مدرن, مدیر عامل شرکت پیاده سهام خود را پس از فروش واکسن اخبار اعلام کرد

مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel بیش از دو برابر اين تعداد از سهام شرکت به فروش می رسد از طریق یک مدیر اجرایی طرح سهام بود که تغییر تنها چند روز پس از بیوتکنولوژی در مارس اعلام کرد مثبت نتایج اولیه آن coronavirus واکسن. مدرن سهام مشخصی در ماه مه خبرافزایش 30% فقط در یک روز معامله شده است در طول تاریخ بالا محدوده قیمت از زمان.

پس از به دنبال اجرایی طرح سهام تغییر در Bancel فروش بیش از 53,000 مدرن سهام در دو هفته اول ماه جولای تولید $3.2 میلیون دلار برای اجرایی است. که بیش از دو 22,000 سهام او قبلا برنامه ریزی شده به فروش از طریق این شرکت اجرایی طرح تجاری.

یکی دیگر از بالا Moderna اجرایی رئیس جمهور Stephen Hoge هم خود از قبل برنامه ریزی شده اجرایی طرح تجاری تنظیم مجدد در حدود همان زمان. این تغییر اجازه داده او را به فروش $1.9 میلیون ارزش مدرن سهام در دو هفته اول ماه جولای. Hoge تا به حال هر قبلا برنامه ریزی شده فروش سهام برای دوره زمانی که شرکت براده نشان می دهد.

فروش ساخته شده بودند از طریق آنچه که به عنوان شناخته شده 105b-1 طرح سهام. این ترتیبات باید راه اندازی و یا اصلاح حداقل 30 روز قبل از هر تراکنش های در حال اجرا; آنها معمولا مورد استفاده در داد و ستد عمومی شرکت برای کمک به محافظت از مدیران بالقوه ادعای تجارت خودی. یکt مدرن مانند شرکت های دیگر هر گونه تغییر مدیران به دنبال را برای تجارت خود برنامه باید تایید شده توسط این شرکت است.

هیچ اتهام از تجارت خودی متصل به Moderna مدیران سهام فروش. و جدید ترین سهام فروش نمایندگی کمتر از 1 ٪ از هر یک از مدیران’ منابع از سهام شرکت اگر چه هر دو به فروش می رسد هزاران اضافی مدرن سهام این سال است.

اما واقعیت این است که طرح هایی را در این همه گیر به عنوان اخبار در حال ظهور بود در مورد این شرکت را از نزدیک تماشا coronavirus واکسن را افزایش می دهد سوال جدید در مورد چگونه Moderna مدیران باید به جیب میلیون ها دلار در ماه های اخیر.

مدرن پیشرفت بالقوه COVID-19 واکسن 03:48

“یک بار دیگر به مواد مخدر شرکت مدیران گرفتار شده اند بازی خود را با گزینه های سهام” کایل Herrig که سران دولت فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.ما یک ایمیل به در گفت تا فردا MoneyWatch.

این گروه در ماه گذشته خواست آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار به بررسی مدیران ارشد در صنعت مدرن به اتهام دستکاری در بازار سهام. “SEC نیاز به بررسی این سهام-طرح تغییرات” Herrig گفت.

SEC رئیس هشدار در برابر exec فروش سهام

SEC رئیس Jay کلیتون در پاسخ به یک سوال در ظاهر در CNBC در مارس هشدار داد مدیران تمام شرکت های دولتی در برابر فروش سهام در طول coronavirus همه گیر و گفت: این می تواند به بالا بردن سوال که آنها در حال انجام “چیزی نامناسب است.”

مدرن در حال همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به توسعه در میان اولین تجربی coronavirus واکسن. مدرن را واکسن برای اولین بار به آزمایش می شود در ایالات متحده نشان داده است در یک مطالعه کوچک چه نامیده شده است نتایج مثبت است. دولت آمریکا متعهد شده است تا آنجا که 500 میلیون دلار برای مدرن به کمک آن به توسعه آن coronavirus واکسن.

مدرن سهام شروع به پریدن کرد و دوباره در 15 ژوئیه پس از انتشار در مجله پزشکی نیوانگلند از واکسن را مثبت فاز 1 نتایج آزمایش. “مهم نیست که چقدر شما در خلال این خبر خوبی است” دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: آسوشیتد پرس در اوایل این هفته. این واکسن در فاز 3 دادگاه انتظار می رود در جولای 27.

مدرن این واکسن باعث پاسخ ایمنی 05:30

مدرن فاش تغییرات به Bancel و Hoge سهام تجارت برنامه های این هفته در یک پاورقی در براده با SEC. سهام قصد دارد در اصل مجموعه ای شد تا در دسامبر 2018 مدت کوتاهی پس از این شرکت ارائه عمومی اولیه. CBS MoneyWatch برای اولین بار است که به گزارش اجرایی معاملات سهام برنامه های اخیرا تغییر به افزایش میزان سهام به فروش می رسد.

در اوایل این ماه در واشنگتن پست گزارش داد که Moderna مدیران اعضای هیئت مدیره و یک صندوق سرمایه گذاری اجرا شده توسط مدرن را رئیس فروخته اند و بیش از 200 میلیون دلار ارزش سهام این شرکت از اواسط ژانویه. بود که قبل از جدید ترین فروش.

سهام مدرن — که هرگز به ارمغان آورد یک محصول به بازار بیش از آن 10-وجود — باید افزایش یافت 380% پس از آغاز سال به عنوان اخبار جدیدی از آن پتانسیل امیدوار کننده برای تولید یک coronavirus واکسن. قیمت سهام کمتر از 20 دلار در اوایل ماه ژانویه و در حدود 81 دلار در روز پنج شنبه. روز جمعه آن را نزدیک به 95 دلار به عنوان سهام مشخصی 15 درصد در صرف ساعت پس از تحلیلگران گلدمن ساکس پیش بینی شده مورد تایید مدرن واکسن تا پایان سال است.

مدیر عامل سهام به ارزش حدود 3 میلیارد دلار

سهام این شرکت runup ساخته شده است Bancel از 48 هفته آینده یک میلیاردر. فرانسه اجرایی در حدود 10 درصد از سهام خود در مدرن در حال حاضر به ارزش حدود 3 میلیارد دلار از 600 میلیون دلار در آغاز سال است.

این Moderna مدیران کاهش یافته است به نظر در مورد این که چرا تغییرات در معاملات سهام برنامه ساخته شد.

یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت: سهام فروش ساخته شده بودند “تحت از قبل برنامه ریزی شده 10b5-1 طرح” و کسانی که قصد دارد “بودند وارد یا اصلاح در هنگام باز کردن پنجره های تجاری مطابق با شرکت تجارت خودی سیاست.”

هر نوع اصلاحیه به طرح “بررسی و تایید شده توسط این شرکت و مطابق با هیئت مدیره تصویب سیاست ها و قوانین SEC,” او اضافه شده است.

هر دو Bancel و Hoge فروخته اند تنها بخش کوچکی از خود را مدرن منابع سهام سخنگوی تاکید کرد. دو مدیران اعطا شد و بیشتر سهام و گزینه های سهام در این سال او اضافه شده است. به عنوان یک نتیجه سخنگوی توضیح داد Bancel و Hoge هر دو باید بیشتر سرمایه گذاری در این شرکت از آنها در آغاز سال 2020 است.

مدرن execs ساخته شده است میلیون ها نفر در واکسن announ… 04:53

مدرن منتشر شده اولیه واکسن نتایج در مارس 18. آن روز سهام این شرکت افزایش یافت و به یک آن تمام زمان بالا از $87. اما قیمت سهام کاهش یافت روز بعد به منتقدان سوال شرکت برای انتشار ناقص و نتایج.

توسط مه 21, مدرن را در قیمت سهام کاهش یافته بود به $67. آن روز Bancel اصلاح خود طرح سهام به فروش سهام است. بیش از چند روز آینده مدرن ادامه به سهام اسلاید ضربه 52 دلار در مارس 27, اما پس از آن شروع به دوباره بجای اول برگشتن.

با قیمت سهام در حدود $62, Hoge اصلاح خود طرح سهام در تاریخ 1 ژوئن. یک ماه بعد در جولای 2, Hoge به فروش می رسد 10,000 سهام برای کمتر از $600,000. او به فروش می رسد یک مقدار مشابه چهار روز بعد و اضافی $700,000 ارزش سهام در جولای 13.

Bancel به عنوان بخشی از متمم به طرح خود تنظیم اضافی 9,235 برای فروش سهام در جولای 10, یک روز پس از مدرن بود و انتظار می رود برای شروع فاز 3 محاکمات از آن coronavirus واکسن.

به جای محاکمه شروع شد با تاخیر در اوایل این ماه باعث سهام این شرکت به شیب. Bancel سهام فروخته شده در جولای 10 عنوان برنامه ریزی شده تولید تقریبا $600,000 برای اجرایی.

در همه Bancel فروخته است 3 میلیون دلار ارزش سهام از ابتدای جولای — با معاملات خرید و فروش در جولای 1, جولای 2, جولای 6, جولای 9 و 10 ژوئیه با توجه به براده SEC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net