میسوری مرد خرد تویوتا Prius او سرقت مبدل کاتالیزوری از

یک میسوری مرد بود و بنا به گزارش ها خرد شده و به مرگ توسط یک تویوتا Prius پس از او اقدام به سرقت خودرو مبدل کاتالیزوری جمعه.

پلیس کانزاس سیتی در پاسخ به یک تماس برای کمک های پزشکی پس از مرد ناشناس دوخته بود با ماشین در حالی که گفته می شود تلاش برای نوار آن را از این قسمت با ارزش. این مرد در ابتدا به نام برای کمک و یک رهگذر تلاش برای استفاده از یک جک به او, اما او قبل از او می تواند کمک کرد با توجه به یک گزارش از KCTV.

رسیدگی به این حادثه در حال انجام است و جزئیات بیشتر در حال حاضر در دسترس است. رادیو فردا در تلاش برای رسیدن به Kansas City Police Department توسط تلفن بود اما کارگردانی به پست صوتی.

مبدل کاتالیستی هستند و بخش مهمی از یک وسیله نقلیه کاهش آلاینده های سمی از سیستم اگزوز. آنها اغلب در پی پس از توسط دزد زیرا آنها به راحتی برداشته شده و ساخته شده از مجموعه ای از فلزات است که می تواند به سرعت به فروش می رسد برای قراضه. قراضه ارزش می توان به ارزش صدها هزار دلار برای مدل های خاص.

اما جایگزینی ماشین به سرقت رفته بخشی است که بسیار گران تر اغلب بالغ بر هزاران دلار برای قربانیان بخت برگشته. اتومبیل های از دست رفته بخشی قادر به درستی و با شکست مواجه خواهد شد دولت بازرسی و تولید گازهای گلخانه ای آزمون اغلب مورد نیاز برای راه اندازی یک وسیله نقلیه.

car on lift
یک ماشین نشسته بر روی یک مکانیک را بلند نشان دادن این خودرو سیستم اگزوز که شامل مبدل کاتالیزوری.
گتی

دزد شکسته شده است در حالی که اقدام به سرقت از قسمت قبل. یک مرد در Swindon انگلستان کشته شد پس از اقدام به سرقت بخشی از بسیاری از خودرو در ماه نوامبر سال 2019 با توجه به ژانویه 31 گزارش از تلگراف.

“من وارد [در کار] در حدود ساعت 8 صبح و من می توانم ببینم یک جفت از پاها روی زمین چسبیده از زیر یک ماشین است که تا به حال یک ماشین سیاه و سفید-جک نزدیک به جبهه چرخ” فروشگاه صاحب گفت: خروجی در یک بیانیه است. “من به نام من رئیس [و] گفت: من به آمبولانس تماس بگیرید.”

گرفتن تحت وسیله ای برای بی گناه تر دلایل نیز می تواند گاهی اوقات کشنده است.

یک مکانیک در شهر نیویورک بود و خوست در تاریخ 21 دسامبر پس از خرد شدن در منهتن پارکینگ توسط یک عدم بالابر خودرو.

یک اسپوکن واشینگتن مرد کشته شد ماشین خود را در حالی که او اقدام به انجام تعمیر و نگهداری در خارج از خانه خود در تاریخ 5 دسامبر.

نوادا محققان مشکوک که کار بر روی ماشین خود را در ماه جولای سال 2019 ممکن است به خصوص قربانی تاسف از زلزله 6.4 پس از خودرو کاهش یافت و در بالا از او در طول لرزش.

آمار نشان می دهد که عدم جک ماشین نیز ممکن است مسئول برای هزاران نفر از صدمات هر سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de