بیش از Pi 3.14 روز Memes, جوک, Puns که شوخ تر از کلاس ریاضی

نیوزویک | No comments

زمان تخت, دایره, Matthew McConaughey به ما می گوید غفلت به توضیح دهید که چگونه پس از آن ما می تواند اندازه گیری زمان را دور مشتق قطر آن با استفاده از pi. (شاید بهتر است به احساسات بیش از حد به معنای واقعی کلمه.) اما در حالی که ما ممکن است قادر به تفسیر گذشته و آینده با استفاده از ریاضی تكیه ما می توانیم با اطمینان می گویند که Pi روز بر ما یک بار دیگر: مارس 16 که در آمریکا فرمت تاریخ نماد را می توان نوشته شده است به عنوان 3.16 شل تقریب از ریاضی ثابت است.

Pi یا حرف یونانی π در ریاضی نماد (از کلمه perimetrosیا دور) توضیح نسبت بین یک دایره دور (طول آن حدود) و قطر (طول آن در سراسر). از آن مشتق شده است به سادگی با تقسیم محیط یک دایره با قطر آن و یا π = C/d اما نتیجه این است که هرگز پایان دادن به “غیر منطقی” تعداد: 3.14159265. اتمام این تظاهرات بصری از چگونگی pi با این نسخهها کار با استفاده از پیتزا:

در حالی که یک عدد ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار دلیلی برای جشن, اجازه دهید به تنهایی خود “Pi Day,” pi شده است بخش مهمی از ریاضیات و متعدد در زمینه های دیگر از زمان های قدیم با بابلی قرص و متون ریاضی تایید استفاده از آن در هزاران سال پیش است. یک بنیادی تعداد در هندسه پی شاغل در معماری, فیزیک و کارتوگرافی ظاهر در سراسر جهان طبیعی نیز هست.

pi-day-pies
جشن Pi بعد این 14 مارس با محصولات پخته شده است.
عکس سوزان Cordeiro/Corbis via Getty Images

Pi روز خود شد و اولین جشن در سال 1988 سازمان یافته توسط فیزیکدان لری شاو از سان فرانسیسکو علم موزه اکسپلوراتوریوم. جشن راه می رفت در سراسر در محافل و خوردند—چه چیز دیگری—پای. Pi جشن روز رفت و جریان اصلی در عصر اینترنت وقف توسط یک ملی Pi بعد قطعنامه تصویب شده توسط کنگره در سال 2009 و خود گوگل دودل سال پس از. پس از تعطیلات تبدیل شده است به یک جزء اصلی در روز به صورت آنلاین memes, مودب, خندیدن جوک و رنجور puns. در اینجا برخی از مورد علاقه ما است.

برخی از Pi روز “جوک”:

  • تا چه حد می تواند شما تلاوت پای? گیلاس و سیب و زغال اخته… من متاسفم.
  • چه چیزی شما زمانی که شما قطع یک کدو تنبل در سراسر آن قطر ؟ کدو تنبل pi.
  • چرا مردم هیجان زده در مورد Pi روز ؟ من نمی دانم که آن را به طور کامل غیر منطقی. من خیلی متاسفم.
  • چه با شما تماس Tom Selleck, زمانی که او در حل مسائل ریاضی? Magnum Pi.
  • چه با شما تماس یک مار که 3.14 پا ، یک piمراسم است. خوب این یکی شاید کمی خنده دار.

سپس ما باید puns:

  • 3.14 درصد از ملوانان Pi نرخ. آه.
  • این roundest شوالیه های میز گرد بود آقا دور. او می خوردند بیش از حد pi. (من انجام داده عذرخواهی, Excalibur یک فیلم خوب.)
  • باور کنید یا نه, این بهترین از آنچه در خارج وجود دارد!

خوشبختانه ما ابداع راه های جدید خنده دار بودن پس Pi روز اول آغاز شد و در سال 1980 از همه مهمتر تاک RIP. اما نیز وجود دارد memes. اوه فیثاغورس وجود دارد بسیاری از Pi بعد الگوهای رفتاری و خوبی بخواهد.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در آن است که از آمد! ما را بررسی کنید Pi بعد الگوهای رفتاری و جوک از 2019 و 2018 در حالی که شما در حال لنجرنج هر دسر شما می خواهید (چرا باید Pi روز بود همه چیز در مورد پای دیگر از دلیل واضح?).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>