• Milos Raonic مقابل نواک جوکوویچ, Australian Open سال 2020 یک چهارم نهایی
  • برنده نقش راجر فدرر پس از خود قابل توجه گشت پیش از آن در روز

به روز رسانی خودکار

Raonic* 1-2 جوکوویچ (*نشان دهنده آینده به خدمت)

Nیا انسان قادر به دریافت نگه از سوی دیگر در اینجا خدمت می کنند با جوکوویچ یک بار دیگر مسابقه به 40-0 پس از به سختی نیاز به بازی هر عکس. یک زن و شوهر از ساده برندگان دنبال یک Raonic خطا.

دو سرویس نگه می دارد برای دفاع از قهرمان.

Raonic 1-1 جوکوویچ* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

Efficient خدمت از Raonic; او شناخته شده قدرت است. او بازکن می شود جوکوویچ کشش مانند آرمسترانگ قبل از ساده ترین از پایین خط برندگان. او اشتباه-اسلاک جوکوویچ پس از نرمتر عکس از صرب قبل از جوکوویچ سقوط یک بازگشت به net.

تمام دوم خدمت از Raonic – نشانه های دلگرم کننده.

Raonic* 0-1 جوکوویچ (*نشان دهنده آینده به خدمت)

An معصوم شروع از جوکوویچ – او در نیک او نمی.

او نژادها به 30-0 پس از Raonic تزلزل قبل از cutest افت گلوله او قرار می دهد در صندلی رانندگی.

جوکوویچ برنده به عشق. قاطعانه.

Raonic مقابل جوکوویچ

بoth بازیکنان در دادگاه.

در اینجا ما به جوکوویچ به خدمت می کنند.

فدرر در استرالیا تسلط

پنج دقیقه هشدار

منn پنج دقیقه Milos Raonic و نواک جوکوویچ را در دادگاه.

اگر شما فقط شروع به کار با شتاب خود را cuppa و حل و فصل در.

اگر شما به روز با شتاب خود را cuppa و حل و فصل در.

اگر شما نمی مانند نوشیدنی های گرم نمی چنگ زدن به خودتان cuppa – اما آیا حل و فصل!

در صورتی که شما از دست رفته این قطعه از اخبار…

J –ohn McEnroe کنگره در Margaret Court نام تجاری خود را به ‘عمه دیوانه’ تنیس او به عنوان جشن در استرالیا باز می شود.

دادگاه راه می رفت بر روی یک نیمه کامل میله حوضچه عرصه در اطراف 6.45 ب. ظ روز دوشنبه دریافت یک دور از کف زدن به عنوان یک ویدیو بر روی صفحه نمایش بزرگ با جزئیات از چهار اصلی پیروزی در سال 1970 کامل با یک ثبت شده در آن مصاحبه او فشرد تا به عنوان او گفت: “این نبود برای من, آن برای ملت است. آن را هنوز هم به ارمغان می آورد اشک به چشمان من.”

اما McEnroe کمتر بود تحت تاثیر قرار.

او گفت:

“فقط یک چیز دیگر از لیست مارگارت دادگاه تنیس دستاوردهای. این لیست توهین آمیز و ضد همجنس اظهارات.

“فقط چند نمونه است. در طول رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی او گفت: “من دوست دارم در آفریقای جنوبی. آنها نژادی وضعیت بهتر سازمان یافته بیش از هر کس دیگری. چه ؟ در مورد تغییر جنسیت کودکان و LGBTIQ: ‘این همه کار شیطان… تنیس پر از… غم انگیز است برای کودکان به معرض گرایی است.'”

Martina Navratilova نیز پیوست McEnroe انتقاد با هر دو خواستار Margaret Court Arena به تغییر نام این صبح مجبور تنیس استرالیا به انتشار این بیانیه است.

تصور کنید

بیشتر واکنش از فدرر قابل توجهی در پیروزی

Raonic و جوکوویچ در عین حال به نظر می رسد در دادگاه به طوری که در عین حال بیایید شادی در بیشتر فدرر خلوص و صداقت.

فدرر برنده لحظه

Raonic v Djokovic زیر و راجر بازی می کند برنده است.

فدرر آن را انجام!

منt پس از اتمام Sandgren 3-6 6-2 6-2 6-7 (8-10) 3-6 فدرر. سوئیس را نجات داد هفت امتیاز مسابقه و در اینجا چیزی است که او گفت: پس از پیروزی:

او با بازی او بازی کردم و فوق العاده خوش شانس. به عنوان بازی رفت و من شروع به احساس بهتر [پس از آسیب دیدگی] و فشار رفت و من فقط سعی کردم به بازی.

من سزاوار نیست این یکی اما من اینجا ایستاده ام و در حال حاضر و من به وضوح بسیار خوشحال است.

من بازی های زیادی از تنیس در طول زندگی من و گاهی اوقات شما احساس می کنید کمی خنده دار – پای من شروع به سفت کردن. من نمی خواهم در تماس با مربی همیشه نشانه ای از ضعف یا چیزی.

اما من به معجزه اعتقاد وجود دارد می تواند باران اینجا…

من کشاله ران شد و فقط سفت و تنگ بنابراین من فکر کردم من می خواهم اجازه دهید او پایان من در سبک – اما او چنین نکرد. من فوق العاده خوش شانس – من سعی کردم بیشتر از آن را.


اعتبار:
EUROSPORT

خوب صبح

ثانیهello و خوش آمدید به تلگراف ورزشی پوشش زنده از استرالیا, یک چهارم نهایی بین Milos Raonic و نواک جوکوویچ در ملبورن.

Milos Raonic کامل رکورد در ملبورن پارک در این سال – چهار مستقیم-مجموعه پیروزی از جمله دور سوم به نفع هیچ 6 Stefanos Tsitsipas – صورت جدی چهارم آزمون در برابر یک مرد او را هرگز مورد ضرب و شتم در نه تلاش. خواهد بود که از قهرمان نواک جوکوویچ.

Raonic ساخته شده است یک شروع قوی به سال پس از گم شده و بخش زیادی از بازی در سال 2019 با زانو و همسترینگ و مسائل پشت. سابق جهان هیچ 3 رتبه بندی منفجر کردن به 35 به دلیل آسیب دیدگی او مشکلات است. اما او در فرم خوب به خصوص در بزرگترین بخشی از بازی خود را. او برنده 59 بازی در یک ردیف بر روی خود را خدمت می کنند.

“میلوس یکی از بلندترین قوی ترین بازیکنان در تور است و یکی از بزرگترین خدمت” جوکوویچ گفت. “من آماده برای موشک های آینده از سمت خود را از net. یک عنصر کلیدی خواهد بود که چگونه به خوبی من بازگشت.”

Raonic شده است به مرحله یک چهارم نهایی در ملبورن پنج بار اما تنها پیشرفته به نیمه یک بار زمانی که او از دست داده به اندی موری در پنج مجموعه در سال 2016. اگر او می شود به چهار نهایی در این سال او باید به ضرب و شتم هفت بار قهرمان در ملبورن پارک.

“من قصد دارم برای به خدمت خوبی به وضوح و پس از آن من فکر می کنم من قصد دارم که به من بازگشت در درصد بالایی,” او گفت:. “من فکر می کنم ما بازی کاملا مخالف از یکدیگر و او را به انجام یک کار خوب در گذشته بوده من خدمت می کنند.”

راجر فدرر در آوردن از یک نیمه نهایی نقطه را نجات داد هفت (بله هفت) امتیاز مسابقه برابر Tennys Sandgren. سوئیس شعبده باز بود همچنین بازی مجروح اما نه بازنشسته صدمه دیده در بیش از 1400 منطبق است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su