مینیاپولیس پلیس شناسایی “چتر” به عنوان سفید supremacist

فقط دو روز پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ماه مه یک مرد نقاب نگه داشتن چتر دیده می شد فوق العاده ویندوز و کمک به تحریک خشونت در جریان تظاهرات در مینیاپولیس. در حال حاضر پلیس معتقد است که آن را شناسایی کرده است مرد به عنوان یک سفید supremacist ارتباط مشکوک به Hells Angels و آریایی کابوی ها. مرد هنوز متهم شده است.

ویروسی ویدئوها دستگیر شده مظنون لقب “مرد چتر,” شکستن شیشه خودرو منطقه در جنوب مینیاپولیس, on May 27, نادیده گرفتن مردم درخواست برای متوقف کردن. او همچنین مسئول اسپری نقاشی “رایگان sh** * * * برای همه منطقه” فروشگاه درهای جلو, پلیس گفت:.

غارت و آتش سوزی حوادث گزارش شده پس از مدت — تا شب که تظاهرات بودند “نسبتا صلح آمیز” سخن گفته است. پلیس گفت که یک آتش سوزی آغاز شده در خودرو منطقه برای اولین بار در یک رشته از آتش سوزی و غارت در سراسر شهرستان.

فروشگاه واقع شده بود مخالف این شهرستان سومین حوزه ساختمان است که معترضان سوخته بعد از پلیس انتقال یافتند.

مینیاپولیس پلیس آتش سوزی محقق اریکا کریستنسن ثبت استشهاد حکم بازرسی در شهرستان Hennepin منطقه دادگاه در روز دوشنبه درخواست مشکوک را با تلفن همراه پرونده به منظور تایید محل سکونت خود را در زمان حادثه.

“اقدامات این فرد با ایجاد یک فضای خصومت و تنش … این فرد تنها هدف بود که به تحریک خشونت” کریستنسن نوشت.

پلیس مشغول به کار هفته به شناسایی مظنون بود که در لباس سر تا پا سیاه, لباس, از جمله یک ماسک گاز با یک چکش در یک دست و یک چتر دیگر. کریستنسن گفت: او را تماشا ساعت های بی شماری از رسانه های اجتماعی فیلم در یک تلاش ناموفق برای شناسایی او.

در اوایل این ماه در اداره پلیس دریافت یک نکته نامگذاری 32 سال به عنوان یک عضو از جهنم فرشتگان که می خواستم به “ایجاد اختلاف و ناآرامی های نژادی.” کریستنسن گفت, عکس از جمله گواهینامه رانندگی, مسابقه, فیلم و توصیف از انسان است.

کریستنسن تایید مظنون عضو باند دوچرخهسواری Hells Angels و دیپلم آریایی کابوی سفید supremacist, زندان, باند که ضد افترا لیگ می گوید: در درجه اول بر اساس در مینه سوتا و کنتاکی. پلیس همچنین گمان انسان را از درگیر شدن در یک حادثه اخیر که در آن یک زن مسلمان گفت: او مورد آزار و اذیت توسط آریایی کابوی اعضا در مینه سوتا.

'I Can't Breathe' Protest Held After Man Dies In Police Custody In Minneapolis
یک آتش می سوزد و در داخل یک خودرو در منطقه فروشگاه در نزدیکی 3rd پلیس حوزه در 27 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. استفان Maturen / گتی ایماژ

ماه گذشته یک عضو St. Paul اداره پلیس مواجه شده بسیاری از اتهامات که او “چتر” که گروه مجبور شد به موضوع انکار از جمله زمان-مهر نظارت ویدئوها.

چند تن از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال مقصر خشونت و خرابکاری در سراسر کشور نژادی عدالت تظاهرات در دموکرات. دادستان کل ویلیام بر ادعا و بدون شواهد است که بسیاری از این تظاهرات به رهبری “چپ گرایان.”

پس از اخبار مشکوک را آشکار شناسایی Sherrilyn Ifill رئیس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق توییتی آن “زمان زیادی برای پرسیدن AG بار در مورد این گروه تحقیق و تفحص از خشونت سفید supremacist گروه است.”

مینیاپولیس پلیس کاهش یافته است یک درخواست به نظر در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de