MLB ستاره کمک می کند تا خانواده ها در طی شیوع ویروس به عنوان یک mortician در فلوریدا

از لیگ های بزرگ به خط مقدم از coronavirus همه گیرسابق لیگ بزرگ ستاره Andre “شاهین” داوسون در حال حاضر در زمینه های مختلف. در حالی که او به عنوان دستیار ویژه توله شیکاگو او نیز mortician و کمک به فلوریدا جنوبی از طریق سخت ترین زمان CBS میامی گزارش.

داوسون owns a شناخته شده کفن در ریچموند هیتس میامی-Dade جامعه پر از سنت و تاریخ است.

این وطنی بیس بال قهرمان که slugged راه خود را به سالن از شهرت در حال حاضر در جهان به دور از زندگی قبلی خود را.

“به عنوان یک ورزشکار شما از نوع مورد استفاده به جمعیت خروشان و سلامتی و این کاملا مخالف است,” او گفت: CBS میامی ورزشی لنگر جیم بری.

یک سال پیش داوسون بود فقط منفعل سرمایه گذار در بهشت یادبود Funeral Home, اما هنگامی که کسب و کار کاهش یافت و به دامان خود او و خانواده اش در زمان آن در. کمی او را می دانم که ماه بعد خود را در صنعت خواهد بود برای مقابله با جهانی همه گیر.

“مثل یک کابوس و نکته غم انگیز این است که شما نمی تواند بیش از حد مراقب باشید,” او گفت:.

همسر خود را از 42 سال ونسا, توسط مدیر دفتر در حالی که عموی خود را اجرا می شود روز به روز بهره برداری است. کارکنان بالغ بر 23 و آنها با پوشیدن ماسک و رفتن را از طریق بسیاری از ضد عفونی کننده دست.

جنوب فلوریدا بوده است نه ضعف با COVID-19 موارد مانند نیویورکاما داوسون گفت اثرات آن در اینجا هنوز هم شدیدا به چالش کشیدن. عدم قطعیت در مورد ویروس های طولانی در کسانی که فوت کرده اند تا کارکنان خود را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی.

اجتماعی فاصله و محدود کردن خدمات به 10 نفر می تواند سنگین تلفات عاطفی.

“غمگین احساسی طرف من می آید بسیاری به خصوص اگر آن کسی که شما می دانید اما به من اعتماد کن من یک مقدار زیادی از لحظات اما در پایان روز پس از انجام دو یا سه خدمات شما بسیار ضرب و شتم,” او توضیح داد.

andre-dawson-funeral-home-south-florida.jpg
Andre داوسون دیده می شود در بهشت یادبود مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی. CBS میامی

زمانی که داوسون سابق بیس بال رفقا شنیده در مورد تلاش های جدید آنها حیرت زده شد.

“من یک مقدار زیادی خنده دار خیره. جیم برنج به من نگاه کرد و گفت: “شما در حال انجام چه؟’ من مشابه خیره از Rickey Henderson. این خنده دار اولین چیزی که من به عقب پرتاب در آنها است ‘در اینجا من یک کارت کسب و کار شما’,” او گفت: خنده.

از آن شده است تنظیم, اما یک بار توانا مشت زن در حال یادگیری چگونه برای ایجاد یک تفاوت در راه های مختلف.

“همه من می خواهم به انجام در این مرحله است که قادر به ادامه خدمت و اگر من می تواند اعتماد به نفس در این راستا پس از این همه ارزش آن” داوسون توضیح داد.

میامی بومی خود را به پایان رسید 21 سال لیگ حرفه ای در سال 1996. او هشت بار All-Star با وجود صدمات زانو که منجر به بیش از ده عملیات. او بهترین راه حل برای او 49-هومر فصل با توله شیکاگو در سال 1987 زمانی که او رای دادند و لیگ ملی با ارزش ترین بازیکن.

داوسون القاء شد به سالن از شهرت در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر