بیش از 3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری کمک های اولیه در هفته گذشته

بیش از 3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با افزایش به بیش از 42 میلیون تعدادی از کارگران که مشاغل از دست رفته از coronavirus فلج اقتصاد است.

برخی از 2.1 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 23, وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. یکی دیگر از 1.2 میلیون کاربردی برای همه گیر بیکاری کمک یک برنامه فدرال گسترش بیکاری کمک به خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

“اقتصاد ایالات متحده است که درد و رنج آن بیشتر از سانحه از دست دادن شغل در تاریخ دو بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها قرار داده و از کار بیش از دو ماه گذشته نسبت به طول کل بزرگ رکود اقتصادی” اقتصاد آکسفورد تحلیلگران نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “متاسفانه بیشتر درد انتظار است. اما شرایط بازار کار باید شروع به بهبود پس از آن به عنوان توقیف کسب و کار بازگشایی شده است.”

هنوز هم وجود دارد نشانه هایی از بهبود اقتصادی در هفته نامه شماره, کارشناسان می گویند. تعداد مدعیان بیکاری unemployment claims حذف شده است به مدت هشت هفته متوالی. و تعدادی از کارگران که در حال دریافت مزایای بیکاری کاهش 3.9 میلیون دلار از مارس 9 تا 16 مه.

“کاهش در ادامه ادعا می کند تشویق سیگنالینگ حداقل برخی از مردم در حال پیدا کردن شغل و یا در حال rehired به عنوان اقتصاد بازگشایی مجدد” Rubeela فاروقی فرکانس بالا اقتصاد گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش.

ضربه به اقتصاد شده است شدید باشد. ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی — کل همه فعالیت های اقتصادی — کاهش 5 ٪ در سه ماهه اول, با توجه به برآورد پنجشنبه منتشر شد توسط وزارت بازرگانی.

میلیون ها نفر از کارگران خدمات نمی واجد شرایط برای بیکاری

سوال بزرگ در سیاستگذاران ذهن است که چگونه به سرعت صرف پرش به عقب به عنوان کسب و کار بازگشایی و چگونه بسیاری از کارگرانی که شغل از دست داده اند و یا furloughed در طول coronavirus سقوط خواهد بازگشت به کار. حدود 80 درصد از کسانی که بیکار شد در ماه آوریل انتظار می رود به بازگشت در شغل خود را ظرف شش ماه با توجه به وزارت کار آمار و ارقام.

اکثر اقتصاددانان ببینید مشاغل اعداد بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. نرخ بیکاری در حال حاضر در 14.7% است که انتظار می رود آمار افسردگی دوران سطح از 25% بعد از این سالبا توجه به گلدمن ساکس.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im