MLB منتشر کوتاه برنامه در میان COVID-19 تست تاخیر

لیگ اصلی بیس بال منتشر شد آن همه گیر و کوتاه, برنامه, جمعه, این برنامه شامل یک وسوسه انگیزی بازکن فصل بین نیویورک یانکیز و سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن حتی به عنوان برخی از تیم ها هنوز گرفتار توسط coronavirus نگرانی.

زمان MLB نشان داد هر تیم 60-بازی تخته دوشنبه شب اتباع و هوستون آستروس — سال گذشته پرچم برندگان — لغو کرده بود تمرینات به دلیل COVID-19 تست تاخیر که یکی اجرایی نگران می اندازد این فصل است.

نیک Blackburn دوم شد Atlanta Braves veteran به انتخاب کردن از این فصل تحت تأثیر یک تماس تلفنی با هم تیمی فردی فریمن که زده شده با COVID-19. تگزاس رنجرز گفت: همه ستاره مشت جوی Gallo آزمایش مثبت و بدون علامت است.

باز شب در جولای 23 خواهد شد از ویژگی های یانکی ها و جدید, ace, Gerrit کول بازدید از اتباع. در سواحل غربی لس آنجلس داجرز و خود بزرگ offseason کسب Mookie بتی میزبان رقیب San Francisco Giants.

هر کس دیگری خواهد شد و در روز بعد. تیم بازی خواهد کرد تنها خود را بدست آورد رقبا و تیم مربوطه جغرافیایی بخش در سایر لیگ ها.

یک تغییر ناگهانی از 60 برنامه بازی است که بخش دشمنان بازی را 10 بار در هر, اما نه لزوما پنج بار در هر شهرستان. مثلا یانکی ها و جوراب قرمز بازی خواهد کرد و هفت بازی در برانکس اما فقط سه در بوستون.

همراه با تغییر ناگهانی یکی دیگر از این عجیب و غریب, فصل یک قانون جدید اعطای تیم های اتوماتیک دونده در پایه دوم برای شروع هر زمین باز یافته بعد از نهم — صفحه اصلی-زمینه مزیت می تواند یک تفاوت بزرگ ساز حتی در خالی ballparks.

“من فکر می کنم آن نکته ترازو به نفع این تیم در خانه اگر شما به یک فوق العاده زمین باز یافته سناریو با این قانون در محل” یانکیز مدیر Aaron Boone گفت.

Cleveland Indians Summer Workouts
مترقی زمینه دیده می شود در طول تابستان تمرینات روز دوشنبه, جولای 6, 2020, در کلیولند اوهایو است. جیسون میلر / گتی ایماژ

این برنامه یک نقطه روشن در غیر این صورت لرزان روز در بیس بال را راه اندازی مجدد پس از خاموش شدن بیش از سه ماه. این جریان ثابت از بازیکنان تست مثبت و امید بستن به خارج است که منجر به رشد unease که کامل فصل ممکن ایفا کرده است.

“شصت و بازی به نظر می رسد بسیار خوب بر روی کاغذ اما زمانی که شما از طریق آن روز به روز آن را می شود سخت تر به نوع نگاه کنید که آخر از خط پایان” مینه سوتا دوقلوها گیر میچ Garver گفت.

“وجود دارد یک تن از بازیکنان وجود دارد گفت: نقل این, اما آن را تقریبا احساس می کند مانند شما در انتظار خبر بد درسته ؟ شما فقط در انتظار کسی camp به شکستن. شما در حال انتظار برای سفر به محدودیت توان تعطیل در سراسر کشور. شما در حال انتظار برای موج دوم که در آن همه چیز تبدیل به unplayable و ورزش را در حد مرگ. ما همه فقط از نوع رفتن روز به روز در حال حاضر مطمئن شوید که ما در حال آماده شدن برای روز داده می شود و به دنبال به جلو به آن است.”

اتباع و Astros شد idled پس از دریافت نتایج آزمون از روز جمعه. که یک روز پس از اتباع مسکن شان Doolittle انتقاد آهسته نتایج آزمون و کمبود برخی از تجهیزات حفاظت شخصی.

“بدون دقیق و به موقع آزمایش آن است که به سادگی امن نیست برای ما برای ادامه اردوی تابستانی” اتباع مدیر کل Mike Rizzo گفت. “لیگ اصلی بیس بال نیاز به کار به سرعت به حل و فصل مسائل خود را با فرآیند و آزمایشگاه خود را. در غیر این صورت کمپ تابستانی و 2020 فصل در معرض خطر هستند.”

MLB در بیانیه ای گفت که 95 درصد از مصرف تست شده و کامل و یوتا آزمایشگاه آن را با استفاده از گزارش شده بود 98% از نتایج یک اکثریت کسانی که یک روز پس از نمونه جمع آوری شد. MLB گفت: این خطاب تاخیر ناشی از تعطیلات آخر هفته انتظار ندارد آنها را به ادامه و تقدیر تیم برای لغو تمرینات.

اما واضح است که بازیکنان و مدیران و مربیان باید خیلی بیشتر به نگرانی در مورد بیش از فقط در شکل و گرد کردن فهرست اسامی.

MLB صاحبان بازیکنان دشمنی بیش از برنامه ریزی برای شروع 2… 05:06

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de