بritain به برخی از فوق العاده ترین خودرو حوادث در جهان است. در این سال است که به عنوان بسته بندی شده به عنوان هر یک از دیگر و ما با هم قرار داده نسبتا جامع مجموعه ای از مورد علاقه ما. این صفحه را گسترش خواهد به عنوان سال پیشرفت; اگر شما می دانید هر چیزی که ما از دست رفته ام, اجازه دهید ما را در بخش نظرات می دانم.

لندن ماشین های کلاسیک نشان می دهد

20 – 23rd February, المپیا لندن, Hammersmith

بزرگترین و بهترین, لندن, ماشین های کلاسیک نشان می دهد در حال حاضر در آن 6 سال و منتقل شده غرب به المپیا. انتظار عجیب و غریب, نمایندگی, نمایش, رنگارنگ, ماشین, باشگاه, جشن و یک جریان بی پایان از هیجان انگیز اتومبیل ساخت راه خود را به بالا و پایین سالن. خواهد بود وجود دارد ده ها تن از اتومبیل برای فروش بیش از سه روز پس خود را chequebook.

www.thelondonclassiccarshow.co.uk

مسابقه یکپارچهسازی با سیستمعامل

21 – 23 فوریه Stoneleigh پارک, Warwickshire

چشمگیر, ویترین, جهان, بزرگترین, مسابقه, تجمع, تفریحی و نمونه اولیه ماشین های ورزشی. همه چیز از جانباز ‘سرعت ماشین’ به آیکون های فرمول 1 جهان به نمایش در کنار صدها نفر از شرکت کنندگان به فروش همه چیز شما نیاز به خود را در مسابقه حرفه ای. وجود دارد دو زنده تجمع مراحل بیش از حد و در این سال جشن بسیار از دست رفته گروه B.

https://www.raceretro.com/

اسکاتلند نشان می دهد موتور سیکلت

7 – 8 مارس سلطنتی کوهستانی مرکز ادینبورگ

یک جشن همه چیز دو- (و گاهی اوقات سه) چرخ. یک رویداد با دوچرخه, چکمه, چرم و قطعات در ارائه و همچنین به عنوان daredevil نمایش از امثال Dougie The. دوچرخه سواری کلاسیک مجله سالن شامل اسکاتلند بزرگترین مجموعه ای از کلاسیک موتور سیکلت پوشا بیش از 80 سال است.

https://scottishmotorcycleshow.com/

به سادگی استون مارتین

5 آوریل, Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

باید ببینید برای استون مارتین صاحبان و رانندگان و تحسین است. یک جشن بزرگ افسانه ای انگلیسی مارکی در این زمینه یکی از انگلستان مورد علاقه جاذبه های کامپیوتر. حوادث مشابه برگزار می شود در طول سال در Beaulieu برای پلنگ Porsches, Audis, VWs و بسیاری دیگر. بازدید از وب سایت برای یک لیست کامل.

https://www.beaulieu.co.uk/events/simply-aston-martin/

جشنواره از قدرت

10 – 12th مارس رسمی سانتا غلاف Raceway Wellingborough

سریع و اتشی راه برای گذراندن آخر هفته عید پاک. Drag racing, جت ماشین و کامیون با یکدیگر رقابت برای توجه خود را در این گوش-تقسیم جشن همه چیز سریع و با صدای بلند و کاملا احمقانه است.

https://santapod.co.uk/festivalofpower.php

به سادگی آئودی

19 آوریل, Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

آئودی طرفداران نیاز به نگاه نه بیشتر. بهترین نمونه از افسانه ای آلمانی مارکی جمع آوری در زمینه Beaulieu به تحسین و مورد بحث در ظهر با دیگر علاقه مندان. ده ها تن از نادر و عجیب و غریب Audis خواهد شد بر روی صفحه نمایش و قادر به pored بیش از.

ثانیهttps://www.beaulieu.co.انگلستان/حوادث/به سادگی-آئودی/

Shelsley والش باشگاه صبحانه

19 مارس و به طور منظم در طول سال Shelsley والش, Worcester

بهترین راه برای شروع هر روز. باز به صاحبان و علاقه مندان به این وقایع غیر رسمی از ویژگی های طیف عظیمی از اتومبیل و موتور سیکلت. مدرن, Italian supercars نشستن در کنار 80s, فرانسوی, خودروی سواری و کهنه کار انگلیسی tourers. لذت بردن از یک بیکن رول و تحسین برخی از فلز برای شروع روز خود را خاموش سمت راست.

https://www.shelsleywalsh.com/breakfast-club

بیکستر میراث مارس تقلا

26 آوریل, Bicester میراث بیکستر

واقعا یک رویداد ویژه برای صاحبان و رانندگان و عاشقان همه چیز کلاسیک برگزار شد در جوی اساس بیکستر میراث برگردانده شده راف پایه. همه چیز از موتور سیکلت به 80s داغ دریچه برگرد در و پارک ، غیر رسمی و دوستانه و متنوع – همه چیز در یک کامپیوتر کلاسیک رویداد باید باشد. وجود دارد چندین مراسم در طول سال. سگ خوش آمدید!

http://bicesterheritage.co.uk/whaton/

Donington تاریخی جشنواره

1 – 3rd May, Donington پارک قلعه Donington

کسانی که می توانید آن را در سراسر به لومان در این سال را به خوبی به سر به Donington. فوق العاده نمایشگاه مسابقه کلاسیک پوشا نه دهه – سالن ورزشی اتومبیل و تنها جانشین نبرد آن را روی حیله و تزویر آهنگ. از دست ندهید خشن و بی ادب قبل از جنگ نژادها.

https://doningtonpark.msv.com/DP-20-Historic

رابرت Llewellyn را به طور کامل شارژ زنده

1 – 3rd May, Farnborough نمایشگاه بین المللی و مرکز کنفرانس

یک جشن بزرگ از EV انقلاب است. آموزنده پانل بحث و EV تست درایوهای کمک خواهد کرد که توضیح رو به رشد جهان از هیبرید و متناوبا وسایل نقلیه است.

https://fullycharged.show/events/fully-charged-live-2020/

Japfest Silverstone

3rd May, Silverstone, مدار, Northamptonshire

بزرگترین جشن اتومبیل های ژاپنی در اروپا است. بدون توقف با سرعت بالا اجرای رانش نمایش و پیگیری عمل در دسترس خواهد بود در کنار خرید عظیم ایجاد کرد و بیش از 4000 قطعه ژاپنی غریب.

Japfest Silverstone powered by TurboZentrum

به سادگی شرکت فورد موتور

3rd May Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

یک دوستدار خانواده جشن یکی از محبوب ترین مارکز در جهان است. همه چیز از اسکورت و Mexicos به گذر و مدل Ts خواهد شد بر روی صفحه نمایش – انگشتان عبور برای یک GT40. این یکی می شود بنابراین کتاب پیش رو است.

https://www.beaulieu.co.uk/events/simply-ford/

Gaydon لندرور نشان می دهد

9 – مه 10, انگلیسی, موتور, موزه Gaydon

آنها عشق یا نفرت داشتن از آنها لندرور است که بخشی جدایی ناپذیر از خودرو چشم انداز است. صدها نفر از Landies از تمام دوره جمع آوری در Gaydon به نمایش گذاشتن چگونه این مدل را تحت تاثیر قرار داده مدرن کامپیوتر.

https://www.britishmotormuseum.co.uk/events/gaydon-land-rover-show

للندودنو جشنواره حمل و نقل

8 – 10th May للندودنو خلیج تفرجگاه و احاطه

جذاب و متنوع جشن حمل و نقل برگزار شد در ساحل ویلز زیبا. قدیمی, تراکتور, اتومبیل, اتوبوس, کامیون ها و موتورهای بخار هستند نمایش داده شده و رانده شده در خیابان رژه می روند در طول تعطیلات آخر هفته. خیابان ها پر از اصطبل بازار, مواد غذایی, وانت و سرگرم کننده نمایشگاه. ساحلی انداز ماشین آلات buffed به کمال و دانش سطحی از گوسفند رومینگ پارک ماشین. کامپیوتر شور و شوق در آن بهترین.

ثانیهttp://www.llantransfest.co.uk/fest_top.html

انگلیسی کوتاه روز

10 مه Himley سالن دادلی

قصیده به همه چیز Mini برگزار شد در پارک از Himley سالن. وجود دارد concours نشان می دهد n’ درخشش و بی پایان اصطبل ارائه به عنوان بسیار کوتاه با مضمون خاطرات به عنوان شما می توانید رسیدگی. می تواند وجود دارد هیچ جایی بهتر برای خرید و یا فروش کلاسیک مینی!

HIMLEY HALL

کارشناسی ارشد تاریخی جشنواره

23 – 24th May مارک های تخم مدار کنت

یک unmissable رویداد برای هر کسی که نتواند ‘مناسب’ فرمول 1. آیکون از 70s و 80s در جمع آوری برندها برای برخی از سریع ء پیگیری اکشن و خاطره انگیز جشن یک عصر طلایی از موتورسواری.

https://brandshatch.msv.com/BH-20-Masters

به سادگی برقی در Beaulieu

24 مه Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

یک پیچ و تاب و سرگرم کننده در یک موتور استاندارد نشان می دهد این خواهد بود یک روز سرگرم کننده برای هر کسی که شیفته امکانات ارائه شده توسط EVs. Supercars و خودروی سواری به طور یکسان خواهد شد بر روی صفحه نمایش در Beaulieu به تحسین شود البته بی سر و صدا.

https://www.beaulieu.co.uk/events/simply-electric/

سوپراسپرت متحرک: باند فرودگاه

24 مه Sywell فرودگاه, Northamptonshire

دقیقا همان چیزی است آن را در قلع می گوید. Supercars haring بالا و پایین یک باند در سرعت وحشتناک. وقتی رفتن سر به سر در مسیر اتومبیل ها در دسترس برای بازرسی در حصار. مواد غذایی و نوشیدنی, موسیقی و کمپینگ را در این راه ایده آل برای گذراندن یک تعطیلات بانکی.

ثانیهttps://www.supercarfest.co.انگلستان/the-باند فرودگاه

سی در کاخ

24 – 25th May, کریستال پالاس لندن, پارک

فوق العاده, مدرن, مسابقه اتومبیل و دوچرخه در قلب جنوب لندن. همه چیز از 60s تنها جانشین به مدرن ماشین های اسپرت آن را از نبرد برای رسیدن به سریعترین دامان زمان از روز است. سریع و متنوع موتوری در شهر!

https://www.motorsportatthepalace.co.uk/photographs

هرشم مربا آلو

26 مه هرشم, West Sussex

هوا سرد می شود VWs را بیش از هرشم مرکز شهر به صورت یک روز در ماه مه به همراه بازارها و خیابان غذا و موسیقی زنده. یک روز دلتنگ و برای حضور در.

https://www.plumjam.show/

داخل حمام, جشنواره کامپیوتر

20 – 21st ژوئن Walcot راگبی زمین, داخل حمام

یک خانواده فوق العاده رویداد محبوب باشگاه ماشین که گله خود را در droves. بیش از 500 کلاسیک و کهنه اتومبیل و موتور سیکلت بر روی صفحه نمایش هستند و wildly محبوب سوپراسپرت درایوهای در دسترس هستند بیش از حد. وجود دارد زندگی می کنند, موسیقی, مواد غذایی و نوشیدنی رفتن karting و حتی تیراندازی تفنگ.

www.bathfestivalofmotoring.com

Isle of Man TT

30 مه – ژوئن 12th,

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند TT. جهان بزرگترین موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها را زیارت به جزیره هر سال برای مقابله با 37.73 مایل از جاده های عمومی در هجوم مرگ با سرعت. هر petrolhead باید آن را یک بار و بلیط به صورت مقدماتی روز شروع از تنها £5.

ثانیهttps://www.iomttraces.com/

اصلاح اتباع

30 – 31st May, Peterborough Showground پیتربورو

از Purists نگاه دور در حال حاضر. اصلاح اتباع جشن عجیب و شگفت انگیز جهان از ماشین های سفارشی داغ میله پایین سواران و همه چیز inbetween. وجود دارد هیولا کامیون سواری bmx stunts drift عرصه و بی پایان نمونه هایی از بریتانیا را به صورت جزئی با اتومبیل. وحشی رنگارنگ و unmissable رویداد.

http://www.modifiednationals.co.uk/home/4594436589

MotoFest کاونتری

6 – 7th, ژوئن, Coventry city centre, West Midlands

فوق العاده آخر هفته جشن بریتانیا در شهر موتوری, با مواد غذایی و نوشیدنی, موسیقی, و, البته, ماشین. هزاران نفر جمع آوری برای دیدن میراث نمایش است که شامل هر چیزی از علاقه – این است که یک رویداد فراگیر است که از یک لادا با شور و شوق زیادی به عنوان یک LaFerrari. خیابان تبدیل به racetracks و کاونتری می آید زنده با غرش موتورهای. رایگان به حضور و شرکت شما باید.

https://www.coventrymotofest.com/

به سادگی پورشه

ژوئن 7 Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

یکی از شلوغ ترین از Beaulieu حوادث. انتظار همه چیز را از Boxsters به 917. درس خوان, چت تشویق به عنوان بازرسی هر یک از دیگر اتومبیل. درست علاقه مندان به بعد.

https://www.beaulieu.co.uk/events/simply-porsche/

لندن Concours

10 – 11th ژوئن Honurable توپخانه شرکت زره خانه لندن

یکی از لندن خودرو معتبر ترین حوادث. شهر نقش میزبان را به یک لوکس خودرو گاردن پارتی با برخی از مهم ترین و زیباترین ماشین های جهان بر روی صفحه نمایش. جرعه یک لیوان شامپاین به عنوان شما را تحسین این واقعا شگفت انگیزی ماشین آلات – فقط نمی ناب در هر bonnets.

ثانیهttps://londonconcours.co.انگلستان/

Brooklands جشنواره سی

13 – 14 ژوئن, Brooklands, موزه ساری

مارک اصلی باز از بریتانیا اولین هدف ساخته شده در مسیر مسابقه در 1907, Brooklands, جشنواره, جشن از آن غنی کامپیوتر تاریخچه. مسابقات را در Brooklands آزمون تپه و پارک خودرو است که اغلب به عنوان بسیار به عنوان یک رویداد رسمی را نمایش می دهد.

https://www.brooklandsmuseum.com/whats-on/the-brooklands-double-twelve-motorsport-festival

MGLive!

ژوئن 13, Silverstone, مدار, Northamptonshire

این رویداد را جشن می گیرند 90 سالگرد MG Car Club یکی از فعال ترین و محبوب ترین در انگلستان است. از آن خواهد شد عمل بسته بندی شده کامل از مسابقه autosolos, ماشین, مانع, live music, concours و بسیاری از فعالیت های برای کودکان و نوجوانان. یک خانواده بزرگ رویداد.

Home 2020

Bromley مراسم مجلل از کامپیوتر

ژوئن 21st, نورمن, پارک, Bromley

3,000 اتومبیل های جمع آوری در پارک برای یک روز فوق العاده, خانواده, دوستانه, سرگرم کننده کامپیوتر. همه چیز از 30s تراکتور به نام تجاری جدید رولز-Royces بر روی صفحه نمایش هستند و autojumble را سرگرم ‘scratters’ به صورت ساعت. بسیاری از جالب ترین ماشین در حال رانندگی در رژه دور و زیادی وجود دارد کودکان و نوجوانان منطقه.

Bromley Pageant of Motoring

Heveningham Concours

27th – 28th ژوئن Heveningham سالن Suffolk

http://heveninghamconcours. com/

زمینه های آسمانی Heveningham سالن می تواند ساخته شده به صورت یک concours. بزرگ تراس, چمن پشت وسیع مانور استقبال از 50 از مهم ترین اتومبیل های – ما در حال صحبت کردن بوگاتی Atlantics و 250 GTOs – هر ماه ژوئن است. اسب بخار تپه قرعه کشی که می بیند جارو رانندگی از خانه تبدیل به بیش از حد رقابتی بهنگام کشیدن مسابقه با موتورهای خروشان punctuating نجیبانه حزب باغ زیبایی. اگر شکوه اتومبیل نیست به اندازه کافی وجود دارد حمل و نقل هوایی concours و کشور نمایشگاه بیش از حد و تمام درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.

