بیش از 80pc از زندانیان تست مثبت برای کروناویروس در آمریکا زندان

یک موج عظیم از coronavirus عفونت است و انفجار را از طریق جهان بزرگترین جمعیت زندان در ایالات متحده حتی به عنوان مقامات شروع به باز کردن اقتصاد خود گفت: این بیماری تا plateaued.

یک زندان در, Marion, Ohio تبدیل شده است و بیشترین شدت آلوده موسسه در سراسر کشور با بیش از 80 درصد از آن تقریبا 2500 زندانیان و 175 کارکنان در بالا از آن, تست مثبت برای Covid-19.

Coronavirus مرگ و میر در افزایش زندان و penitentiaries در سراسر کشور با مقامات داشتن چند گزینه – آنها قادر به نیروی کافی فاصله در سلول های شلوغ و مواجهه با کمبود پرسنل پزشکی و شخصی دنده محافظ در همه جا.

تهدید به 2.3 میلیون-قوی, ما, زندان, جمعیت دیده می شد هفته گذشته در مرگ آندریا دایره خرس 30 ساله بومی آمریکا زن از داکوتای جنوبی.

باردار هنگامی که او قرار داده شده بود در تگزاس زندان فدرال در ماه مارس در اتهام مواد مخدر, او به زودی بیمار مبتلا به این بیماری شد و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و به هنگام تولد توسط C-بخش. او باقی مانده بر روی ونتیلاتور و هفته بعد درگذشت.

به دلیل هاج خپله زندان مدیریت – فدرال و ایالتی و مقامات محلی خود را دارند و بسیاری از در حال اجرا برای سود شرکت های خصوصی – تست و گزارش شده است اتفاقی.

Covid زندان اطلاعات یک گروه از دانشگاه عدالت کیفری و اطلاعات کارشناسان می گوید که به اساس گزارش 13,436 زندانیان و 5,312 اصلاحات کارکنان در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اما بسیاری از ایالت ها و دولت فدرال ندامتگاه سیستم باید انجام شود تنها مقدار کمی از تست. پنج نفر از 50 ایالت حتی گزارش داده است.

زندانها را اشغال هشت فضاهای در نیویورک تایمز’ از top 10 آلوده موسسات با ماریون تادیبی موسسه در بالا.

دلیل روشن است: زندان جمعیت در حال متراکم تر و سخت تر برای جدا کردن از خانه های پرستاری و کشتی کروز دو نهاد در سخت ترین ضربه این بیماری است.

Thay نیز عمل در سطوح پایین تر از بهداشت و تعداد زیادی از زندانیان باید شرایط موجود.

و تا به حال آنها شده اند اولویت پایین برای مقامات مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر