مینیاپولیس شهرستان شورای تصویب طرح و ایجاد امنیت عمومی سیستم

مینیاپولیس شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا قطعنامه ای را برای ایجاد یک “تحول مدل جدید برای کشت ایمنی” پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در ماه گذشته. رای می آید روز پس از نه از این شهر 13 عضو شورا اعلام کرد قصد خود را برای منحل کردن پلیس.

قطعنامه آغاز یک روند “تعامل جامعه پژوهش و تغییر ساختاری برای ایجاد یک تحول جدید مدل برای کشت ایمنی در شهرستان ما است.”

این شهر همچنین ایجاد یک “آینده جامعه ایمنی کار گروهی” است که گزارش به شورای ژوئیه 24 با توصیه هایی برای تعامل با اعضای جامعه در گذار به امنیت عمومی ، این گروه خواهد بود متشکل از اعضای مختلف سازمان های دولتی از جمله دفتر پیشگیری از خشونت گروه حقوق مدنی 911 کار گروه و بخش مسابقه و حقوق صاحبان سهام.

“شورای شهر تعامل با هر مایل عضو جامعه در مینیاپولیس محور صدای مردم سیاه و سفید, آمریکا, مردم هند, مردم, از, رنگ, مهاجران, قربانیان آسیب و سایر ذینفعان است که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده و یا تحت خدمت ما در حال حاضر سیستم” قطعنامه می گوید. “هم ما را به شناسایی آنچه ایمنی به نظر می رسد برای همه است.”

این شورا را به وضوح روشن می سازد که مرگ جورج فلوید تحت فشار قرار دادند تا اصلاحات به تنهایی از روی میز: “هیچ مقدار از اصلاحات جلوگیری می کند کشنده خشونت و سوء استفاده توسط برخی از اعضای اداره پلیس علیه اعضای جامعه ما به خصوص مردم سیاه و سفید و رنگ.”

“دهه پلیس تلاش اصلاحات ایجاد نشده عادلانه ایمنی عمومی در جامعه ما و تلاش های ما برای رسیدن به تحول امنیت عمومی نخواهد بود منصرف توسط اینرسی موجود موسسات قرارداد و قانون” می خواند قطعنامه که همچنین به نقل از آنجلا دیویس بیان کرد: “در یک جامعه ی نژادپرست آن است که به اندازه کافی به غیر نژادپرست است. ما باید ضد نژادپرست است.”

تلاش برای از بین بردن پلیس شده اند و با حمایت یک اکثریت شورای شهر. شهردار یعقوب فری, اما, مخالفت با چنین حرکت می کند.

“آنچه من می گویم این است که من متعهد به آن عمیق ساختاری اصلاحات” فری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک فرهنگ تغییر در مینیاپولیس, اداره پلیس, من در هیئت مدیره. اگر شما در حال صحبت کردن در مورد مطمئن شوید که ما نه جرم فقر و یا اعتیاد در ساخت مطمئن شوید که ما یک رویکرد مفهومی برای ما چگونه آن را اداره کند من به طور کامل در هیئت مدیره. اما اگر شما در حال صحبت کردن در مورد لغو اداره پلیس من نه.”

مینیاپولیس عضو شورای شهر در امنیت عمومی و تعهد به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت

استیو فلچر یکی از اعضای شورا گفت: O’DONNELL در اوایل این هفته است که این شورا در نظر دارد به “end مینیاپولیس اداره پلیس به عنوان ما آن را می دانم” فلچر گفت O’DONNELL. پیشنهاد تغییرات ساختاری قرار خواهد تاکید بر پیشگیری از جرم قبل از جنایت-توقف او گفت:.

در قطعنامه این شورا اشاره می کند که در این سال بودجه شهرستان اختصاص داده شده $193 میلیون به اداره پلیس — به نمایندگی از بیش از 36 درصد از این شهر را به طور کلی صندوق. این است که بیش از این در ترکیب شهرستان بودجه برای بسیاری از طرح ها در شهرستان از جمله نیروی کار و توسعه مقرون به صرفه مسکن, ساخت و ساز, کسب و کار کوچک پشتیبانی از برنامه های پایداری زیست محیطی و توسعه جوانان, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im