مینه سوتا تحت پیگرد نوار صاحب که برنامه ای برای بازگشایی اوایل

سی بی اس آمریکا | No comments

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون یکشنبه شب اعلام کرد که دفتر او تحت پیگرد یک بار صاحب که قصد دارد به زودی دولت stay-در-خانه نظم دوشنبه گزارش CBS مینیاپولیس.

سایه وطن میخانه در آلبانی باز خواهد شد در ظهر با توجه به مالک کریس Schiffler.

او صاحب پنج موسسات دیگر نیز هست که او می گوید: شنبه باز خواهد شد.

Schiffler می گوید اگر میله بسته باقی می ماند و او را در معرض خطر از دست دادن آنها. “من می تواند در نهایت شکست و در خیابان درست مثل 163 نفر از کارکنان معدن در حال رفتن به انجام همان چیزی که در کمی در اینجا اگر ما نمی تواند عامل” Schiffler گفت.

Stearns County Sheriff استیو Soyka گفت: یکشنبه شب که او نمی خواهد اجرای, اقامت در خانه سفارش اما به جای آن “آموزش و بپرسید برای انطباق است.”

الیسون دفتر می تواند به $25,000 جریمه.

“ما نمی دانیم که چه نتیجه رفتن به” Schiffler گفت. “ما حمایت از همه کسب و کارهای کوچک در حال حاضر. ما واقعا آن را احساس کنید.”

سایه را آغاز GoFundMe صفحه که تا به حال مطرح شده بیش از $171,000 که از اوایل روز دوشنبه.

kris-schiffler.jpg
مینه سوتا نوار صاحب کریس Schiffler CBS مینیاپولیس

Schiffler می گوید پول ندارد برای پرداخت جریمه های بالقوه. آن را برای وکلای مبارزه با اقامت در خانه سفارش تا مردم مانند او می تواند بازگشایی بدون نگرانی.

“این بسیار عاطفی و … به بیرون رفتن و دیدار با این صاحبان کسب و کار کوچک” Schiffler گفت: چشمان خود را پاره.

الیسون اعلام یکشنبه شب گفت: در بخش. “صاحب سایه است … اعلام کرده است قصد خود را به شکستن قانون و خود را به مخاطره می اندازد مشتریان و کارکنان — در Stearns County دوم-بیشترین تعداد COVID-19 موارد در مینه سوتا است. من وظیفه اجرای قانون و فرماندار جهت محافظت از Minnesotans’ سلامت و برای محافظت از کسب و کار است که مطابق با سفارش از رقابت ناعادلانه. من که وظیفه جدی است.

Schiffler می گوید او می خواهم خود را بپرسید وکیل چه اگر او را با ضربه های سنگین خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>