FIM Superbike World Championship انگلستان

3rd – 5th July, Donington پارک قلعه Donington

تیاو شیب منحنی از Donington آهنگ می تواند ساخته شده اند برای Superbikes. این سرعت ماشین مسابقه سه بار در سراسر آخر هفته را برای enthralling ، حتی کسانی که هنوز به کشف یک عشق موتور سیکلت تحت تاثیر قرار خواهد شد توسط همه جانبه صدا و سرعت لرزش.

https://doningtonpark.msv.com/DP-20-WSB

Pendine شن و ماسه میله داغ مسابقه

4 – 5th July Pendine ماسه Camarthen ولز

کاملا unmissable رویداد. رقبای خود را قبل از سال 1949 میله های داغ از سراسر جهان برای رفتن سر به سر در شن و ماسه. موتوری توسط دریا در یک چیز است اما bonkers ماشین آلات سفارشی پاره کردن ساحل چیزی واقعا خاص برای رقبا و تماشاگران به طور یکسان. و آن را رایگان به تماشای.

http://www.vhra.co.uk/VHRA/Pendine_Sands.html

جاذبه نشان می دهد

5 جولای Stoneleigh پارک Stoneleigh

یک رویداد عظیم را پوشش 4 وسیع سالن های نمایشگاه حاوی 1,000 دست انتخاب اتومبیل با برخی از دیوانه تغییرات. هیچ دو اتومبیل یکسان هستند و یا حتی مشابه است. اگر شما نیاز به چشم خود استراحت از پر جنب و جوش رنگ مشاغل وجود دارد میله کوکتل کامیون های مواد غذایی و زنده خاک رس مدل سازی برای لذت بردن از.

Gravity Show 2021

Glamis اسکاتلندی حمل و نقل پر زرق و برق

11 – 12th July Glamis قلعه فرفر

چشمگیر اساس Glamis قلعه زنده با یک آرایه شگفت انگیز از ماشین آلات هر سال با اتومبیل و کامیون ها و یک صفحه نمایش زیبا از اتوبوس همه جلا به کمال است. ساده اما قشنگ و اجرای رویداد این یکی همه چیز در مورد ماشین آلات خود را. سگ خوش آمدید و قدم زدن در باغ توصیه می شود.

ثانیهttps://www.glamis-قلعه.co.انگلستان/حوادث/

BMC و لیلند نشان می دهد

ژوئیه 12, انگلیسی, موتور, موزه Gaydon

برای کسانی که در حسرت روزهای خوب انگلیسی, کامپیوتر ، BMC و لیلند نشان می دهد باید. اتومبیل مانند موریس مینی افراد زیر سن قانونی و رور 800s شرکت در معقول کاروان از گیاهان در کولی و Longbridge قبل از پارکینگ در Gaydon به تحسین علاقه مندان واقعی اتومبیل های مردم است.

https://www.britishmotormuseum.co.uk/whats-on/bmc-leyland-show

لندن کارتل بین المللی نمایش خودکار

12th July, کریستال پالاس لندن, پارک

زیبا و متنوع رویداد در سایه کریستال پالاس. بیش از 2000 خودرو نمایش داده می شود با تاکید بر خیابان صحنه سواران کم و آداب و رسوم و میله های داغ. با دموی زنده و موسیقی در طول روز این یک ریگ ماشین نشان می دهد برای Instagram نسل. و آن را درخشان.

