وزرا باید در تمرکز بهتر انگلیسی, تعریف اهداف در ساحل

انگلستان شده است redeploying دیپلماتیک دفاع و توسعه قابلیت های سمت ساحل عاج پس از 2018 استراتژیک محوری در نظر گرفته شده برای ارائه توسعه تاثیر, آدرس طولانی مدت تهدیدات امنیتی به انگلستان منافع و حمایت از اتحاد با شرکای بین المللی.

ساحل عاج یکی از آفریقا فقیرترین و شکننده ترین مناطق و شاهد تشدید جهادی در فعالیت های مهاجرت غیر قانونی و قاچاق از یک بحران امنیتی فوران در مالی در سال 2012.

بحران گسترش به نیجر و بورکینا فاسو و ممکن است در حال حاضر بیش از نشت به ساحل عاج, غنا و سنگال. با نیجریه هم شورش رو در دریاچه چاد حوضه تمام امنیت منطقه ای و اقتصادی مجریان در منطقه در معرض خطر هستند از جمله کلید انگلستان همکاران.

بررسی Sahel محوری

این محور در حال حاضر منجر به گسترش از سفارتخانه انگلستان در سنگال موریتانی و مالی و تعهدات به باز کردن امکانات جدید در چاد و نیجر است.

در لندن نیز وجود دارد زیادی ارتقاء کارکنان از جمله راه اندازی یک صلیب-وایت مشترک Sahel گروه در اواخر سال 2018 و برنامه ای برای بریتانیا کارمندان دولت به سرمایه گذاری با دولت فرانسه در ساحل عاج.
اسلامگرای رادیکال و القاعده ربوده قیام توسط قومی Tuareg مردم و در ادامه برای به دست گرفتن شهرستانها در سراسر شمال مالی


اعتبار: Simon Aaron Maurer

در عین حال در نور از بلندی شوک های اقتصادی از مبارزه با تروریسم در اروپا و Covid-19 شده است وجود دارد یک بحث پر جنب و جوش در کلمبوس در این است که آیا کشش انگلستان منابع بیش از حد نازک در منطقه آفریقا است که روابط نزدیک با انگلستان است.

وزرای این هفته بررسی Sahel محوری و تصمیم می گیرید اگر آن را ادامه می دهد و یا اتومبیل متوقف از جمله این که آیا کامل سفارتخانه های در حال افتتاح در نیجر و چاد.

این بحث جدید نیست. بریتانیا باز و بسته آن ماموریت های دیپلماتیک در ساحل عاج در متناسب و شروع می شود از اوایل 1960s. اخیرا MI6 تحت فشار قرار دادند بازگشایی سفارت در باماکو در سال 2010 پیش بینی مالی شکنندگی قبل از زمان بحران آغاز شده است.

همکاری با فرانسه

اما اگر Sahel است به احتمال زیاد به تسلط آفریقا صلح و امنیت در دستور کار برای دهه های آینده بریتانیا تعامل جدی در منطقه است و نه فقط در مورد استراتژیک پیش بینی شده است.

آن را نیز برآورده شدن دو هدف از همکاری با دو کلید دو جانبه متفقین به خصوص فرانسه و قدرت و اهرم در مجامع مانند سازمان ملل متحد اتحادیه آفریقا و اتحادیه اروپا.

همکاری با فرانسه در ساحل عاج تبدیل شده است و حتی مهم تر با توجه به Brexit و نیاز به تقویت روابط با کلید شرکای اروپایی.
بریتانیا همچنان به حمایت از فرانسه به رهبری Opération Barkhane


اعتبار: Simon Aaron Maurer

در سال 2012 دیوید کامرون به این نتیجه رسیدند که سریع فرانسه در واکنش به توقف جهادی در پیشبرد مالی باماکو پایتخت بود “ما منافع” و اعزام 330 انگلستان پرسنل نظامی دو محموله هواپیما و نظارت هواپیما.

در ماه جولای 2018 انگلستان اعلام کرد حمایت بیشتر به رهبری Opération Barkhane ارسال سه نیروی هوایی سلطنتی هلیکوپتر Chinook (پشتیبانی توسط تقریبا 100 پرسنل) که باقی می ماند در تئاتر به این روز است.

سازمان ملل متحد تعهد

نشان بریتانیا تعهد به حفاظت از صلح سازمان ملل نیز منجر به استقرار 250 سرباز برای پیوستن به یک ماموریت صلح بانی سازمان ملل متحد به کشور مالی بعد از این سال.

بر اساس در گائو این سربازان را در یک فرم-محدوده شناسایی قابلیت ارائه تهدید آگاهی کمک به حفاظت از غیر نظامیان و کمک به جلوگیری از جنگ از سرایت به کشورهای همسایه.

این نشان دهنده یکی از بزرگترین انگلیسی, حافظ صلح پس از استقرار بوسنی و آن را خطرناک ترین ماموریت نیروهای انگلیسی از افغانستان است.

انگلستان نیز یکی از بزرگترین انسان دوستانه خیرین منطقه و کمک کرده است بیش از £500 متر در دو جانبه توسعه و کمک های بشر دوستانه پس از 2015.

با Covid-19 در حال حاضر چالش های اضافی در ساحل بخش قابل توجهی از انگلستان £764m سهم جهانی Covid-19 تلاش خواهد شد channelled به منطقه است.
سربازان ارتش فرانسه راه اندازی موقت عمل پیشرفته پایه (قایق) در طول Bourgou چهارم عملیات در شمال بورکینافاسو


اعتبار: AFP

جدید سفارتخانه هستند “جهانی بریتانیا” استراتژی ستون

نگه داشتن چشم در تاثیر این طرح نیاز به یک معنی انگلستان دیپلماتیک شبکه در زمین است.

جدید سفارتخانه ها در ساحل عاج هزینه کسر از حفظ سه هلیکوپتر چینوک در منطقه ارائه به دولت در زمان واقعی بینش در پست Brexit عدم حضور منظم از کشور تجزیه و تحلیل از اروپا اقدام خارجی خدمات و پشتیبانی برای بریتانیا بین المللی روابط است.

همچنین تاکید انگلستان تعهد به حفاظت از صلح سازمان ملل و ایستاده به عنوان یک عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل در نور به طور منظم بحث از ساحل.

این سه جانبه وزیران بررسی Sahel محوری توسط وزرای امور خارجه, امور خارجه, بین المللی توسعه و دفاع است که در جریان است باید پنی خرج کردن توسط معکوس افتتاح کوچک سفارتخانه ها در نیجر و چاد و نه تهدید به طور کلی تمرکز استراتژیک در ساحل, اخیرا استقبال از خداوند انتخاب کمیته روابط بین الملل و دفاع در آن گزارش ماه ژوئیه در بریتانیا و آفریقا و سیاست.

به جای وزرا باید در تمرکز بهتر تعریف بریتانیا اهداف خاص در ساحل عاج و به خصوص آنچه که انگلستان قصد دارد به انجام در مورد بورکینافاسو – که به سرعت رو به وخامت امنیتی تهدید به بیش از نشت به کلید انگلستان شریک غنا.

دکتر الکس تاک آفریقا مدیر در چتم هاوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net