مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در پاسخ به یک بحث جیر از رئیس جمهور تهمت و گفت که “با دعوت از افراد اراذل و اوباش و دعوت از مردم برای گرفتن شات” ناشی از همین نوع نگرش است که منجر به جورج فلوید مرگ در مصاحبه با “فردا صبح” جمعه است.

“این مرد سخت مرد ماچو” من قصد دارم به شما را به انجام آنچه من می خواهم شما را به انجام نگرش قلب مشکل,” او گفت:.
آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و قول داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” این توییت به سرعت پرچم توییتر به عنوان “ستایش خشونت است.”

Ellison به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران برای جلوگیری از عصبانی لفاظی است که نفوذ مکالمه اطراف فلوید مرگ پس از سومین شب از اعتراضات بر عدم اتهامات جنایی برای افسران درگیر دیدم ساختمان رایت و پنجره های شکسته.

“خشونت موجب زایش خشونت” او گفت:, و اضافه کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “عصبانی کلمات” تغذیه “یک چرخه است که در شهرستان عزیز که من خیلی افتخار می کنیم.”

او گفت که تمرکز نیاز به تغییر از اعتراضات به “پیام عدالت برای جورج.”

“هنگامی که شما در کسب و کار از محاکمه و بررسی prejudging شما آنچه شما در حال رفتن به انجام قبل از شما باید حقایق است نه یک ایده خوب,” او گفت:. “اما همه ما دیده می شود این نوار ویدیویی. آن را عمیقا نگران کننده است. به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به جورج فلوید بود بدرفتاری, بدرفتاری و آن را مانند به نظر می رسد که زانو را در گردن او به خوبی ممکن است باعث مرگ او شود.”

الیسون اذعان کرد که او “به وضوح” به نظر خودش در مورد اینکه آیا زانو افسر درک چوین و سه تن دیگر از افسران درگیر باید شارژ می شود. اما او گفت: آیا می خواهید به “تعصب” بررسی است.

پرسید: چرا این افسران را نه دستگیر شده و با وجود نصب خواستار اتهامات الیسون به سادگی گفت: “پاسخ این است که این اقتدار را برای ساخت این مسئول تصمیم گیری است انجام شده است.”

“آیا آنها باید دلایل خوبی? من فرض کنیم پس,” او گفت:.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در جورج فلوید مرگ تظاهرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de