MLB تیم می گوید آن را یک “روز بزرگ برای دستگیری قاتلان از Breonna تیلور”

به Tampa Bay Rays در توییتر به نام برای دستگیری افسران درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلورسیاه تکنسین اورژانس که کشته شد توسط پلیس در ماه مارس است. این تیم صبح روز جمعه در توئیتر خود نوشت: “امروز روز افتتاحیه که بدان معنی است که این یک روز بزرگ برای دستگیری قاتلان از Breonna تیلور.”

این تیم به دنبال توییت اعلام 100.000 دلار کمک مالی به گروه های محلی. سهم آن را اجرا خواهد کرد در سال است که به منظور “ساخت قدرت در درون جوامع شده اند که در طول تاریخ نادیده گرفته شده و هدفمند محروم به دلیل نژادپرستی نظاممند.”

این سازمان ها عبارتند از: NAACP را Hillsborough County شعبه شرکت به منظور توسعه جوامع تمپا, Inc., و Pinellas County شهری لیگ فراهم می کند که توانمندسازی اقتصادی و فرصت های آموزشی برای ساکنان.

تیلور, 26 بود به ضرب گلوله توسط پلیس در 25 مارس مواد مخدر در طول یک حمله او به عنوان در لوییویل صفحه اصلی. پلیس نمی پیدا کردن هر گونه مواد مخدر در جستجو.

هیچ یک از این سه افسر درگیر متهم شده اند. یکی از افسران گروهبان برت Hankison از کار اخراج شدند لویی اداره پلیس. دو دیگران Myles Cosgrove و جاناتان Mattingly شد قرار داده شده در مرخصی اداری.

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون در حال بررسی این مورد, اما فعالان و طرفداران تیلور معتقدند این تحقیقات در حال حرکت نیست به اندازه کافی سریع.

ماه گذشته MLB کمیسر راب مانفرد ذکر شده تیلور در حالی که پرداختن به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پیش از این سال در پیش نویس است. “برای بسیاری از دلایل این بی سابقه بار در شهرستان ما و دردناک بار” مانفرد گفت. “سهم ما در غم و اندوه و خشم است که منجر به تراژدی ملی است که شامل مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگران است.”

“امشب من پیوستن به ما 30 باشگاه بیس بال عملیات مقامات به عنوان آنها تشخیص از طرف ما کل صنعت است که سیستمیک نژادپرستی و نابرابری ویرانگر مشکلات. که ما می تواند هر کار بیشتری برای کمک به. که بیس بال می تواند بیشتر انجام دهید به عنوان یک نهاد. که سیاه و سفید زندگی می کند و مهم است که ما آمریکا برای تغییر,” او اضافه شده است.

“این لحظه ای است که یک تماس اقدام به اذعان مشکلات وجود دارد که برای نشان دادن همبستگی خود را با جامعه سیاه و سفید در تلاش های خود برای پایان دادن به نژاد پرستی و بی عدالتی است. ما می خواهیم به استفاده از پلت فرم فراهم شده توسط ما بازی می شود نه تنها متحدان اما شرکت کنندگان فعال در تغییر اجتماعی.”

نرم افزار ورزشکاران از جمله بازیکنان NBA مانند LeBron James و توبیاس هریس نگه داشته اند تیلور نام در کانون توجه است. به WNBA را اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن تیلور نام خود کشباف همراه با دیگر قربانیان کشته در اتهام اعمال خشونت پلیس و یا نژادی و خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im