MLB اعلام کرد 60-بازی فصل برای شروع در پایان ماه ژوئیه

لیگ اصلی بیس بال با صدور 60-برنامه بازی شنبه شب که شروع خواهد شد در جولای 23 یا 24 خالی ballparks به عنوان ورزش تلاش می کند به فشار جلوتر میان coronavirus بیماری همه گیر. بازیکنان را گزارش برای اردوگاه های آموزشی در ماه جولای 1 لیگ گفت.

هر تیم بازی خواهد کرد 10 بازی در برابر هر یک از آن چهار بخش رقبا و چهار بازی در برابر هر یک از پنج باشگاه در بخش مربوطه در سایر لیگ ها لیگ را اعلام کرد.

تیم در حال برنامه ریزی برای ایجاد تنها یک سفر به هر شهرستان به آنها مراجعه کنید در MLB را در کوتاه ترین فصل از سال 1878. تیم نیز انتظار می رود به قطار در ballparks جایی که آنها بازی بازی های خانگی خود را.

در علاوه بر این به کوتاه فصل تعدادی از تغییر حکومت نیز خواهد بود در محل قرار داده. در یک پیچ و تاب و دو طرف گسترش تعیین شده hitter وظیفه به بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ خواهد شد و در حال حاضر شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم.

تعداد حذفی تیم باقی خواهد ماند و در 10 هر چند که هنوز هم می تواند تغییر کند.

مهلت تجارت خواهد بود اوت 31 و مهلت postseason واجد شرایط در 15 سپتامبر.

فعال فهرست اسامی خواهد بود 30 در طول دو هفته اول فصل 28 در دوم دو هفته و 26 بعد از آن. فهرست اسامی را نمی خواهد باز به 28 در سپتامبر 1 به عنوان اصل در نظر گرفته شده در این سال است.

با هیچ جزئی لیگ تیم ها اجازه داده می شود برای حفظ 60 بازیکن از جمله تاکسی تیم ملی. تا سه بازیکن از تاکسی تیم ملی می تواند سفر با یک تیم به یک بازی و یکی از سه باید یک شکارچی.

MLB نگه داشتن نوآوری از سه-خمیر را حداقل برای کوزه معنی که یک پارچ نمی تواند جایگزین مگر اینکه آنها به صورت سه مورد یا پایان نیمی از زمین باز یافته. لیگ نیز تصمیم به نگه داشتن مجروح لیست حداقل برای کوزه در 10 روز به جای بازگشت به 15 عنوان در ابتدا در نظر گرفته شده.

2020 فصل در اصل برنامه ریزی شده برای شروع مارس 26اما اردوگاه آموزشی لغو شد و فصل به تعویق افتاد در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de