میسوری مرد به اتهام جنایت نفرت در مرکز اسلامی آتش سوزی

یک جنوب شرقی میسوری مرد مواجه است و دولت فدرال به اتهام به اتهام آتش زدن کیپ ژراردو مرکز اسلامی مارس 24 اولین روز از ماه مبارک رمضان.

42-ساله نیکلاس Proffitt بود محکوم به جرم خسارت به اموال به عنوان یک جرم و جنایت نفرت برای خرابکاری در همان مرکز بیش از یک دهه پیش در سال 2009. در هر دو جنایت محققان بر این باورند Proffitt هدفمند مرکز به دلیل دین از کسانی که عبادت وجود دارد.

mosque2.jpg
این سهشنبه, مارس 24 سال 2020 عکس نشان می دهد که آسیب به مرکز اسلامی Cape Girardeau, Mo که دچار آسیب های گسترده ای را در یک آتش سوزی آتش سوزی. یعقوب Wiegand/جنوب شرقی Missourian از طریق AP

“به مردم با ایمان در کشور ما خانه عبادت هستند مکان های مقدس” گفت: معاون دادستان کل اریک Dreiband در بیانیه ای گفت. “حمله به خانه از عبادت در حال حمله به مردم با ایمان و حق خود را به ورزش دین خود را آزادانه و بدون ترس.”

ریچارد کویین, نماینده ویژه مسئول FBI سنت لوئیس بخش گفت: “واقعیت این آتش سوزی آسیب دیده و محل عبادت در ماه رمضان است به خصوص مضر است.”

در آخرین مورد Proffitt مواجه است به اتهام جنایت و دزدی و جنایت درجه اول آتش سوزی و درجه اول اموال آسیب پیشرفته به عنوان یک جنایت نفرت با توجه به اسکودوی کیپ ژراردو اداره پلیس. او نیز رو به فدرال آتش سوزی اتهامات عنوان شده علیه.

با توجه به فدرال شکایت کیفری محققان بر این باورند Proffitt است دیده می شود در این مرکز سیستم نظارت تصویری شکستن یک پنجره با پرتاب اشیاء متعدد و دو قوطی داخل. مردی است که پس از آن دیده می شود ورود به ساختمان از طریق پنجره dousing منطقه با نوعی مایع از دو قوطی و روشنایی مایع در آتش قبل از فرار.

mosque-suspect.jpg
یک مرد دیده می شود در نظارت تصویری آتش زدن مرکز اسلامی Cape Girardeau, Missouri در آوریل 24 سال 2020 است. پلیس شناسایی مظنون به 42 سال سن نیکلاس Proffitt. کیپ ژراردو پلیس

محققان در پاسخ به این صحنه بلافاصله مظنون آتش سوزی به دلیل این آتش سوزی به سرعت گسترش به دیگر نقاط ساختمان است که فضا برای خدمات مذهبی در طبقه اول و واحد زندگی می کنند برای چند مستاجرها در طبقه دوم. برخی از مستاجرها خانه بودند اما هیچ کس مجروح شد با توجه به شکایت.

یک GoFundMe صفحه تنظیم برای جمع آوری کمک به بازگرداندن این مرکز گفت: آن پایدار 1 میلیون دلار ارزش آسیب شد و بعد مشخص شد در مجموع از دست دادن.

“ما بسیار غم انگیز در مورد این چیزها اما ما معتقدم که ما در حال رفتن به خوب و ما در حال رفتن به بازسازی” ساکن Abo Baker گفت: CBS وابسته KFVS.

محققان می گویند مشکوک دیده شد در نظارت تصویری وارد شدن به قرمز فورد فرار او پارک شده در حمل و نقل شهرستان از اختیارات بسیاری است. محققان یک کامیون که همسان توضیحات پارک شده در کیپ ژراردو مجتمع آپارتمانی. کامیون صاحب Profitt را نامزد محققان گفت که Proffitt تا به حال با استفاده از کامیون صبح از آتش است. محققان همچنین شاهد یک پوسته نفت می تواند در داخل شبیه به کپسول های موجود در مرکز اسلامی.

زمانی که آنها نشان داد که نامزد نظارت تصویری او شناسایی عمدا ایجاد حریق به عنوان Proffitt و گفت که او زندگی می کردند با او در خانه است. Proffitt بعدها دستگیر و در محل کار خود یک پریویل کارخانه فرآوری مواد غذایی. افسران یافت او رسید برای خرید روغن موتور از یک ایستگاه گاز در روز از آتش سوزی با توجه به شکایت.

در سال 2009 مورد جنوب شرقی Missourian گزارش داد که Proffitt بود به اتهام صدمه به اموال برای پرتاب سنگ در مرکز درب جلو و آسیب رساندن به یک خودرو در پارکینگ خود را. کیپ ژراردو شهرستان تعقیب وکیل علامت Welker گفت: کاغذ Proffitt خدمت سه سال حبس پس از اتهامات عنوان شده بودند پیشرفته به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. در آخرین مورد Proffitt روبرو است و حداکثر ممکن است تحت اتهامات عنوان شده علیه دولت و جنایت نفرت قانون Welker مقاله گفت.

در بیانیه این گروه حمایت شورای آمریکایی-اسلامی روابط ستایش, دستگیری, اما به نام نفرت اتهام جرم در سطح فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر