بیشتر تست مثبت در کشتی کروز به عنوان ویروس در صدر تلفات 2,100

وجود دارد تقریبا 75,000 افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی که از چهارشنبه شب و در آن کشته شدن بیش از 2100. اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما حتی به عنوان یک قرنطینه به پایان رسید برای صدها نفر از مردم در یک کشتی کروز با بزرگترین شیوع خارج از چین ده ها تن بیشتر مسافران آزمایش مثبت و جدید مجموعه ای از موارد ظهور در کره جنوبی.

جهانی بهداشت مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه به عنوان روزانه میزان عفونت های جدید در چین کاهش یافته است و به مدت دو روز در یک ردیف و مقامات برپا تهاجمی کمپین برای پیدا کردن هر گونه موارد هنوز هم در کمین قفل شده-پایین مرکز شهر ووهان. سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این کاهش می تواند معکوس و بزرگترین نگرانی شده است که COVID-19 بیماری می تواند شروع كردن به طور قابل توجهی در میان مردم در جوامع خارج از چین.

مقامات ژاپن گفت: یکی دیگر از 79 مورد تایید شدند در الماس شاهزاده کشتی کروز یکشنبه آوردن جدید در مجموع به 621. روز شنبه مشخص شده در پایان دو هفته قرنطینه اعمال شده در این کشتی که آن را از منوی view در ژاپن و حدود 500 مسافر که آزمایش منفی برای این ویروس اجازه داده شد خاموش کردن کشتی. در شب چهارشنبه ژاپنی رسانه های دولتی گزارش داد که دو کشتی سابق مسافران خود را در هر دو 80s فوت کرده است.

TOPSHOT-JAPAN-CHINA-HEALTH-VIRUS
یک مسافر disembarks از الماس شاهزاده کشتی کروز – در قرنطینه به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus – در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما در فوریه 19 سال 2020 است. گتی

تقریبا 340 آمریکایی مسافر آورده شده است به ایالات متحده آمریکا, حداقل 14 از آنها تایید شدند به کروناویروس در ژاپن اما از چهارشنبه CDC تا به حال به روز رسانی کل آن از 15 نفر تشخیص داده شده قبل از آسمان وارد شده است. بیش از 100 آمریکایی کروز مسافران که باقی مانده بر روی کشتی در ژاپن و یا گرفته شد و در بیمارستان بستری است که در کشور باید صبر کنید یکی دیگر از دو هفته قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im