نکات خانه داری در برخی از مناطق بازگشایی شد برای اولین بار از مستند در روز شنبه اما تنها برای رانندگان که شماره صفحه به پایان می رسد در حتی یک عدد.

صف های طولانی ساخته شده است تا در خارج از زباله و بازیافت در مراکز و بسیاری از آنها تبدیل دور با وجود تلاش های شورا برای حفظ اعداد پایین.

بیشتر منچستر ترکیب اقتدار بازگشایی برخی از راهنمایی های خود را در این صبح و یک زباله مرکز دیدم یک صف اتومبیل در خارج از انتظار در ساعت 7: 30 صبح نیم ساعت قبل از تسهیلات برنامه ریزی شده بود برای باز کردن.

به عنوان بخشی از یک سیستم برای کنترل تعداد بازدید کنندگان و اجرا اجتماعی فاصله تنها خودروهای با شماره پلاک پایان در اعداد حتی اجازه داده شد در این معنی که بسیاری از آنها مجبور به بازگشت به خانه.

زباله های مراکز پذیرش تنها صعود کلی زباله و, Greater Manchester, ساکنان نیز خواسته شده است برای نشان دادن خود و اثبات آدرس قبل از استفاده از این امکانات است.

تعداد اتومبیل های مجاز در سایت محدود بود و ممنوعیت در محل ستاد کمک به ساکنان تخلیه زباله.

در اوایل این ماه شوراهای بسته صدها نفر از راهنمایی به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس پس از دولت صادر ارشاد نشان می دهد که سفر به راهنمایی بود نه ‘ضروری’.

پس از بسته شدن نکات محققان از دانشگاه Southampton و پورتسموث را گزارش کرده اند افزایش غیر قانونی زباله میگردد.

با اوج coronavirus در حال حاضر بیش از دولت های محلی, منشی, رابرت Jenrick گفت: شوراها باید با اعتماد به نفس به بازگشایی راهنمایی “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

“دیگر ما در تاخیر آن, دیگر کسانی که در صف هستند برای رفتن به زمانی که زبالهها و بازگشایی” او استدلال کرد.

او همچنین افزود: “وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید سفر به یک نکته به قرار دادن زباله های خانگی وجود دارد و یا فراموش بازیافت. شوراها باید اعتماد به نفس برای بازگشایی آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اما یک محیط سخنگوی انجمن دولت محلی هشدار داده است که حضور پلیس خواهد بود نیاز به مدیریت “اجتناب ناپذیر” ساخت تا از ترافیک در راهنمایی.

عضو شورا دیوید Renard گفت: “با خیال راحت به مدیریت بازدید کننده جریان و مقید کردن تقاضا پلیس نیاز به مدیریت اجتناب ناپذیر صف ترافیک در سایت با در نظر گرفتن نیاز به با توجه به اینکه اقدامات حمایتی مانند یک سیستم اجازه و افزایش ساعات مورد نیاز ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im