یک میسوری مرد بازداشت شده است به ظن گیری تهدیدات تروریستی در حالی که با پوشیدن کامل Joker صحنه و لباس و گریم در طول یک Facebook ویدئو زندگی می کنند.

جرمی Garnier, 51 دستگیر شد در دلمار توسط دانشگاه اداره پلیس شهر در مارس 2 در حالی که پخش livestream به هزاران نفر از مردم.

در طول ساعت-فیلم های طولانی است که هنوز هم در دسترس است در گارنیر را در Facebook صفحه از مطبوعات زمان مشکوک توضیح می دهد چگونه او قصد دارد در بالا بردن آگاهی در مورد “بیماری همه گیر از اعتیاد به مواد مخدر و استعمال بیش از حد هروئین” در این کشور در حالی که در مرحله یک عملکرد به عنوان هیت لجر تفسیر از کتاب های کمیک تبه کار از سال 2008 فیلم The Dark Knight.

در این کلیپ Garnier دیده می شود ورود به سنت لوئیس ایرانیان در بازار در Joker صحنه و لباس و آرایش قبل از اینکه از او خواسته به ترک امنیتی به دلیل چهره خود را پوشش داده است.

Garnier سپس درایو به نزدیکی محل برگزاری موسیقی زغال اخته تپه و صحبت می کند به طور مستقیم به کسانی که به تماشای خود livestream.

“دلیل من توجه شما را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر از اعتیاد به مواد مخدر و استعمال بیش از حد هروئین است که هنوز جامعه ما است. این پیشرو قاتل از افراد زیر 50 سال سن,” او می گوید.

“هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن این ویدیو اجازه دهید آنها را می دانیم که بذله گو نیست شوخی وقتی که می آید به اعتیاد جدی. شما نیاز به ترک چیزهای که به تنهایی الهام بخش کودکان به آن را انجام دهد, شما می دانید منظورم چیست ؟

“و کشتن چند نفر,” او اضافه شده در حالی که هنوز در شخصیت به عنوان بذله گو.

Garnier سپس دستور جن در نوار گفتن متصدی بار: “من نمی تواند inebriated زمانی که من برنامه ریزی در کشتار مردم است.”

او در ادامه به توصیف چگونه او لگد از ایرانیان بازار را دریافت گزارش های او را تهدید به انجام برخی از آسیب.

“من نمی مسلح و من وزن 150 پوند من اصلا هیچ سلاح بر من…به جز این همه بمب ها” او می افزاید: به عنوان یک آشکار شوخی است.

پلیس پس از آن در صحنه وارد شدند و در زمان گارنیر برای “تخلفات متعدد” بدون حادثه بود که همچنین پخش در livestream.

کارآگاهان ارائه پرونده به St. Louis County تعقیب وکیل و حکم صادر شده علیه گارنیر برای تهدیدات تروریستی در درجه اول. یک قاضی بعد از آن دستور داد Garnier برگزار می شود در زندان بدون پیوند.

یک GoFundMe صفحه پس از راه اندازی شده است برای کمک به جمع آوری پول برای Garnier هزینه های قانونی.

“در حالی که این بدون شک نه جرمی بهترین تصمیم با توجه به عواقب…او را تهدید نمی هر کسی” یک پاراگراف در GoFundMe صفحه متحده است.

“همانطور که او می گوید…او تعقیب ‘قدرت’…تلاش برای افزایش Facebook بینندگان و توجه به مواد مخدر بحران بودجه این کشور است.

“این بسیار جدی اتهام جنایت…من برای درخواست کمک خود را بنابراین من می تواند به حفظ یک وکیل به جرمی یک روان بررسی نشان می دهد او واقعا یک تهدید برای جامعه و به امید دریافت یک پیوند و دریافت این هزینه کاهش یافته و یا حداقل کاهش می یابد.”

دانشگاه اداره پلیس شهر شده است تماس برای نظر بیشتر.

joker
جرمی Garnier دستگیر شد در دلمار حلقه میسوری پلیس پس از دریافت گزارش از یک اختلال مربوط به یک مرد در یک صحنه و لباس.
دانشگاه اداره پلیس شهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de