روز مادر جشن دانشگاه علوم پزشکی مشهد دور و گسترده است که چند روز دور با کودکان مجموعه به ارائه کارت و شکلات به مادری ارقام به عنوان یک تشکر از شما برای همه آنها انجام دهید.

در حالی که به مناسبت تبدیل شده است به شدت کاملی در سال های اخیر و ما در حال حاضر به طور معمول مرتبط با خرید هدیه و ساخت صبحانه در رختخواب برای ما دانشگاه علوم پزشکی مشهد است مرتبط شده است برای ارج نهادن به مادر.

از تاریخ پشت تقویم تاریخ به سنت و آن Americanisation در اینجا است که داستان روز مادر.

هنگامی که روز مادر سال 2020?

امسال روز مادر در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بچهداری یکشنبه در انگلستان می افتد در روز یکشنبه, مارس 22.

تاریخ هر سال تغییر, اما همیشه طول می کشد محل در یکشنبه چهارم از لنت دقیقا سه هفته قبل از عید پاک یکشنبه و معمولا در نیمه دوم ماه مارس یا اوایل ماه آوریل.

بچهداری یکشنبه جشن مادران و مادری پیوند فرصتی برای همه ما برای نشان دادن عشق و قدردانی و سپاس برای ما فوق العاده دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

کودکان معمولا به گل و هدیه کارت و اعمال محبت به مادران خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ویژه مادران و ارقام از جمله مادربزرگ پرستو و مادران در قانون.

ریشه “بچهداری یکشنبه’

جشن مادرانه چهره های تاریخ به دوره باستان با یونانیان برگزاری جشنواره از عبادت هر بهار به جشن رئا مادر خدایان و رومیان ارج نهادن به مادر خود الهه Cybele هر مارس به عنوان اوایل به عنوان 250BC.

هنوز اوایل مسیحی تاریخ شناخته شده به عنوان مادر چهار شنبه, اولین روشن شناختن مادری باند ابتدا به عنوان یک مناسبت مذهبی در قرن 16 به لطف مریم مقدس یا مریم مادر.

توسعه مسیحیت در سراسر اروپا منجر به بچهداری یکشنبه شدن رسمی تقویم تاریخ در حال سقوط در یکشنبه چهارم از وام.

در طول سال و در طول این مدت مردم در انگلستان و ایرلند به طور منظم بازدید خود را ‘دختر’ کلیسای اما در بچهداری یکشنبه مردم به بازدید از “مادر” خود را کلیسا به جای آن را ارائه با تشکر.

یکشنبه چهارم از لنت همچنین تاریخ از دیگر جشن مسیحی شناخته شده به عنوان Laetare یکشنبه که در آن مردم را به بازگشت به خانه به خانواده ها و مادران از کلیسا. هر کسی که انجام داد این بود که گفت: رفته اند “یک مادر”.

بچهداری یکشنبه بعدها یک روز زمانی که کودکان و افراد جوان کار به عنوان داخلی بندگان اعطا شد یک روز به دیدار مادران و خانواده ها است. Reunions اغلب گرفت در “مادر” کلیساها.

در حالی که مذهبی جشن بچهداری یکشنبه داری زیر برای قرن ها توسط 1900s اولیه آن شروع به کاهش پس از Americanisation از روز مادر.

آنا جارویس و تاثیر ایالات متحده کمپین “روز مادر”

در حالی که “بچهداری یکشنبه” برگرفته از انگلستان و ایرلند تاریخ پشت مادر, روز مادر کمی متفاوت نشات گرفته از آمریکا و جنبش است.

فعال اجتماعی آمریکایی آنا جارویس از گرفتن غرب ویرجینیا بود خلقت از روز مادر, لابی دولت به صورت رسمی در روز است.

مادر او ان ریوز Jarvis, اختصاصی زندگی او را به مادری, ایجاد کار باشگاه ها قبل از جنگ داخلی که آموخته زنان چگونه برای مراقبت از کودکان خود را. او همچنین روز مادر و روز دوستی در سال 1868 متحد مادران با سابق اتحادیه و کنفدراسیون سربازان.

او پس از مرگ مادر در 9 مه سال 1905 آنا جارویس مبارزه برای تعطیلات رسمی به افتخار فداکاری های مادران برای فرزندان خود و در ماه مه سال 1908 او سازمان یافته رسمی اولین جشن روز مادر در اندروز Methodist کلیسای اسقفی در گرفتن, West Virginia.
بنیانگذار روز مادر آنا M. جارویس


اعتبار: Bettmann

پس از اولین جشن ثابت موفقیت آمیز جارویس می خواستم از تعطیلات خود را به تبدیل شدن به یک تقویم ملی تاریخ نشان می دهد آمریکایی تعطیلات مورد علاقه مرد دستاوردهای.

با نام مستعار ‘مادر روز مادر’, Jarvis شروع به نامه نگاری کمپین به روزنامه ها و سیاستمداران ترغیب آنها به ایجاد یک تعطیلات سالانه.

پیام خود را بعد از آن گسترش یافته و در سال 1912 بسیاری از کشورهای شهرها و کلیساها روز مادر رسمی جشن, در حالی که جارویس تشکیل روز مادر انجمن بین المللی به منظور بالا بردن سطح آگاهی بیشتر.

او مبارزه و کمپین اختصاص داده شده به زودی پرداخت می شود, پس از رئیس جمهور وودرو ویلسون رسما تاسیس دومین یکشنبه ماه مه به عنوان روز مادر.

آمریکایی ها به رسمیت شناخته شده اند روز سالانه تا کنون و پس از این سال روز مادر در ایالات متحده می افتد در یکشنبه, مه 10.

