بیش از 12000 کلیساهای کاتولیک کاربردی برای PPP وام

به عنوان درد و رنج کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور سر و صدا برای مقدار مورد نیاز وام از فدرال چک Protection Program, اخبار برجسته ملی زنجیر دریافت میلیون ها دلار موجب یک اعتراض در میان صاحبان کسب و کارهای کوچک که بسته. در حال حاضر بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد تعجب به یاد بگیرند که بین 12,000 13,000 از 17,000 کلیساهای کاتولیک در آمریکا نیز اعمال می شود برای کسانی که آرزو PPP وام.

پت Markey مدیر اجرایی وابسته به قلمرو اسقف مدیریت مالی کنفرانس انجمن مالیه افسران دایره اسقفی کاتولیک تخمین می زند که حدود 6000 کاتولیک parishes تا به حال برنامه های خود را برای بودجه فدرال مصوب در دور اول PPP و حدود 3000 دریافت وام تا کنون در دور دوم.

در حالی که بیشتر مردم به احتمال زیاد فکر نمی کنم از کلیساهای کاتولیک به عنوان کسب و کارهای کوچک Markey می گوید: خانه از عبادت و خود را وابسته به مدارس در حال تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود را در اشتغال به عنوان به خوبی.

“PPP نیست در مورد دولت فدرال کمک به خانه عبادت یا کلیساها” او می گوید: CBS News. “PPP در مورد نگه داشتن مردم در اشتغال و بخش بزرگی از جامعه ما است و نه به سود جهان است. و بخش بزرگی از این جامعه هستند کلیساها و خانه عبادت است. و آنها مردم را در اشتغال بیش از حد. اگر چه این است که در مورد نگه داشتن مردم در payman پس ما همه باید در دسترس برای انجام این کار است.”

و کلیساهای کاتولیک بودند نه تنها نهادهای مذهبی به دنبال PPP بودجه.

یک نظرسنجی جدید توسط LifeWay تحقیقات نشان داده که 40 درصد از کلیساهای پروتستان در آمریکا نیز اعمال می شود برای کمک به دولت ارائه شده و یا از طریق مراقبت در عمل و یا اداره کسب و کار کوچک و 23 درصد از کسانی که در کلیسا شبان گزارش داد که برنامه های کاربردی خود را پذیرفته شدند — به این معنی که 59 درصد از کلیساهای پروتستان که اعمال می شود برای کمک و مورد تایید قرار گرفت.

بزرگتر کلیسا بیشتر احتمال دارد از آن بود که اعمال می شود برای فدرال کمک. نیمی از کشیشان در کلیسا که میانگین 200 و یا بیشتر شرکت کنندگان گفت: کلیسا خود را برای یک وام اعمال شود در مقایسه با تنها یک سوم از کلیساها که به طور متوسط کمتر از 50 شرکت کنندگان.

صاحبان کسب و کار در صورت تاخیر در بحرانی SBA وام های همه گیر

یک نماینده یهودی فدراسیون آمریکای شمالی گفت: CBS اخبار که آنها با انجام یک نظرسنجی که در آوریل 21 و آموخته است که “573 سازمان های یهودی بودند تایید شده برای PPP وام با مجموع ارزش $276 میلیون. در میان این گروه بودند 219 کنیسه که دریافت بیش از 50 میلیون دلار در وام.”

اضافی 391 سازمان های یهودی گزارش داد که آنها تا به حال اعمال شده برای وام شدند و در انتظار دولت پاسخ. کسانی که درخواست کرده بود در مجموع ارزش $106 میلیون و متوسط ارزش $118,000. وجود دارد تنها 1200 پاسخ به یهودی فدراسیون آمریکای شمالی را بررسی, به طوری که آنها بر این باورند که تعداد واقعی هستند بالاتر است.

با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک, “کلیساها (از جمله معابد و مساجد و کنیسه ها و خانه های دیگر عبادت) یکپارچه کمکی از کلیساها و کنوانسیون یا انجمن کلیساها واجد شرایط برای PPP و EIDL وام به عنوان طولانی به عنوان آنها با الزامات بخش 501(c)(3) قانون درآمد داخلی و دیگر PPP و EIDL مورد نیاز است.”

اساسا الزامات مورد نیاز برای PPP وام هستند که آیا یک کسب و کار و یا سازمان سکولار است یا نه. کلیساها به طور خودکار اعطا غیر انتفاعی وضعیت. به عنوان طولانی به عنوان یک خانه از عبادت استخدام 500 نفر و یا کمتر از آن می توانید در حال حاضر درخواست وام های فدرال برای یک مقدار 2.5 برابر متوسط آن ماهانه حقوق و دستمزد. کسانی که وام به علاوه 1% بهره بخشوده خواهد شد توسط دولت به عنوان طولانی به عنوان 75 درصد از بودجه استفاده می شود برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد در هشت هفته پس از دریافت این وجوه است. 25 ٪ باقی مانده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت اجاره و آب و برق و بیمه و دیگر هزینه های عملیاتی.

با توجه به این که آنها را واجد شرایط ایالات متحده در خانه از عبادت به احتمال زیاد منتقل شده است به درخواست برای کمک های فدرال به دلیل رها کردن آنها در حال تجربه در کمک های مالی از مؤمنان به عنوان مردم در خانه بمانند. با توجه به نظرسنجی از کلیساهای پروتستان انجام شده توسط LifeWay 40 درصد از کشیشان گزارش دادن که کاهش یافته است در مقایسه با اوایل سال جاری. بیش از نیمی از کشیشان می گویند به کاهش بیش از 25 درصد و 18 درصد از کشیشان گزارش آن است که در حال حاضر به پایین 50 درصد یا بیشتر.

با این حال وجود دارد برخی در جامعه مسیحی که باور نمی کنم آن را مناسب برای کلیساها را به استفاده از PPP وام.

“این کاملا امکان پذیر است که اگر بسیاری از کلیساها استفاده از PPP وام می تواند به راحتی تصرف یک سوم از کل 350 $میلیارد دلار تخصیص” جان کوستاس سابق جمهوری خواه شهردار Valparaiso, ایندیانا نوشت: در مسیحیت امروز ماه گذشته. “وجود اجتماعی و اقتصادی و عدالت اجتماعی مسائل در اینجا است که باید در نظر گرفته حومه کلیساها که ممکن است تخلیه اعطای پول به دور از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. من معتقدم که این تصمیم به درخواست و دریافت PPP بودجه یکی از مهم ترین مسائل مربوط به کلیسا را در این دهه است. آن را به مجموعه ای از یک سابقه برای آینده است و ممکن است در زمان مانع ماموریت کلیسا زمانی که رشته های متصل به بودجه دولت نیست و مطابق با کتاب مقدس.”

Markey اما مخالف با اشاره به این واقعیت است که PPP بودجه ارائه شده به ایران را خانه عبادت “و بدون پیشینه است.”

“پیام ما به عضویت ما این بود: اگر شما نیاز به این کمک های مالی خود را به نگه داشتن مردم به کار شما نمی هر گونه منابع دیگر و سپس کاملا شما باید درخواست,” او می گوید. “اگر به جای شما به آن نیاز نیست اگر وجود دارد راه های دیگر که شما می توانید با آن خواسته… پس از آن صدق نمی کند چرا که دیگر کسب و کارهای کوچک وجود دارد که نیاز به آن پول. و پس از ما می بینیم که همه کلیساها اعمال می شود ما فکر می کنم ما عضویت است که به دنبال مشاوره. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر