مینیاپولیس رئیس پلیس معذرت خواهی به جورج فلوید خانواده

رئیس پلیس مینیاپولیس در پنجشنبه عذرخواهی به خانواده 46 ساله جورج فلوید و اذعان کرد گروه او را “کسری امید” که گرفتار شهرستان خود را حتی قبل از فلوید مرگ است.

“من کاملا متاسفم برای درد و ویرانی و تروما که آقای فلوید مرگ را ترک کرده است بر خود و خانواده و عزیزان خود را جامعه ما در مینیاپولیس و قطعا در سراسر کشور و جهان” رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: در یک کنفرانس خبری.

فلوید دیده می شد در اخلال ویدئو بارها و بارها به گریه و ناله که او نمی تواند نفس به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به پلیس مرد را گردن برای بیش از پنج دقیقه. فلوید مرگ موجب هتک حرمت تظاهرات و خواستار افسر به اتهام. تظاهرات خشونت تبدیل شد در روز سه شنبه و چهارشنبه شب با برخی از معترضان تنظیم آتش سوزی به ساختمان ها و سازه ها.

“من می دانم که وجود دارد این است که در حال حاضر در کسری از امید در شهر ما” Arradondo گفت. “همانطور که من پوشیدن این مدرسه قبل از شما من می دانم که این گروه کمک کرده است که کسری بودجه از, امید, اما من نمی خواهد اجازه می دهد تا همچنان به افزایش است که کسری بودجه” و “ترکیب تروما است که در حال حاضر وجود دارد” در جامعه است.

Arradondo گفت: او را درک خشم و درد و گفته است که او اطمینان را به مردم می تواند همچنان به گرد هم می آیند و جمع آوری در فضاهای در جهت سرند و افتخار فلوید. او گفت: او نمی تواند اجازه می دهد “جنایی” رفتار که لطمه می زند و بقیه جامعه.

رئیس پلیس گفت: اکثریت قریب به اتفاق معترضان تظاهرات مسالمت آمیز اما وجود دارد یک “هسته گروهی از مردم باعث تخریب برخی از.” او گفت: بسیاری از آسیب های است که تصور می شود ناشی از عدم مینیاپولیس ساکنان.

شورای اسلامی معاون رئیس جمهور Andrea جنکینز که آغاز شده و اظهارات او با آواز “گریس شگفت انگیز” نیز به نام “صلح و آرامش در خیابان های ما.”

“امروز … یک روز غم انگیز برای امریکا است. آن روز غم انگیز برای جهان است,” او گفت:. “شما باید هر مطلق حق بود و عصبانی بود و ناراحت بود دیوانه برای بیان خشم خود را, اما شما حق ندارد به مقصر بودن خشونت و آسیب در جوامع است که به شما می گویند که شما در حال ایستاده است.”

جنکینز نیز به نام دولت و مقامات محلی اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس. “ما احساس به عنوان اگر وجود دارد یک زانو بر همه ما جمعی گردن زانو است که می گوید: سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست,” او گفت:.

او افزود: “تا زمانی که ما نام این ویروس این بیماری است که آلوده امریکا برای گذشته 400 سال ما هرگز حل و فصل این موضوع است.”

بعد پنج شنبه, فرماندار Tim Walz فعال گارد ملی پس از تظاهرات در مینیاپولیس و سنت پل. “وقت آن است که برای بازسازی. بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید برای محافظت از” Walz در بیانیه ای گفت.

“جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی” Walz اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de