میسوری گزارش بالاترین تک روز افزایش Coronavirus موارد به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی

به عنوان فرماندار میسوری مایک کشیش بخش خود را به پایان رسید ایالت اقامت در خانه سفارش و کسب و کار شروع به بازگشایی در روز دوشنبه دولت نیز شاهد بالاترین تک روز افزایش coronavirus موارد است.

پرشن vistied تعداد کمی از کسب و کار امروز به ترویج پایان مستند قبل از بازگشت به دولت در کنگره به صورت روزانه خود را COVID-10 نشست خبری. “ما اعتقاد داریم که ما در حرکت نزولی این ویروس” فرماندار گفت. “این بازگشایی یک فرایند تدریجی است اما ما در مسیر درست هستند.”

به عنوان از آوریل 5 8,887 افراد در مجموع تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در میسوری با 383 مرگ و میر ناشی از این بیماری جدید. نزدیک به 400 نفر و شش جدید مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه. تعداد اضافی COVID-19 موارد بسیاری گزارش شده توسط دولت در یک روز پس از اولین فرد در میسوری تایید شد که قرارداد این ویروس در اوایل ماه مارس.

اخیر شیوع در پیروزی غذاهای بسته بندی گوشت و تسهیلات در سنت جوزف آلوده حدود 300 کارمند حسابداری برای بسیاری از امروز سربازان ارتش در موارد. پرشن نشان داد که همه کارکنان در محل شده اند قرنطینه.

Mike Parson
رژیم صهیونیستی. مایک پرشن گوش به رسانه ها سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد وضعیت تمدید مجوز برای سنت لوئیس Planned Parenthood تسهیلات در 29 مه سال 2019 در شهر Jefferson, Missouri.
یعقوب Moscovitch/گتی

“ما تقریبا از 3000 تست بیش ایالت میسوری به طور تصادفی در طول تعطیلات آخر هفته و از کسانی که از 3000 تست وجود دارد که 9 برگشتم مثبت” فرماندار گفت: در روزانه خود را coronavirus جلسه. “شما باید همه اعداد به عنوان یک کل به ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر تمام دولت است.”

دکتر راندال ویلیامز اضافه شده است که افزایش تست در میان علامت دار و بدون علامت در افراد یکی دیگر از عوامل که تحت تاثیر افزایش موارد مثبت.

تحت دولت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح کسب و کارهای غیر ضروری مانند فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها خواهد شد مجاز به باز کردن اما کارفرمایان باید حفظ اجتماعی فاصله و تحمیل اشغال محدودیت. این محدودیت به شمار می رود تایید برای آینده قابل پیش بینی با وجود انقضای پارسونز اقامت در خانه سفارش دهید. گردهمایی های اجتماعی و حوادث نیز مجاز به رزومه تا زمانی که مردم در حضور قادر به حفظ اجتماعی فاصله.

سنت لوئیس کانتی و شهر سنت لوئیس را نمی خواهد تحت تاثیر این طرح به عنوان مناطق هنوز تحت اقامت در خانه دستور اجرا توسط مقامات محلی است.

پرشن اذعان کرد در هفته گذشته که برخی از شهروندان ممکن است در حال حاضر موافقت با راه او در پاسخ به همه گیر اما گفت که او مطمئن بود که آنها را به عقب بر تلاش های خود را با غرور و افتخار. “ما با موفقیت مسطح منحنی” فرماندار اضافه شده است. “با کمک همه Missourians برنامه ما این است که کار. سیستم مراقبت های بهداشتی است نه ضعف است و ما در حال برنده شدن در جنگ.”

او همچنین اشاره کرد که این تصمیم به بازگشایی اقتصاد و اجازه گردهمایی های اجتماعی ساخته شده بود با تایید مقامات بهداشتی دولت و بر اساس داده ها در طول چند ماه گذشته.

نیوزویک رسیده به کشیش بخش نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر