MLB می گوید doubleheader بازی خواهد بود 7 نوبت هر

لیگ اصلی بیس بال و بازیکن اتحادیه جمعه اعلام کرد که تمام بازی های انجام شده به عنوان doubleheaders در طول سال 2020 فصل به طور منظم خواهد شد در حال حاضر هفت نوبت در هر. اعلام می آید به عنوان بازی های متعدد شده است به تعویق افتاد با توجه به بازیکنان و کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

“با توجه به فرکانس doubleheaders اثرات doubleheaders در فهرست اسامی و نیاز به برنامه ریزی مجدد بازی با توجه به پویا شرایطی هر دو باشگاه و بازیکنان تعیین کرده اند که این گام ترویج بازیکن سلامت و ایمنی” در لیگ و اتحادیه گفت: در یک بیانیه مشترک.

تغییر آن آغاز خواهد شد این شنبه به اتفاق آرا تایید شده توسط MLB را به کمیته مسابقات و کمیته قوانین بیانیه ای گفت:.

اعلام می آید پس از دشواری هفته برای لیگ. بازی های متعدد شد و به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس موارد در میان بازیکنان و کادر.

در روز سه شنبه لیگ به تعویق افتاد همه Miami Marlins بازی از طریق پنج شنبه پس از بیش از یک دوجین بازیکنان و کادر آزمایش مثبت برای ویروس. دو روز بعد لیگ به تعویق افتاد سری بین فیلادلفیا فیلیز — که تا به حال بازی در مقابل Marlins هفته قبل — و تورنتو بلو جیز پس از دو فیلیز کارکنان آزمایش مثبت است.

در اوایل روز شنبه لیگ به تعویق افتاد یک بازی بین سنت لوئیس کاردینالز و Milwaukee Brewers پس از دو عضو از کاردینالز آزمایش مثبت است.

قبل از doubleheader قانون اعلام شد, بازیکنان و کارکنان وزن در بر پتانسیل تغییر دهید.

“من می خواهم نه و نه شخصا” نیویورک یانکیز مسکن آدم Ottavino گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. “من نمی خواهم به حاشیه رانده شده از بازی. هنگامی که ما به هفت زمین باز یافته بازی ها شیب لغزنده وجود دارد.”

Los Angeles Angels مدیر جو Maddon بود بیشتر پذیرای این ایده. “اگر doubleheaders شد به شمع تا به هر دلیل من می خواهم که آن را مانند در یک طرح احتمالی,” او گفت: با توجه به AP.

“شما فقط سرعت بخشیدن به آنچه شما انجام می دهند درست مثل ما در حال انجام با فصل,” او اضافه شده است. “بنابراین من می توانید آن را از چشم انداز مجمع تشخیص مصلحت نظام اگر لازم است. … من برای هر چیزی در حال حاضر. من قصد ندارم به صحبت می کنند به شدت از هر نوع پیشنهاد در حال حاضر که مردم بر این باورند که در حال رفتن برای کمک به ما از طریق این فصل از طریق پلی آف و نتیجه گیری آنها است.”

لیگ و اتحادیه منتشر شد به روز رسانی نتایج تست در جمعه نوشتن در بیانیه ای که از 11,895 نمونه های جمع آوری شده و آزمایش شده در هفته گذشته 29 مثبت بودند. که 29 20 آمد از بازیکنان و 9 آمد از کارکنان.

بیست و یکی از نتایج مثبت آمد از یک باشگاه با توجه به این بیانیه. در میان دیگر 29 باشگاه دو بازیکن جایگزین سایت پخش و پنج عضو هیات آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme