بیش از 50 پزشکان در ایتالیا که در حال حاضر از درگذشت Coronavirus


Italy Coronavirus Hospital
پزشکی کارگران حرکت COVID-19 بیمار از آمبولانس به بیمارستانی در رم ایتالیا در مارس 27 سال 2020 است.
آنتونیو Masiello/گتی

بیش از 50 پزشکان در ایتالیا را مجبور کردهاند به دلیل عوارض ناشی از کروناویروس که این کشور همچنان به مبارزه با تاثیر عظیم ناشی از این بیماری همه گیر.

در مجموع از 51 پزشکان که تست مثبت برای COVID-19 باید شکست به این بیماری همانطور که از روز شنبه با توجه به سی ان ان با استناد به انجمن ایتالیایی از پزشکان. فیلیپو Anelli رئيس جمهور از انجمن به تازگی به نام برای پزشکان در کشور ارائه می شود با بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) اشاره کرد که احتمالا قابل پیشگیری مرگ و میر گرفته اند تلفات سنگین در این حرفه است.

“اولین چیزی که برای انجام شده است برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران به مطمئن شوید که آنها هستند که گسترش این ویروس. پزشکان ما فرستاده شده اند تا به جنگ غیر مسلح,” Anelli گفت: بار مالی در یک شنبه مقاله. “مرده را سر و صدا. هنوز نام ما مرده و دوستان و همکاران ما قرار داده در اینجا در سیاه و سفید را پر سر و صدا.”

ایتالیا دارای بالاترین COVID-19 تلفات از هر کشوری در جهان با بیش از 10 درصد از موارد منجر به مرگ است. از بیش از 86,000 موارد در کشور که از روز جمعه وجود دارد بیش از 9,100 مرگ و میر و تقریبا 11,000 بهبود. حداقل 6,414 مراقبت های بهداشتی کارگران در ایتالیا گزارش قرارداد ویروس.

هزاران نفر از کارگران اضافی اقدام به درمان این ویروس در سراسر جهان را نیز کاهش یافته است بیمار با کمبود PPE اغلب ذکر شده به عنوان یک عامل در کارگران تبدیل شدن به آلوده.

در ایالات متحده که در حال حاضر منجر جهان با بیش از 100,000 موارد مراقبت های بهداشتی کارگران اشاره کرده اند که به طور فزاینده ای نیاز فوری برای اضافی PPE. تولید از این منابع نمی تواند نگه دارید تا با نیازهای اغلب غرق بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و کمبود به احتمال زیاد ساخته شده بدتر اعضای عمومی خرید لوازم مورد نیاز برای ذخیره کردن برای خود.

صنعت و افراد اقدام به رسیدگی به وضعیت تولید تجهیزات اضافی PPE. تلاش برای تجهیزات کامل 3D چاپ ملاقات با نتایج مختلط در حالی که شرکت های بزرگ ارائه شده برای تبدیل کارخانه های تولید تجهیزات پزشکی سایر تجهیزات مورد نیاز مانند هواکش در طول بیماری همه گیر.

متعصب تولید کننده رسمی لباس برای لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد که آنها تا به حال آغاز تولید موقت ماسک و لباس در کارخانه خود را در پنسیلوانیا در تلاش برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی بدون کافی PPE لوازم.

علاوه بر تاثیر مستقیم بر پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی که آلوده شدن و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که کمبود متخصصان پزشکی می تواند مضر اثر حذفی به اعضای عمومی که ممکن است نیاز به درمان این بیماری همه گیر در ادامه به سرعت در حال گسترش است.

نیوزویک رسیده به انجمن پزشکی آمریکا برای نظر اما دریافت یک پاسخ قبل از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de