بیش از 2 میلیون دنبال بیکاری کمک به سختی budging از قبل از هفته

بیش از 2 میلیون آمریکایی به دنبال بیکاری کمک های اولیه در هفته پایان جولای 11, تقویت نگرانی که بهبود اقتصادی است معکوس به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر جنوب و غرب است.

حدود 1.3 میلیون نفر از مردم اعمال می شود برای کمک بیکاری در هفتۀ منتهی به جولای 11, شکل اساسا بدون تغییر از هفته قبل وزارت کار گفت: پنج شنبه. یکی دیگر از 928,000 کاربردی به صورت ویژه کمک برای مترجمان آزاد و خود اشتغالی.

بیش از 22 متحده را متوقف و یا معکوس برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر.

“این روشن است که مسیر ویروس و بهبود اقتصادی در حال از نزدیک در هم تنیده” اقتصاددانان در بانک مرکزی امریکا تحقیقات جهانی گفت: در یک توجه داشته باشید.

شرکت ها هنوز هم برش شغل. خطوط هوایی آمریکا هشدار داد کارگران آن جمعه که آن را ممکن است مجبور به قطع کردن به 25000 شغل در ماه اکتبر به دلیل شدت کاهش می یابد مسافرت هوایی. شرکت های هواپیمایی محروم از اخراج تا پس از آن به عنوان یک بیماری فدرال کمک آنها دریافت کرده اند. هواپیمایی متحده در حال حاضر گفت: 36,000 کارگران آنها ممکن است از دست دادن شغل خود.

“خط پایین: در حالی که بدترین است که احتمالا پشت سر ما بهبود جهانی همچنان ضعیف و موضوع بیشتر به حرکت نزولی خطرات” IHS Markit گفت: در یک توجه داشته باشید.

آسوشیتد پرس کمک گزارش. این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im