بیشتر مردم در حال استفاده برای پرورش حیوانات خانگی در میان شیوع

به نظر می رسد مردم در سراسر کشور نه تنها پا بر روی کاغذ توالت و مواد غذایی منجمد در میان coronavirus همه گیر بسیاری از آنها نیز در خانه های جدید پرورش حیوان خانگی. سازمان نجات حیوانات در حال گزارش های زیادی از سربازان ارتش را در علاقه مند به پدر و مادر رضاعی طی ماه گذشته به خصوص در سخت-آمار مناطق مانند شهر نیویورک.

حیوانات بهترین دوستان جامعه در سراسر کشور غیر انتفاعی است که در عمل اتخاذ مراکز در سراسر کشور را تجربه کرده است یک “موج” از خانواده برنامه های کاربردی برای حیوانات خانگی در مراقبت از آن, به گفته مدیر عامل شرکت جولی قلعه.

“من فکر می کنم مردم در حال جذب شدن به سمت حیوانات خانگی در طول این زمان از عدم قطعیت از آنجا که آنها می تواند در خدمت به عنوان یک منبع آرامش” قلعه گفت: CBS News. “همراهی حیوانات نشان داده شده است به کاهش استرس و کاهش اضطراب و کمک به مردم به احساس آرام تر و امن تر زمانی که اخبار از جهان خارج ناراحت است.”

بالا بردن ”

بیشتر در بالا بردن

غیر انتفاعی پذیرش مرکز در سالت لیک سیتی دریافت 350 برنامه های جدید فقط در یک هفته. در لس آنجلس سازمان است “صدها درخواست” و کارگران در حال حاضر مراجعه مردم به پناهگاه های محلی. این سازمان در شهر نیویورک پناهگاه بسته است. تمام 23 از حیوانات خانگی در خانه ها پرورش پیدا کرده اند.

قلعه گفت: ترافیک وب سایت افزایش 240% با بازدید کننده های جدید در طول هفته مارس 16-22 اضافه کرد که فاستر صفحه دریافت بازدید بیشتر از صفحه اصلی.

“پرورش گرفته در مراکز ما و در سراسر کشور, اما ما نیاز به نگاه به راه حل دائمی برای این حیوانات خانگی” قلعه گفت. “اگر شما در خانه هستید و به دنبال چیزی برای انجام این کار شاید قرار نوشتن این رمان برای چند سال دیگر و معرفی یک حیوان خانگی جدید به خانواده خود را.”

North Shore Animal League America نیز دچار سنبله در برنامه های کاربردی. جوآن Yohannan, سازمان, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات گفت: ده ها تن از حیوانات قرار داده شد در خانه ها پرورش در هفته گذشته یک “افزایش قابل توجه” خود را در مقایسه با میانگین اعداد.

“این فوق العاده است برای دیدن جوامع با هم به صدای بی صدایان” گفت: Yohannan. “ما فکر می کنم این اتفاق می افتد چرا که مردم می خواهند به انجام کاری معنی دار و می خواهید به بازگشت به ویژه در یک زمان مثل این.”

نجات حیوانات سازمان در شهر نیویورک نیز دیده می شود یک پرش در پرورش برنامه های کاربردی. آلیسون Seelig معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای قلب و استخوان امداد و نجات گفت: رادیو فردا که برنامه آمد و ریختن در زمانی که این ویروس شروع به گسترش در سراسر شهرستان.

قلب و استخوان در درجه اول نجات سگ از پناهگاه در دالاس و حمل و نقل آنها را به شهر نیویورک برای پیدا کردن همیشه خانه است. Seelig گفت: این سازمان دریافت بیش از 200 برنامه های کاربردی جدید در یک هفته. او گفت که او امیدوار است افزایش نمی موقت سربازان ارتش که بیشتر مردم خانه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول شیوع بیماری است.

“ما واقعا امیدواریم که این علاقه در پرورش همچنان فراتر از بحران حتی زمانی که مردم به بازگشت به کار به دلیل آن را یکی از مهمترین چیزهایی که هر کسی می تواند به کاهش تعداد سگ ها در پناهگاه های سراسر کشور” گفت: Selig. “بسیاری از ما به طور منظم و پرورش کار تمام وقت در دفتر مشاغل و آن را کاملا قابل کنترل!”

1-transport-loading.jpg
قلب و استخوان نجات قادر به حمل و نقل 54 سگ از دالاس به شهر نیویورک با توجه به سنبله در پرورش برنامه های کاربردی. قلب و استخوان نجات

در حالی که بیشتر حیوانات خانگی قرار داده شده در فاستر خانه Yohannan گفت: آمریکا قطعا “در حال اجرا” حیوانات خانگی و بسیاری از حیوانات هنوز در پناهگاه. “متاسفانه ما نمی بینیم ایالات متحده در حال اجرا از حیوانات به پرورش” او گفت:. “بیشتر مردم که برای باز کردن در خانه خود را به پرورش این حیوانات بیشتر ما می توانیم نجات و قرار دادن در محل خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de