The Show

F1 2020 جایزه بزرگ بریتانیا

17 – 19th July, Silverstone, مدار, Northamptonshire

یک رویداد که منجر کمی توضیح و برجسته از کامپیوتر سال برای بسیاری از. به دور از وحشی در مسیر عمل وجود دارد موسیقی زنده از برخی از نام های بزرگ و بارهای از فعالیت برای لذت بردن از جمله دست و پا زدن شبانه روزی تیراندازی با کمان و حتی zorbing.

https://www.silverstone.co.uk/events/2020-formula-1-british-grand-prix/

پرسکات دوچرخه جشنواره

18 – 19th July, پرسکات Hill Climb بوگاتی صاحبان باشگاه در نزدیکی چلتنهام

Returning برای 10 سال پرسکات دوچرخه متحرک مدینه فاضله برای دوستداران موتور سیکلت. برجسته وجود دارد سفارشی نمایش نادر و عجیب و غریب ماشین آلات در paddocks, افراد مشهور, قضات, مو بالا بردن عمل تا تپه معروف و غرفه داران ارائه همه چیز دوچرخهسواری همیشه می تواند برای آرزو. چه چیزی بیشتر از همه درآمد حاصل از این درخشان رویداد رفتن به خون دوچرخه سازمان های خیریه.

www.prescottbikefestival.co.uk

CarFest شمال و جنوب

شمال: 24 – 26 July Bolesworth قلعه چستر

جنوب: 28 – 30 مرداد ماه Laverstoke پارک مزرعه وینچستر

CarFest نمایی رشد کرده در نه سال پس از راه اندازی آن. اتومبیل, جمعیت و مشاهیر جمع آوری در این جشنواره از سرگرم کننده برای جمع آوری پول برای طیف وسیعی از کودکان سازمان های خیریه. در این سال CarFest می گذرد اما فکر نمی کنم که به معنی کمتر سرگرم کننده است. وحشی در مسیر عمل خواهد بود قدردانی کرد اجرای برنامه از همه ستاره مشهور.

Home Page

جشنواره غیر استثنایی – Concours de L’Ordinaire

25 جولای Grimsthorpe قلعه Lincolnshire

یک رویداد جذاب که جشن مهم اما غیر جذاب ماشین که اسب های کاری از روز خود را. روزانه رانندگان از 60s, 70s و 80s که به فروش می رسد میلیون ها نفر خود را – اما در حال حاضر به طور جدی نادر – نمایش داده می شود و با غرور خود دوست داشتن صاحبان. پادزهر مناسب به showiness از Goodwood.

http://www.unexceptionalcars.co.انگلستان/

کیلومتر Motorshow

25 – 26 July Quex پارک Birchington

یک رویداد محلی با بارهای ارائه کرده است. موتورسیکلت مانع عرصه نمایش سرگرم کننده, نمایشگاه تجارت ایجاد کرد و موسیقی زنده را برای یک روز فوق العاده برای خانواده است. بچه ها به رایگان و بدون هیچ هزینه ای برای کمپینگ. یک آخر هفته از آن!

https://www.kedamotorshow.com/

تابستان اقدام جشنواره

25 جولای قلعه Combe مدار Wiltshire

زیبا و متنوع رویداد که در آن همه marques, مدل ها و دوره ها خوش آمدید. باشگاه ماشین گله به مدار برای نشان دادن خاموش خود را باارزش ماشین دست خوش پیشامد میشه دموی را در مسیر و حتی می توانید نگاهی به این مدار برای نشان دادن مهارت های رانندگی خود را (با خیال راحت).

https://castlecombecircuit.co.uk/shows/summer-action-festival

Silverstone کلاسیک

31 جولای 2nd آگوست, Silverstone

در این سال نشانه سالگرد 30 از Silverstone کلاسیک بنابراین انتظار حذفی نشان می دهد. دور از جهان, کلاس, کلاسیک, مسابقه, مسیر, وجود دارد, حراج اتومبیل درمانگاه به رهبری مایک آبجو خرید ایجاد کرد موسیقی زنده و یک نمایشگاه برای شروع. یک دوستدار خانواده راه به مسابقه تاریخی خود را حل کنند.

https://www.silverstoneclassic.com/whats-on

VSCC آخر هفته در پرسکات Hill Climb

1st – 2nd August

گوهر در تاج از سی. دو روز پر زرق و برق از اتومبیل رانندگی بسیار سریع تا تپه و داشتن سرگرم کننده شگفت انگیزی به مقرون به صرفه. را به یک پیک نیک و کمپینگ صندلی و لذت بردن از به طور کامل انگلیسی رویداد در آفتاب.

ثانیهttps://www.پرسکات-hillclimb.com/fa / events/پرسکات-eventdiary-2020

وسایل نقلیه الکتریکی جشنواره

8 (Gaydon) 9 اوت (Stratford-upon-Avon)

بریتیش موتور موزه Gaydon و مرکز اوقات فراغت و مربی کامیون پارک, Stratford-upon-Avon

دو رویداد بیش از یک آخر هفته هم جشن دنیای وسایل نقلیه الکتریکی. دور از فقط یک خط از Teslas این رویداد ویترین تاریخ شگفت انگیز از وسایل نقلیه الکتریکی از جمله دوچرخه اسکوتر کامیون مربیان و حتی کلاسیک تبدیل شده است.

https://www.electricvehiclesfestival.com/

Beaulieu سوپراسپرت آخر هفته

8 – 9 اوت Beaulieu, ملی, موتور, موزه, Hampshire

های دیدنی و جذاب جمع ترین در جهان منحصر به فرد مطلوب و کاملا دیوانه اتومبیل در وجود است. وجود دارد نسخه ی نمایشی اجرا می شود و نمایش babes & gents و قیمت بلیط شامل ورود به همه Beaulieu جاذبه های.

https://www.beaulieu.co.uk/events/beaulieu-supercar-weekend/

جشنواره ایتالیا

اوت 16, برندها تخم مدار کنت

خودرو Italophiles شادی – مارک را یک بار دیگر میزبان بزرگترین ماشین آلات از امثال آلفا رومئو, فیات, Maserati, Ducati, Lancia, لامبورگینی و البته فراری. مسابقه شامل فراری فرمول کلاسیک, آلفا رومئو قهرمانی و فراری باشگاه, مسابقات سری. Countachs و Cinquecentos به همان اندازه خوش آمدید.

https://www.festivalitalia.com/

DTM و سری W

22 – 23rd August, برندها تخم مدار کنت

آلمانی ماشین تفریحی بیا به کنت برای برخی از عمل بسته بندی شده مسابقه قرار می دهد که F1 رژه دور به شرم. این برنامه پشتیبانی – هر چند برای بسیاری از رویداد اصلی – خواهد بود فصل دوم همه زن سری W که می خواهد برای پیگیری و اثبات است که رانندگی مانند یک دختر است که هیچ چیز بد است.

ثانیهttps://brandshatch.msv.com/BH-20-DTM

سالن Privé

3 – 6 سپتامبر Blenheim Palace, Woodstock

به مدت چهار روز در اواخر تابستان فک اساس Blenheim Palace خوش آمدید, خودرو, خانواده سلطنتی از سراسر سنین است. لومان-برنده Bentleys نمایش داده می شود در کنار یک, مدرن, megan earl به طور جدی در این رویداد معتبر کامل با ظریف, مهمان نوازی, لوکس شرکت کنندگان و سطل شامپاین. زمان برای دریافت یک کلاه جمعیت در سالن Privé غرور خود را در گاهی اوقات outshining اتومبیل.

www.salonpriveconcours.com

Concours ظرافت

4 – سپتامبر 6, کاخ همپتون دادگاه شرق ملسی

خودروهای موتور مناسب برای یک پادشاه جمع آوری در سایه همپتون دادگاه. این رویداد جشن نادر و زیبایی و انحصار. ورود قیمت £45 ممکن است به نظر می رسد شیب دار اما فرصت برای دیدن مهم ترین اتومبیل در جهان همه در یک مکان است که یک بار در طول عمر فرصت برای بسیاری از. واضح بحران از شن در زیر چرخ های یک purring D نوع است که نمی شود از دست رفته.

https://concoursofelegance.co.uk/

بو’Ness احیای

5 – 6 سپتامبر

بو’Ness اسکاتلند قدیمی ترین motorsport محل برگزاری و میزبان افسانه ای احیای هر سال است. داشتن شده است graced توسط امثال جیم کلارک جکی استوارت و Stirling Moss, این مقدس Hill Climb دارای کلاس برای خودروها اعم از 20s به 80s. اسکاتلند در پاسخ به Goodwood احیای و شما نمی خواهد پرداخت 7 پوند برای یک پاینت.

http://www.bonessrevival.co.انگلستان/

WEC 6 ساعت از Silverstone

4 – سپتامبر 6, Silverstone, مدار, Northamptonshire

WEC در Silverstone خود را برای فصل بازکن. این مسابقه مدار به عنوان آن باید باشد – سریع و خشمگین و دیوانه. این paddocks در مسابقات WEC به مراتب بیشتر از باز کردن F1 معادل بنابراین لذت بردن از این فرصت برای دیدار با ستاره و یا مهمتر از اتومبیل.

https://www.silverstone.co.uk/events/fia-world-endurance-championship-2020/

وارن کلاسیک Concours d’Elegance

20 سپتامبر وارن املاک و nr در باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری, Essex,

زیبا و متنوع concours که جشن اتومبیل از همه رقم. بی بها فراری در حال قضاوت در کنار خانواده دوست داشتنی مینی کامپیوترها در حالی که موتورسواران بی باک کشیدن stunts در عرصه اصلی. با 12 کلاس های متنوع در concours RAF چتر نمایش سوپراسپرت نمایش و هلیکوپتر سواری این رویداد است چیزی برای همه.

https://www.warrenclassic.co.uk/index.php

ولز تجمع GB

29 اکتبر – 1 نوامبر

آماده می شود بسیار گل آلود و بسیار شاد – این زمان برای ولز GB. چند کامپیوتر تجارب مقایسه با صدای growling WRC ماشین انداخت طریق یک gravelly انداز در 90 مایل در ساعت. دور از پر زرق و برق اما بی وقفه سرگرم کننده این است که یکی برای مرتکب خطا شدن-hatted purists. نمی شود از دست رفته.

https://www.walesrallygb.com/

نایب السلطنه خیابان نشان می دهد موتور

31st اکتبر, Regent Street, London

https://regentstreetmotorshow. com/

چگونه شما را به یکی از لندن خیره کننده ترین خیابان رویداد زیبا تر است ؟ پر کردن آن با اتومبیل ، خیابان pedestrianised از سیرک آکسفورد به Piccadilly سیرک اجازه می دهد تا شما را به راه پر پیچ و خم و بافتن راه خود را از طریق دستگاه های باور نکردنی. 125 سال از کامپیوتر هستند نشان داده با توجه ویژه به شکوه جانبازان که در لندن به برایتون زیر را اجرا کنید بعد. با تعاملی نمایش یک karting کودکان و نوجوانان منطقه و دانش سطحی از مهمانان مشهور در حضور آن راه عالی برای صرف یک پاییزی روز شنبه در لندن است. و آیا ما به ذکر آن است که همه رایگان است ؟

لندن به برایتون, ماشین کهنه اجرا

1 نوامبر, هاید پارک – مادیرا درایو برایتون

One از غیر معمول ترین و فوق العاده کامپیوتر وقایع در جهان است. اگر شما از ذهن نیست که در اوایل شروع, تماشای صدها قرن ماشین و دوچرخه و پنی farthings pootling از طریق مه در سراسر پل وست مینستر است که یکی از بزرگترین لذت های زندگی است. این پیشگام ماشین آلات تراندن از لندن به برایتون و با خوشحالی parp یک شاخ در تکان دادن تماشاگر است. برای آرام تر روز سر به Maderia درایو به استقبال آنها را در سراسر خط پایان با mulled شراب در دست است.

https://www.veterancarrun.com/

اسباب بازی کریسمس اجرا

20th, دسامبر, Ace, کافه لندن

یک شانس برای انجام سوار خود را کلاسیک دوچرخه و انجام برخی از خوب است. تنظیم از افسانه ای آس کافه این اجرا را می بیند دوچرخه سواران (اغلب در لباس بالماسکه) توزیع هدایا به بیمارستان ها و خانه های کودکان در سراسر لندن در زمان برای کریسمس. نشان دادن سمت نرمتر از دوچرخه سواری در جامعه و مطمئن شوید لندن بچه ها یک کریسمس مبارک.

What’s on

آیا چیزی وجود دارد که ما از دست رفته ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im