف در این گزارش که یادداشت ها که رسید از رفاه وجوه ممکن است شناخته شده اند که در آن پول را از آمد. CBS اخبار رسیده به Favre عامل برای نظر.)
  • بیش از 3.1 میلیون دلار به شرکت های اجرا شده توسط خانواده Ted Dibiase سابق طرفدار کشتی گیر شناخته شده به عنوان “Million Dollar Man” برای خدمات است که به نظر نمی رسد برای کمک به نیازمندان و یا هرگز به پایان رسید. (Dibiase و خانواده اش هستند و نه نام و یا متهم جنایی تخلف در گزارش.)
  • بیش از 6 میلیون دلار به یک مدرسه خصوصی اجرا شده توسط نانسی جدید که به رهبری یکی از می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز یکی از دو سازمان های غیر انتفاعی است که در زمان بودجه فدرال.
  • سه خودرو هر کدام بیش از $50,000 جدید و دو پسر.
  • $229 برای یک بلیط سرعت جدید دریافت کرد
  • بیش از $185,000 برای کلیسا کنسرت با “مبتنی بر ایمان انجیلی عبادت خواننده.” حسابرسان نیست باید یک کپی از قرارداد برای این پرداخت ها و بودجه قرار نیست مورد استفاده قرار گیرد برای ” ذاتا فعالیت های مذهبی.”
  • نزدیک به 1 میلیون دلار برای لابی استخدام دو غیر انتفاعی معمولا بدون اسناد و مدارک از کار آنها در انتظار انجام است.
  • حداقل دو نمونه از بودجه استفاده می شود برای فروش بلیط بازی های فوتبال کالج.

ممیزی می آید پس از شش نفر به اتهام طرح — از جمله جان دیویس, سابق, مدیر, می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی و نانسی جدید — اتهامات جنایی مواجه اند. همه باید التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر