مینه سوتا مقامات: خشونت بازیگران در تظاهرات نه ساکنان

مینه سوتا فرماندار Tim Walz روز شنبه گفت که او معتقد است که اکثریت مردم باعث کشتار در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul آمد از خارج از دولت. با توجه به Walz مقامات بر این باورند که حدود 80 درصد از این افراد از خارج از دولت است.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر که من شنیده ام این است که حدود 20 درصد چیزی است که ما فکر می کنیم Minnesotans و حدود 80 درصد در حال خارج” Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. برآورد او تکرار شد توسط شهرداران برای هر دو شهرستانها.

تظاهرات در مینیاپولیس ادامه داد: روز شنبه برای پنجمین روز بیش از مرگ فلویدکه دستگیر شد در تصویری شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او در حالی که او دست به دستبند. چهار افسران اخراج شده اند و یک درک چوینبا اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. اعتراضات پیاپی در شهرستانها در سراسر کشور با برخی از عطف خشونت آمیز.

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت که هر فرد دستگیر شده در شهر خود جمعه شب بود از “خارج از دولت است.” و پس از توصیف نابودی کسب و کار و اموال جامعه در شهر مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: “افرادی که در حال انجام این کار هستند مینیاپولیس ساکنان.”

“آنها در آینده تا حد زیادی از خارج از شهرستان از خارج از منطقه به شکار همه چیز را که ما ساخته شده است برای چند دهه گذشته” او گفت:.

Walz استفاده از کلماتی مانند “تروریسم داخلی” و “ایدئولوژیک افراط گرایان” برای توصیف آنچه آنها باور دارند که در حال خارجی ها کار برای بی ثبات کردن جامعه در پی فاجعه است. جان هارینگتون کمیسر مینه سوتا وزارت امنیت عمومی گفت: دفتر خود را در حال کار برای شناسایی این افراد و درک انگیزه های خود.

“ما دیده می شود چیزهایی مانند سفید supremacist سازمان که باید چیزهایی نوشته شده بر روی سیستم عامل مورد آمدن به مینه سوتا” Harrington گفت. “ما در حال بررسی برای دیدن اگر مردمی که ما را ساخته اند دستگیری در… آنها متصل به کسانی که سیستم عامل?”

در بیانیه ای در وزارت دادگستری در شنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت: “صدای تظاهرات مسالمت آمیز در حال ربوده خشونت رادیکال عناصر” و اضافه کرد که خشونت به نظر می رسد “برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و گروه های افراطی چپ — چپ گروه های افراطی با استفاده از antifa مانند تاکتیک است.”

“گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت در دستور کار,” او گفت:.

Barr همچنین گفت: بسیاری از مردم از سفر خارج از کشور “به ترویج خشونت است.” او در پایان بیانیه خود با تکرار است که عبور از خطوط دولت به تحریک خشونت یک جرم فدرال.

Harrington گفت: در روند ساخت هوش به “لینک این مردمی هم شکل سازمان است که در ایجاد این درک چگونه ما می توانیم بعد از رفتن آنها قانونی است.”

“ما در حال رفتن به شروع به انتشار که برخی از این افراد هستند” Walz گفت. “و پس از آن قادر به شروع ردیابی که تاریخ از جایی که آنها در آنچه آنها انجام می دهند در وب تاریک و چگونه آنها در حال سازماندهی است.”

هر دو Walz و کارتر تاکید کرد که خشم ناشی از فلوید قتل به دست پلیس مینیاپولیس موجه است و به اشتراک گذاشته شده توسط آنها. کارتر گفت که قتل و خشونت است که به دنبال ایجاد “یکی از مهمترین و دلخراش هفته” در Minnesotan و تاریخ آمریکا.

“متاسفانه وجود دارد و همچنین کسانی که در میان ما که به دنبال استفاده از این لحظه — که به دنبال استفاده از مرگ او به عنوان بهانه ای به عنوان یک پوشش به تحریک برای نابودی کسانی که در همان جوامع شده اند که بیشترین صدمه جورج فلوید مرگ” کارتر گفت. “ما به عنوان سیاه و سفید متعلق به آرایشگری که ما مهاجر متعلق به رستوران ها به عنوان محلی ما نسل خانواده متعلق به کسب و کارهای آسیب دیده و نابود شب پس از شب. این باید متوقف شود.”

Walz گفت که “با حساسیت به مشروع خشم و عصبانیت است که پس از آنچه که جهان شاهد در قتل جورج فلوید و آشکار شد در یک بسیار سالم جمع جامعه به یاداوری است که در سه شنبه شب بود و هنوز هم در حال حاضر به یک رشته خاص در روز چهارشنبه با پنج شنبه آن را تقریبا از بین رفته اند و شب گذشته مسخره است از تظاهر این است که در مورد جورج فلوید مرگ و یا بی عدالتی و یا تاریخی صدمات به جوامع ما از رنگ است.”

او گفت: مردم خرابکاری در این شهر نگران هستند با پرداختن به نابرابری است که منجر به Floyd مرگ است.

“هیچ چیز ما به آدرس کسانی که بی عدالتی هیچ چیز ما را به ارائه عدالت به جورج فلوید و خانواده اش… هیچ کدام از آن چیزهایی که توجه به هر یک از این افرادی که در خارج وجود دارد شلیک بر گارد ملی سوزش کسب و کار از جوامع ما و قصد اخلال در هر صورت ظاهر از زندگی مدنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im