جارویس مبارزه با به رسمیت شناختن مادران حتی الهام بخش دیگران از جمله کنستانس آدلاید اسمیت که کمک به افزایش شناخت از انگلستان بچهداری یکشنبه دوباره, پس از کاهش آن است.
روز مادر بنیانگذار کنستانس اسمیت (همچنین به عنوان شناخته شده C Penswick اسمیت در آثار منتشر شده)

اسمیت باقی مانده بود با الهام از یک مقاله روزنامه در سال 1913 جزئیات جارویس’ مبارزات انتخاباتی در امریکا و به عنوان یک نتیجه منتشر شده “احیای بچهداری جمعه” در سال 1920.

اسمیت همراه با الن پورتر یک همکار از دختران جامعه دوستانه تسلیم همچنین رهبری جنبش به ترویج بچهداری یکشنبه, چاپ و نشر, اطلاعات در مورد انگلستان سنت و مسیحی مبدا.

زمان اسمیت مرگ مادر یکشنبه گفته شد به رسمیت شناخته شده در سراسر امپراتوری بریتانیا بود.

رسمی گل روز مادر

گل دسته گل های زیبا قابل توجهی را ظاهر در اطراف در روز مادر با کودکان معمولا ارائه رنگارنگ خوشه به دانشگاه علوم پزشکی مشهد. اما چه گل باید خود را به شما بدهد مادرانه ارقام در 22 مارس?

اگر شما به دنبال برای دسته گل الهام carnations یک جای خوب برای شروع به آنها به عنوان یک نماد شناخته شده روز مادر. در واقع آنا جارویس توزیع سفید carnations و او را مورد علاقه گل در اولین روز یادبود در سال 1908 ساخت آنها را یک انتخاب محبوب بوده است.

افسانه است آن است که carnations شد نزدیک به یک مادر عشق قبل از آمریکا جشن بیش از حد با صورتی carnations ظاهرا جوانه از مریم باکره اشک بر مرگ عیسی مسیح است.

هدیه روز مادر و ارائه

سپر جعبه شکلات و رنگارنگ مجموعه ای از گل به طور سنتی ارائه شده به ما مادری چهره ها در روز مادر.

اما افزايش تجاری روز به معنای خرده فروشان در حال حاضر رقابت برای ارائه بهترین هدیه و مصرف کنندگان در جستجوی مغازه برای پیدا کردن کامل رفتار خود را برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

داده جهانی تخمین زده است که روز مادر صرف در بریتانیا افزایش یافته و به £1.6 میلیارد دلار در سال 2019 با وجود این رویداد سقوط کمی دیرتر از سال قبل است.

رفع خستگی یکشنبه

در طول لنت افرادی که به دنبال پیام مسیحی اغلب خودداری از خوردن غذاهای شیرین غنی از مواد غذایی و گوشت به عنوان بازتابی از عیسی قربانی در بیابان Judean.

اما روزه قوانین بودند آرام در بچهداری یکشنبه, که می گیرد در طول دوره روزه اجازه می دهد مردم را به لذت بردن از رفتار و وعده های غذایی ویژه با خانواده های خود. این منجر به این روز درآمد نام رفع خستگی یکشنبه.

به عنوان پرهیز از غذاهای خاص برداشته شد, مردم اغلب آماده Simnel کیک برای لذت بردن از با خانواده و مادر – کیک میوه ساخته شده با دو لایه از خمیر بادام و پوشش داده شده با یک لایه از شیرینی. به طور سنتی آن را تزئین شده است با 11 توپ از شیرینی به نمایندگی از 11 شاگردان به پایان رسید و با شکر و بنفشه.

نام “Simnel” فکر است که از کلمه لاتین simila که از آرد گندم استفاده می شود برای پخت کیک.

شاعر Robert Herrick مرتبط با روز مادر به “Simnel” در اوایل قرن 17th, زمانی که او نوشت:

من به تو یک Simnel آورد

Gainst تو برو’st یک مادر

یک افسانه می گوید مردی به نام شمعون و همسرش, Nell اختلاف نظر داشتند که آیا خود را بچهداری یکشنبه کیک باید پخته یا آب پز. آنها تصمیم به انجام هر دو و در نتیجه کیک بود به نام “سیم کارت-نل” در افتخار از آنها.

کامل Simnel دستور کیک

اگر شما در حال برنامه ریزی برای حال مادر خود را با یک, درمان, این سال, پل هالیوود Simnel دستور کیک خوشمزه انتخاب کنید.

این کیک میوه بسته بندی شده با ماده صاف و براق گیلاس مویز و مربا زردآلو و تکمیل آرام مزه از لیمو و پرتقال بدون شک ترک مادر خود را خوشحال این روز مادر.
پل هالیوود simnel کیک مناسب روز مادر درمان


اعتبار: پیتر Cassidy

روز مادر یا مادر’ روز ؟

آن است که اغلب مورد بحث که در آن آپوستروف در روز مادر باید قرار می گیرد با این استدلال که آن را باید پس از سقوط ‘s’ به خاطر آن جشن همه مادران.

اما دیگران ادعا می کنند باید آن را قبل از ‘s’ به عنوان جارویس علامت تجاری نام ‘روز مادر’ در سال 1912 گفت: مدت باید منحصر به فرد ملکی, برای هر خانواده به افتخار آن را نه یک جمع ملکی بزرگداشت همه مادران در جهان است.

رئیس جمهور وودرو ویلسون نیز به دنبال این زمانی که او اعلام کرد روز در سال 1914 به معنی این اصطلاح این است که به درستی نوشته شده با علامت قبل از ‘s’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im