تمرکز حواس در طول coronavirus: 10 نکته و فعالیت سعی کنید در طول مستند

تلگراف | No comments

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان و بسیاری از ما در حال حاضر پیدا کردن خودمان زندگی زیر مستند شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای شروع تمرین تمرکز حواس است.

در دهمین و آخرین قسمت از مجموعه ما را در 100 سلامت هک برای سال 2020 ما کانال درونی ما ذن به توضیح دهید که چگونه شما می توانید ذهن خود را در یک راه برای آرامش و شادی. این راهنمای دستی باید شما را در مسیر درست برای لذت بردن از یک استرس مستند و برخی از آرامش در طول این زمان های عجیب و غریب.

تمام راهنمایی و ترفندها پیشنهاد شده در این سری با الهام از تلگراف 365+1, ما, روزانه, سلامت, عضویت در خبرنامه, که, کوچک ارائه می دهد ایده های است که می تواند یک تغییر بزرگ در زندگی شما است. اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام.

تمرکز حواس راهنمایی

1. در آغوش صندوق بی نهایت

مطالعات نشان می دهد فرد به طور متوسط می فرستد و دریافت بیش از 100 ایمیل در روز چک صندوق پستی خود را 77 بار و صرف 3.2 ساعت از روز کاری خود در ایمیل.

که کلی زمان هدر رفته است. Jocelyn K Glei نویسنده از لغو عضویت: چگونه برای کشتن ایمیل, اضطراب, جلوگیری از حواس پرتی و کار واقعی انجام می شود ادعا ایمیل یک اتلاف وقت بیماری همه گیر در محل کار: “دانشمندان و حتی ایجاد یک ارتباط روشنی بین صرف وقت در ایمیل و استرس,” او می گوید. “به عبارت دیگر بیشتر به شما در چک کردن ایمیل های خود را بیشتر تاکید شما احساس می کنید.”

پاسخ چیه ؟ گام رو به جلو ‘صندوق بی نهایت” است که مخالف دقیق از تلاش برای ‘صندوق صفر”. در حالی که دومی است که هرگز پایان دادن به تلاش برای پاک کردن صندوق سابق است که به سادگی پذیرش تعدادی از ایمیل در صندوق پستی خود را همیشه خواهد بود بی نهایت است.

برخی از جانبازان از “صندوق ورودی بی نهایت’ راه اندازی دائم خارج از اتاق مشاوره مردم آنها فقط آنها را بررسی کنید به طور متناوب اگر در همه, در حالی که دیگران به سادگی نادیده گرفت یا حذف پیام ها گناه است.

اگر شما به اندازه کافی شجاع برای آن (و یا شما نمی فکر می کنم رئیس خود را خواهد قبول کند “اما من در آغوش صندوق بی نهایت” به عنوان بهانه ای برای نادیده گرفتن خود را ایمیل) سعی کنید این نکات از Jocelyn به جای: تنها چک کردن ایمیل های خود را در مجموعه بار به جای هر پنج دقیقه; هرگز آمار ‘پاسخ به همه” مگر در مواردی که لازم است; پنهان کردن صندوق پستی خود را بنابراین شما می توانید ایمیل های موسیقی پاپ در حالی که شما در حال کار; و می دانم که آن را OK به چشم پوشی از برخی از ایمیل.

 • بیشتر بخوانید: چگونه به مراقبت از سلامت روان خود را در طول coronavirus

2. کانال درونی خود را ببر با 3-4-5 روش تنفس

نگاه آرام: تایگر وودز شل پس از برنده شدن در کارشناسی ارشد در سال 2019

زمانی که برنده نهایی تایگر وودز بازی نهایی سوراخ از سال گذشته استادان او نگاه کمی و… خارج از آن.

پولادین تابش خیره کننده بیش از چهره اش آمد و شما می توانید به معنای واقعی کلمه خود را ببینید دیافراگم در پاسخ به او تمرکز بر روی تنفس خود را. که می گوید طرز فکر مربی کارولین Britton, این است که چگونه او موفق به صفحه اصلی این مسابقات است.

“مهم نیست که چه وضعیت ما اگر ما می توانند یاد بگیرند به خودمان جدا از افکار و کلاهبرداری است که ذهن ما می توانید در بازی ما که در آن موفقیت نهفته است. تایگر وودز به استفاده از یک ترکیب بسیار هوشمندانه تکنیک های تنفس در کنار روشن visualisations از او برد. کامل تمرکز بر روی آنچه که او قرار بود انجام دهد.

“راه ساده برای لنگر خود را در حال حاضر است 3-4-5 نفس است که فقط تنفس برای سه ثانیه نگه داشتن آن به مدت چهار ثانیه و تنفس را برای پنج ثانیه می گوید:” Britton. “قادر می سازد که یک دختر دوست داشتنی جریان خود را با دیافراگم گسترش و عمیق نفس در آینده است. این زمینه شما در حال حاضر.

“اگر شما می توانید سعی کنید به ادغام 3-4-5 نفس به زندگی روزانه خود را, شما باید. من می خواهم بگویم تنظیم یک تایمر بر روی تلفن خود را سه بار در روز صبح و ناهار و شام برای هر دو دقیقه. که واقعا یک شروع خوب برای هر کسی است.”

 • ادامه مطلب: انجام تکنیک های تنفس واقعا کار برای کمک به کروناویروس?

3. تفکر در رفت و آمد خود را (با دیگران بدون توجه)

مطالعات نشان داده اند که دیگر رفت و آمد بیشتر کورتیزول منتشر شده است به بدن که منجر به سطوح بالاتر از درک استرس و کاهش تمرکز است. از این رو چرا “رفت و آمد مدیتیشن’ در حال رشد در محبوبیت است.

Jillian, اسطو خودوس عادی, بنیانگذار لندن مراقبه مرکز ارائه می دهد که یک روش ساده برای فکر سفر. او خواستار آن را “آمدن به حواس خود را” و صرفا که شما حتی نمی نیاز به بستن چشم خود را (بنابراین شما نمی خواهد جذب تابش خیره کننده از دیگر مسافران).

اگر شما هنوز هم رفت و آمد به محل کار در طول مستند در اینجا چگونه برای از بین بردن هر گونه coronavirus اضطراب و آرام خود را در فضای, برای روز های آینده.

 • به سادگی نشستن و یا ایستادن در جایی و در یک لحظه به دریافت راحت است. شروع با حس صدا. نگاهی به 20 ثانیه و توجه داشته باشید که صداهای اطراف شما – با صدای بلند و ظریف دور و نزدیک.
 • حرکت به حس بینایی. را 20 ثانیه و توجه داشته باشید آنچه که شما می توانید ببینید در اطراف شما در آن لحظه – رنگ بافت, نور و سایه.
 • بعد از 20 ثانیه به یاد داشته باشید چه عطری در هوا – مواد غذایی, عطر, رطوبت است.
 • در حال حاضر 20 ثانیه به یاد داشته باشید که سلیقه های مختلف را در دهان خود – خمیر دندان, قهوه, آدامس.
 • در نهایت حرکت به حس لمس. یکی دیگر از 20 ثانیه و توجه داشته باشید آنچه که شما احساس می کنید – بافت لباس های خود را, دمای هوا, وزن اندام خود را.

“با در نظر گرفتن چند لحظه (احتمالا کمتر از دو دقیقه) ما را از خواب بیدار هر یک از حواس خودمان را به دور از ‘پچ پچ های ذهنی” در سر ما و بازگشت به آنچه در واقع اتفاق می افتد در این لحظه” توضیح می دهد اسطوخودوس. “این است که از این محل از هوشیاری است که ما می توانیم دوباره ما جرقه و آمادگی برای عمل است.” و وارد در مقصد ما کمتر frazzled از حد معمول.

4. نگه داشتن هزینه های ورود به سیستم

اگر یک چیز وجود دارد که درایوهای همه ما را به انحراف آن پول است. آیا شما بیش از حد زیاد یا بیش از حد کوچک ما برنامه ریزی امور مالی ارسال می توانید حتی منطقی ترین فرد به ناامیدی.

اما ژاپنی ها ایجاد راه مناسب برای جلوگیری از مسائل مربوط به پول از شما که باعث فشار بیش از حد. Kakeibo هنر ژاپنی از صرفه جویی در – و آگاه تر از پول و آن را شامل حال اجرا یک فرآیند پنج مرحله ای پول مجله.

در صفحه اول مجله خود را شروع به نوشتن کردن پول خود را در اهداف و چه مقدار شما می خواهم برای صرفه جویی در. شما خواهید بود به بررسی این هر هفته و ماه به پیشرفت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هر چه هدف شما این است که دست یافتنی است.

تا بعد از محاسبه چه مقدار پول در دسترس است به شما در هر هفته و ماه پس از اسکناس.

و سپس نگه داشتن یک مجله هفتگی هزینه های ورود به سیستم. نوشتن همه چیز را از که روزانه از تخت سفید به payday در ولگردی و قانونی شکنی خرید. با وادار کردن خود به نوشتن آن و مقابله با هزینه های خود را, شما ممکن است خودتان را در کمتر مایل به فروشگاه ‘تا وقتی که شما قطره در وهله اول. به عبارت دیگر شما تبدیل به آگاه تر از پول خود را.

در پایان هر هفته و ماه بازگشت به مجله خود را و نظر خود را خرید.

در نهایت داشتن مرور خود را صرف مقایسه آن را به شما کلی پول هدف است. آنچه شما می تواند انجام شود به منظور بهبود و کمک به آن را به سمت هدف ؟ هنگامی که شما را نمیفهمد یک برنامه بنویسید که بیش از حد.

5. باز کردن خلاقیت درونی خود را و خود را به سهولت اضطراب

در کتاب راه هنرمند, هنرمند, و, معلم, جولیا کامرون توضیح می دهد چگونه او می آموزد خلاق رفع انسداد. او شروع می شود با نیاز دانش آموزان خود را برای انجام یک وظیفه به نام “صبح pages’.

قرار دادن یک A5 نوت بوک و قلم با تخت خود را. به عنوان به زودی به عنوان شما را از خواب بیدار هر روز صبح را پر کنید سه صفحه از نوت بوک خود را با هر آنچه که به ذهن شما می آید – چه تو خواب چه شما امیدواریم که برای به انجام رساندن آن روز هیچ گونه نگرانی و یا افکار دیگر – در هر سفارش آن می آید. کامرون با هدف کمک به دانش آموزان خالی ذهن خود را از مطالب او معتقد است می ایستد بین هنرمند و ایده های خلاقانه خود را.

در حالی که کامرون نیست به خصوص در رابطه با محتوای روانی و تندرستی است. این است که مواد خام این مسائل و نگرانی هایی است که واقعا برای شما مهم است و ممکن است – بدون شما دانستن آن – بود تخریب توانایی خود را به تمرکز بر روی خواسته های خود را بعد. آنچه را که تعهد شما شده است اجتناب از? که شخص شما باید تماس بگیرید و عذرخواهی? حالا که شما آگاه از این افکار شما می توانید اگر شما می خواهید چیزی در مورد آنها.

 • ادامه مطلب: چگونه می توانید یک خواب شب بهتر در طول مستند

6. افراط نوستالژی

آیا شما تا به حال گرفتار کردن گارد توسط یک یادآوری از گذشته است ؟ یک نسل اینده از عطر و یا ماشین در چراغ های ترافیک وافغان موسیقی متن فیلم به نوجوان خود را در تابستان? چیزی است که به شما یک احساس فازی گرم همراه با خاطرات شاد و خوشی.

اما در حالی که نوستالژی اغلب می تواند به ارمغان آورد در مورد اتفاقی ما همچنین می توانید به عمد انتخاب کنید به تجربه آن توسط reminiscing – غرقه شدن در فیلم های مورد علاقه (با وجود دانستن این اسکریپت توسط قلب) و یا به دنبال در عکس های قدیمی.

و غرقه شدن این گل رز رنگی احساسات می تواند مزایای واقعی برای همه ما است.

“تحقیقات نشان داده است که نوستالژی می تواند کمک به همه ما به احساس بیشتر اجتماعی در ارتباط با یکی دیگر می گوید:” آنا Gammond یک روان درمانی پرستار متخصص مشاور در Bupa. برخی از مطالعات حتی نشان می دهد که آن ممکن است کاهش احساس تنهایی به جای کمک به احساس تعلق.

“پس از درگیر شدن در, دلتنگ, بازتاب, مردم, احساس, بیشتر, اجتماعی, ارزش, دوست, اجتماعی, اعتماد به نفس و خوش بینانه در مورد اینکه قادر به تشکیل و حفظ روابط نزدیک” می گوید: خاک رس روتلج استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی.

آن را نیز تقویت خود تداوم (یک حس است که گذشته خود را هم آمیخته است خود را با حال حاضر) و یک حس هویت شخصی.

 • ادامه مطلب: چگونه برای زنده ماندن مستند

7. صبح روش تنفس که به ارمغان می آورد شما را به حواس خود را

چگونه در مورد هزینه های سه دقیقه هر روز صبح در راه است که مجموعه یک لحن مثبت برای بقیه روز خود را?

به محض این که شما از خواب بیدار به جای وادار کردن خودتان به راه اندازی مستقیم به طور معمول خواسته های زندگی روزانه خود را متوقف کند. نشستن در رختخواب در یک موقعیت راحت اسلحه استراحت در دامان خود و زانو کمی خم. را به ذهن یک فعالیت شما به دنبال به جلو به در طول روز. این مهم نیست که آیا آن را یک رویداد بزرگ – تکمیل برخی از پروژه های بزرگ در محل کار شاید – و یا فقط یک لحظه از لذت خواندن فرزند خود را مورد علاقه خود را از داستان امشب در خواب خودتان درمان به خصوص ساندویچ در زمان ناهار و یا دانستن اینکه شما لذت بردن از چند لحظه بیشتر در نور روز امروز نسبت به دیروز.

در حالی که شما بر روی آن تمرکز مثبت لحظه ای که انتظار شما را 20 آهسته راحت بکشید. هر بار تنفس از طریق بینی خود را مکث و سپس تنفس از طریق دهان خود را به عنوان به آرامی به عنوان شما می توانید در حالی که هنوز هم راحت است.

استفاده از همه حواس خود را به عنوان شما تمرکز بر روی که, مثبت, لحظه, آنچه شما می بینید بوی لمس و شنیدن. در پایان از 20 تنفس اجازه می دهد تا تصویر به محو شدن. پس از آن و شروع روال معمول خود را.

آنچه شما انجام داده ام تنها در حدود سه دقیقه است تعدیل هر کورتیزول یا آدرنالین موج و تعادل خود را از سطح اکسیژن در حالی که در همان زمان آوردن مثبت به خط مقدم از ذهن خود را. در اثر شما تنظیم ذهن و بدن خود را به حداکثر حساس به آنچه که می رود و امروز به جای چه چیزی نیست.

 • ادامه مطلب: بهترین آرام بخش و آرامش بخش آهنگ برای گوش دادن به

8. افزایش قدرت خود را با vocab

محققان در دانشگاه پنسیلوانیا کالیفرنیا در ریورساید و مونتانا کار کرده اند برای شناسایی فعالیت های است که ما را شادتر دقیق تر و راضی تر با زندگی است. همه آنها معتقدند که یادگیری چیزی جدید است که شخصا معنی دار است و تمرین به طور منظم منجر به تندرستی. و در صورتی که فعالیت های ما اجازه می دهد تا برای برقراری ارتباط بیشتر به وضوح و افزایش IQ نیز بسیار بهتر است.

یادگیری یک کلمه جدید در هر روز است راه ایده آل برای انجام این کار – و ما باید مقدار زیادی از انتخاب. وجود دارد بیش از 47,000 کلمات در حال حاضر در حال استفاده در انگلیسی. بسیاری از ما یک ایده مبهم چیزی حدود نیمی از آنها معنی و در عین حال ترین روز ما تنها با استفاده از حدود 5,000-10,000. از آن زمان به خواب بیدار می شوید که خفته واژگان و سپس اضافه کردن به آن فکر نمی کنید ؟

آن را واقعا آسان برای انجام این کار. شما می توانید باز کردن یک لغت به صورت تصادفی را انتخاب کنید و یک کلمه نا آشنا و یا شما می توانید شروع به jotting کردن کلمات شما روبرو می شوند که شما را درک نمی کنند و را انتخاب کنید از لیست. یا شما می توانید اجازه دهید شخص دیگری جستجو با ثبت نام به مریام وبستر کلمه از روز پادکست و یا ایمیل.

شما می شود شگفت زده در چه مقدار واضح تر شما شروع به درک جهان اطراف و در درون شما هنگامی که شما فقط با کلمات مناسب به محفظهای قرار دادن آنچه اتفاق می افتد.

9. بهتر است استراحت

فرد به طور متوسط تنفس در داخل و خارج بیش از 23,000 بار در روز و اکثریت کسانی که تنفس کوتاه و کم عمق آنهایی که فقط در مورد رسیدن به قفسه سینه. “و یا آنچه که من اسمش ‘استرس تنفس’ می گوید:” ربکا دنیس نویسنده و تنفس: راهنمای کامل برای تنفس آگاهانه برای سلامتی و شادی.

“ما در حال متولد شده با توانایی به درستی تنفس. اگر شما نگاهی به نوزادان آنها را بزرگ بشمارند که پر کردن شکم خود را با هوا باعث آن را به گسترش و سپس صاف زمانی که آنها تنفس می کنید. کودکان تنفس این راه بیش از حد. اما در بزرگسالی بسیاری از ما بیش از حد شلوغ به درستی تنفس و کوتاه و کم عمق تنفس.” ربکا می گوید: اثرات این نیم نفس می تواند شامل افزایش ضربان قلب و تنش در شانه ها و فک مشکلات گوارشی و اضطراب و استرس و مسائل مربوط به خواب.

“زمانی که شما احساس می کنید اتشی یک لحظه به توجه به تنفس خود را و فکر می کنم در مورد آنچه که نفس خود را در حال گسترش است – آن است که شکم خود را و یا فقط در قفسه سینه خود می گوید:” دنیس. “اگر این دومی یک نفس عمیق از طریق بینی خود را تا زمانی که شما احساس می کنید شکم خود را گسترش دهد. پس از آن تنفس به آرامی. این کار را چند بار.”

و یا سعی کنید جایگزین تنفس سوراخ بینی است که به تشویق تنفس آهسته و آرامش سیستم عصبی. با استفاده از انگشت شست راست خود را به سمت راست خود را سوراخ بینی تنفس از طریق سوراخ بینی سمت چپ و سپس سمت چپ سوراخ بینی را با انگشتان دست خود را. باز کردن سوراخ بینی سمت راست و بازدم را از طریق آن. سپس دم از طریق سوراخ بینی سمت راست و سپس بستن این سوراخ بینی و باز کردن سوراخ بینی سمت چپ و بازدم از طریق سمت چپ.

10. دریافت باغبانی

نور باغبانی می تواند تقلید اثرات ورزش از جمله کاهش فشار خون و بهبود خلق و خو و اعتماد به نفس خود می یابد یک مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی تحقیقات بهداشت محیط.

آن را به شرح زیر مطالعه دیگری از اسکس و دانشگاه وستمینستر که فقط نیم ساعت در هفته در یک سهم در نتیجه در کمتر استرس و خستگی و همچنین تقویت اعتماد به نفس و به طور کلی سلامت خوب است. این پژوهشگران همچنین دریافتند که به طور منظم باغبان شد کمتر احتمال دارد به اضافه وزن کمتر در معرض ابتلا به افسردگی و اضطراب و انرژی بیشتر است.

و خندق دستکش باغبانی: مطالعه دیگری از دانشگاه بریستول نشان داده است که باکتری های موجود در خاک می تواند به افزایش سطح سروتونین بدن مبارک هورمون’. خاک حاوی یک باکتری به نام مايکوباکتريوم vaccae که جذب می شود از طریق انگشتان و کف دست و باعث آزاد شدن سروتونین است که طبیعی برطرف کننده خلق و خوی.

مطالعات دیگر نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض به خاک می تواند منجر به متنوع تر و در نتیجه سالم باکتری های روده که می تواند به نفع کلی سلامت از جمله سلامت احساسی. “با پرتاب کردن دست ضد باکتری شستشو است که از بین بردن باکتری های مفید و افزایش قرار گرفتن در معرض آلودگی توسط مشغول به کار در باغ خود را و خرید سبزیجات آلی با خاک هنوز هم چسبیده به ریشه های خود را, ما می تواند به بهبود سلامت ما می گوید:” دکتر جاش تبر یک متخصص تغذیه و نویسنده از خاک خوردن.

 • ادامه مطلب: آنچه به گیاه در باغ خود را در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>