در متمرد سال 1968—شاید آخرین بار امریکا بود که از نظر سیاسی تقسیم آن را به عنوان امروز—میت رامنی در فرانسه رفتن درب به درب در تلاش برای برنده شدن تبدیل به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. این دوره است که معمولا به عنوان یک دمدمی, پاورقی در بیوگرافی که از یک مرد که رفت تا تبدیل به یک میلیونر کسب و کار مشاور فرماندار ماساچوست و از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری نامزد. اما سه درس که رامنی آموخته به عنوان یک زن 21 ساله مورمون در فرانسه رفتن به یک راه طولانی به سوی توضیح چرا این هفته در حال حاضر سناتور از ایالت یوتا شد اولین عضو از این اتاق در تاریخ ایالات متحده به بازیگران یک رای به محکوم کردن و حذف یک رئیس جمهور از حزب خود.

در سی ماه از سفر در سراسر که اکثریت کاتولیک کشور از بوردو به پاریس به شمال شهر بندر Le Havre رامنی موفق به تبدیل تمام دو فرانسوی. اما خود حساب بسیاری از درب های او بسته در چهره خود را تنها در خدمت به سیمان تعهد خود را به او مورمون آموزش او را که او می تواند نگه دارید سریع به آن را حتی هنگامی که مواجه با رد.

به عنوان رامنی صحبت در مجلس سنا این هفته توضیح داد که چرا او نمی تواند چشم پوشی از نتیجه گیری کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال unforgivably مورد آزار قرار گرفته در اوکراین و رسوایی آن مشهود بود به او آموخته بود پیش که اعتقاد مذهبی می تواند نیاز به شکیبایی برای تحمل عمومی تمسخر. “من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد,” رامنی پیش بینی کرد. “من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او. آیا کسی به طور جدی بر این باورند که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

در حالی که در فرانسه میت نیز آموخته است که پدرش جورج رامنی از دست داده بود پیشنهاد خود را برای سال 1968 خواه نامزدی ریاست جمهوری ریچارد نیکسون. سپس فرماندار میشیگان سالمند رامنی پرداخت قیمت خود را آشفته کمپین و waffling در جنگ ویتنام است که او گفت: او در ابتدا به حمایت به عنوان یک نتیجه از نظامی “شستشوی مغزی.” اما او نیز شجاعانه برخلاف یک راست به نوبه خود در حزب خود را که آغاز کرده بود در سال 1964 زمانی که او به یک سخنرانی در کنوانسیون حزب جمهوری خواه محکوم کردن افراط گرایی و خصومت به حقوق مدنی انسان توسط Barry Goldwater.

زمانی که پدر کاهش یافته و از نژاد او نوشت: نامه ای به پسرش در فرانسه. “مادر شما و من شخصا مضطرب” خواندن این نامه که میت رامنی خوانده توسط حافظه به خبرنگار کارن Tumulty دهه بعد و که او به یاد می آورد در یک واشنگتن پست در ستون این هفته است. “ما به این رفت نه به خاطر ما آرزو اما به سادگی از آنجا که ما احساس کردند که تحت شرایطی ما نمی خواهد احساس را اگر ما در ارائه خدمات ما.” اگر چه رامنی هیچ اشاره ای پدر او را استیضاح سخنرانی وجود دارد حذف اکو از این نامه که در بیانیه خود که “من بگویید فرزندان من و فرزندان خود را که من وظیفه خود را به بهترین توانایی من اعتقاد داشتند که کشور من انتظار می رود آن را از من است.”

Senator Mitt Romney Utah Trump Impeachment
سناتور میت رامنی صحبت می کند به رسانه ها به عنوان او می رسد در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل ژانویه 29, 2020, در واشنگتن, DC. یوتا سناتور با شکست حزب خود را برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از یک تعداد از انسداد.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

درس سوم رامنی این است که مطمئن شوید که برای جذب کرده اند در حالی که در فرانسه بود مندرج توسط رهبر کشور, چارلز دوگل. در سال 1968 حتی به عنوان او تلاش برای پاسخ به یک جوانان-رهبری شورش شبیه به یکی از گسترده ایالات متحده دوگل هنوز شخصیتی که تا به حال تحت سلطه سیاست فرانسه برای دو دهه با فرض ریاست جمهوری سه بار در طول این دوره است. اما دوگل هرگز دست آمده کسانی که سیاسی ارتفاعات آن نیست تنهایی عمل شجاعت در تابستان 1940. سپس یک gawky کمی شناخته شده افسر نظامی او وحشت زده شد زمانی که مارشال فیلیپ مارشال پتن نشانه توجه خود را به سو برای صلح با آلمان است. عمیقا بدگمان از هیتلر و به شدت محافظ فرانسه غرور ملی دوگل لندن اعلام کرد و خود را رهبر پس از آن عملا غیر موجود مقاومت فرانسه. اگر چه آن را به طور گسترده ای دیده می شود وابسته به دان کیشوت غرور در آن زمان موضع خود را بدان معنی است که هنگامی که هیتلر شکست خورد و در وحشت کامل از رژیم خود را در معرض دوگل به عنوان یک مرد در فرانسه با ایستاده برای بازگرداندن افتخار کشور و دور لکه را از مماشات.

نشان می دهد که برخی از آنها که رامنی ایستاده در استیضاح شد بدبینانه سیاسی حرکت نادیده غیر قابل پیش بینی از تاریخ است. هیچ کس نمی داند و در عین حال چقدر تهمت و دوران گذشته و یا چه خواهد بود سمت چپ لیونل او به نظر می رسد تا به طور کامل گرفته شده. اما اگر جمهوری خواهان هستند یک روز به دنبال خود دوگل—یک مرد با اعتبار برای کمک به آنها را کشف اصول خود و بازگرداندن شهرت خود را—آنها در حال حاضر خود را ، و در این میان میت رامنی شده است درست به درس از ایمان خود و پدرش در سمت چپ و شهادت وجدان و میهن پرستی است که به زودی نمی توان از دست رفته در ترجمه.

مارک ویتاکر سابق سردبیر نیوزویک و نویسنده Smoketown: این داستان دیگر از بزرگ سیاه و سفید رنسانس.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de