حتی قبل از نیکلاس خدمت یک توجه داشته باشید از نگرانی در صدا است که پدرش به عنوان یک فراق حرکت به او می دهد قاچاق دخترانه مجله جلسه در ابتدا با پسرش سرخ bemusement. “مهمات” پدر cryptically توضیح می دهد.

نیکلاس گی, قرار می دهد که او عمیقا مضطرب مخمصه در میان همسالان خود و به معنی بخشی از او است در پنهان کردن در همه زمان ها از جمله از خود است. در یک درخشان موجود کودکی فلاش بک هرمنوس به ما می دهد کلید خود را به سمت داخل ریاضت: حادثه در دوش در نزدیکی یک استخر عمومی, زمانی که او ربایی در حالی که هنوز به دوران نوجوانی خود را با کسی خشم پدر بود و به دور whisked توسط خود پدر و مادر با ده ها تن به دنبال در.

نیکلاس است هرگز بیش از آن لحظه و قرار گرفتن در معرض به بازداشتگاه اتاق خشن مسکن با ترکیب homoeroticism و غربت سوء ظن در نتیجه ضمنی به سختی ثابت درمانی در این زمینه است. او به سختی می تواند کمک به توسعه احساسات برای یک همکار استخدام Stassen, بازی های برگزار شده توسط Ryan de Villiers که چیزی از روپرت اورت خیره جذبه.

در خندق یک شب و لرز در بقا عمل آنها با هم پرتاب در Brokeback-esque نزدیکی. ما نه ضروری به آنچه که ممکن است یا نه ممکن است رخنه اما تماس به تنهایی زندگی در حال تغییر. در حالی که هیچ چیز به عنوان زیبا و یا generic به عنوان “ممنوع عاشقانه” است و از هر فرصتی برای توسعه بین این دو merest سوسو زدن از مرد دیگری کنجکاوی باز می شود تا در نیکلاس را در قفس تخیل برخی از امید برای آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im