عزاداران همگرا در مینیاپولیس برای جورج فلوید یادبود

 

چگونه به سازمان دیده بان یادبود جورج فلوید

خصوصی یادبود جورج فلوید است که برگزار می شود پنج شنبه بعد از ظهر در شمال مرکزی دانشگاه در مرکز شهر مینیاپولیس. CBS Minnesota گزارش Rev. Al Sharpton را مدح و فلوید بستگان از سراسر کشور و همچنین بن Crump حقوق مدنی وکیل است که به نمایندگی از فلوید خانواده صحبت خواهد شد.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت که او برنامه ریزی شده در شرکت است.

  • تاریخ: چهار شنبه, ژوئن 4, 2020
  • زمان: 2 p. m. و/ 1p.m. CT
  • محل سکونت: مینیاپولیس, مینه سوتا,
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در پلیر زیر کلیک کنید و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين
O’DONNELL
 

دموکرات ها صدا زنگ بیش ناشناس اجرای قانون گشت دی سی تظاهرات

مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته کشیده شده است هزاران نفر از معترضان به خیابان های پایتخت کشور منجر رئیس جمهور تهمت به طور مستقیم خود دولت به افزایش تعداد فدرال مأموران اجرای قانون در روی زمین است.

اما عکس از ناشناس مسلح افسران پوشیدن چهره سپر و محافظ دنده گارد ایستاده در نزدیکی کاخ سفید مطرح کرده اند و نگرانی در میان دموکرات ها که در حال هشدار داد که کمبود نشان و شناسایی اطلاعات می تواند انکار قربانیان توانایی نگه افسران پاسخگو اگر آنها درگیر در آوریم.

“این غیر قابل قبول است که شما باید مسلح لباس شخصی امنیتی با شناسایی” سناتور کریس مورفی یک دموکرات از کنتیکت به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “این اجازه می دهد تا برای واقعا خطرناک بالقوه فساد است. زمانی که چیز اشتباه شما نیاز به قادر به شناسایی که در آن بود که پانچ یک خبرنگار و یا در زمان یک باشگاه به یک معترض و بدون شناسایی, واقعا وجود دارد هیچ راهی برای فراموش پاسخگویی واقعی.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

نگاهی به “کمتر از کشنده” دستگاه های است که می تواند گاهی اوقات منجر به مرگ

تصاویر و ویدئو از چهره خون آلود و کبود بدن باید جریان به طور پیوسته در رسانه های اجتماعی و اخبار در طول هفته گذشته به عنوان پلیس در سراسر کشور باید در زمان استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در پاسخ به اعتراضات در مورد خشونت پلیس.

استفاده از آنچه که به عنوان شناخته شده “کمتر از کشنده” دستگاه های در مقیاس بزرگ غیر معمول است که به گفته کارشناسان پلیس و عدالت کیفری. با وجود این اصطلاحات استفاده از این سلاح ها می تواند گاهی اوقات کشنده است.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که تشدید نیروی میان اجرای قانون که مستلزم استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, اسپری فلفل, فلش, نارنجک, همه از این است که به شدت مقابله و تهاجمی در طبیعت” گفت: Jennifer Cobbina یک دانشگاه عدالت کیفری استاد که دارای تخصص در پلیس-روابط اجتماعی. “چه آن را انجام دهید این است که آن را به افزایش سطح خشونت و آسیب آن نیز علاوه بر تشدید مشکلات بین معترضان و پلیس است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

US-POLITICS-RACISM-JUSTICE-POLICE
پلیس اسپری فلفل به سمت یک معترض در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در بوستون ماساچوست در 31 ماه مه سال 2020 است. یوسف PREZIOSO/خبرگزاری گتی ایماژ

 

کومو می گوید: معترضان باید فرض کنیم به آنها نمایانده COVID-19

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: پنج نفر در شهر نیویورک اعتراض جورج فلوید مرگ باید فرض کنیم به آنها نمایانده coronavirus. “اگر شما در یک اعتراض من فرض شما در معرض” کومو گفت.

فرماندار اعلام کرد دولت باز است COVID-19 تست امکانات به تمام افرادی که در یک اعتراض. او خواست معترضان به عمل به عنوان اگر آنها شده اند در معرض گفتن کسانی که آنها با زندگی و گرفتن تست شده است.

“معترضان خود را باد می تواند ایجاد یک سنبله,” او گفت:.

کومو صحبت کرد و پس از شهر نیویورک بیدار شد از آن شب سوم تحت مقررات منع رفت و آمد دیدم که ده ها تن از دستگیری و درگیری بین پلیس و معترضان. 8 بعد از ظهر حکومت نظامی است که با هدف حاوی خشونت و غارت پس از فلوید مرگ است.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

مینیاپولیس-سنت پل کسب و کارهای کوچک در صورت تلاش برای بازسازی پس از غارت

غارتگران شکسته ویندوز و نابود ورود به یک مینیاپولیس co-فضای کاری هفته گذشته اما یکی از صاحبان آن معتقد است این حادثه می توانست بسیار بدتر است. کریستوفر Webley از قوانین جدید گفت که او و برخی از این هنرمند مستاجران که با استفاده از ساختمان مشغول به کار بودند در شب زمانی که آنها شنیده ام صدای شیشه ای بسیار مخربی در حدود 3:30 صبح

“ما قادر به دفاع از آن و اجرا کردن اساسا دفع هر گونه اقدام دیگری” Webley گفت.

در میان گزارش های تایید نشده که برخی از تظاهرات جلب غارتگران از خارج از دولت و گروه های افراطی او مشکوک افرادی که آسیب دیده و کسب و کار خود و دیگران را هدف قرار گرفتند سیاه و سفید متعلق به فروشگاه.

“آنها می خواهند ما را ترک کنند و نزدیک فروشگاه” گفت: Webley قوانین جدید’ مدیر عامل “اما شما پیدا کنید که بسیاری از ما سیاه و سفید, کسب و کار اینجا را در مینه سوتا وجود دارد حالت ارتجاعی ساخته شده به فرهنگ ما در اینجا.”

حدود 360 کسب و کارهای کوچک در سراسر شهرهای دوقلو دچار سطوح مختلفی از صدمه به اموال در طول ناآرامی های مدنی در هفته گذشته. در حال حاضر بسیاری از آنها قول داده اند که برای بازسازی. در برخی موارد آسیب می آید به عنوان صاحبان در حال آماده شدن برای بازگشایی کسب و کار خود را پس از یک ماه-طولانی خاموش شدن برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

یادبود مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز

عزاداران همگرا در مینیاپولیس پنج شنبه برای اولین بار در یک سری از یک بنای یادبود جورج فلوید است که برگزار می شود شمال مرکزی دانشگاه.

یادبود مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز: پس از مینیاپولیس رویداد فلوید بدن را به Raeford کارولینای شمالی که در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده در روز شنبه.

بعد یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. سپس 500 نفر خدمات برگزار خواهد شد روز سه شنبه در چشمه ستایش کلیسا.

تصاویر روز پنج شنبه نشان داد فلوید باقی مانده به ورود در شمال مرکزی دانشگاه برای اولین یادبود.

Memorial Service For George Floyd Held In Minneapolis
باقی مانده از جورج فلوید می رسند در شمال مرکزی دانشگاه برای یک مراسم یادبود در 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. گتی ایماژ
 

دادستان توصیف نژادپرستانه لکه دار کردن به عنوان Ahmaud Arbery lay dying

یک دولت محقق اتهام پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: نژادی لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Ahmaud Arbery بدن لحظات پس از کشتن او.

سرب گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که تراویس و گرگ McMichael و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام “Roddie” برایان بارها و بارها با استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و حتی شروع به پریدن کرد به یک خندق در یک مبارزه از جان گذشته برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery. او گفت که پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت. یک بررسی تصویری از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود سوم شد و به قفسه سینه خود را قبل از او سقوط در جاده شماره گیری گفت.

راننده دوم وانت ویلیام “Roddie” Bryan که ثبت شده است که تصویری, گفت که او شنیده مسلح می گویند یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

شواهد ارائه شده برای حمایت از اتهام قتل علیه McMichaels و برایان چالش دفاع از خود ادعا می کنند. شماره گیری نیز شواهدی وجود دارد که سوالات این ایده که سه مرد بودند مشروع انجام یک شهروندان بازداشت یک مظنون به سارق است. پنجشنبه شهادت نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

ضد آپارتاید رهبر صحبت می کند در مورد تظاهرات

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی را گسترش نه تنها در سراسر ایالات متحده بلکه در سراسر جهان مردم به خیابان ها در اروپا در آفریقا و در آمریکای لاتین و آسیا است.

Phumzile Mlambo-Ngcuka یک آفریقای جنوبی و رهبر بود که فعالانه در مبارزه برای پایان دادن به آپارتاید در کشور است و در حال حاضر تحت دبیر کل سازمان ملل متحد در صحبت با رادیو فردا’ پاملا Falk از ژوهانسبورگ و به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد جورج فلوید تظاهرات و جایی که آنها ممکن است منجر شود.

“مردم احساس خسته در مورد ما صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. سعی کنید زندگی آن را به می دانم که چگونه خسته کننده آن است که به آن زندگی می کنند,” او گفت:. “کسانی که نمی توانند در مورد آن صحبت آنها زندگی نیست آن را به می دانم که چقدر به آن می خورد و شما از درون. بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما ایجاد شرایطی است که مردم را احساس و لمس تغییراتی که در آینده به زندگی خود را.”

بیشتر بخوانید اینجا

 

اوکلند اعضای شورای خواهید گاز اشک آور استفاده معلق در تظاهرات

یک گروه از اوکلند اعضای شورای شهر با ارسال نامه ای یکشنبه به شهردار لیبی Schaaf شهرستان, مدیر اد Reiskin و موقت رئیس پلیس سوزان Manheimer تماس نامحدود برای تعلیق استفاده از گاز اشک آور برای کنترل و متفرق کردن جمعیت در حال انجام تظاهرات و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

CBS SF Bay Area گزارش اعضای شورای شهر نیکی Fortunato نقش ربکا کاپلان و شنگ Thao استدلال کرد که استفاده از گاز اشک آور دلیلی می تواند با قرار دادن افراد در معرض خطر برای مسائل تنفسی در میان یک بیماری همه گیر است که می تواند قابل توجهی تنفسی آسیب برساند. آنها همچنین اشاره کرد که وزارت آموزش خود بولتن آمده است که تنفس گاز اشک آور می تواند باعث سرفه و عطسه که هر دو می تواند گسترش coronavirus از طریق قطرات است.

“استفاده از گاز اشک آور برای کنترل جمعیت منفی تحت تاثیر قرار می افراد در جمعیت معترضین و همچنین ساکنان که درگیر هستند در اعتراض و آن را می تواند عوارض جدی در پزشکی افراد آسیب پذیر و افزایش گسترش COVID-19” آنها نوشت.

 

Rep. جان لوییس می گوید: تصویری از جورج فلوید مرگ او نقل مکان کرد به اشک

تظاهرات بیش از مرگ سیاه مینیاپولیس ساکن جورج فلوید همچنان برای بیش از یک هفته به شهرستانها در سراسر ایالات متحده دیدن تنش جوش بین تظاهرکنندگان و پلیس. Congressman John Lewis, حقوق بشر و رهبر جنبش حقوق مدنی بود که جوانترین فرد برای صحبت در مارس 1963 در واشنگتن تقبیح فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس و گفت: این ویدیو وحشتناک نقل مکان کرد و او را به اشک.

لوئیس خودش شده بود بارها و بارها مورد ضرب و شتم و بازداشت در تظاهرات بدون خشونت در 1960s و ارائه کلمات الهام بخش مردم در تظاهرات علیه خشونت پلیس امروز. او به “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه شنبه در شبکه اول تلویزیون مصاحبه پس از اعتراضات فلوید مرگ آغاز شد.

جزئیات مکالمه خود را در اینجا.

 

دنور شهردار راهپیمایی با معترضان

دنور شهردار مایکل Hancock پیوست معترضان در مرکز شهر دنور در پنج شنبه شب به عنوان صدها نفر جمع شده بودند و برای اولین بار در دولت و کنگره و پس از نقل مکان به خیابان.

این شهر شاهد تظاهرات چند روز در یک ردیف و چند خشونت آمیز که در آن شب دنور پلیس مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن موهای وز جمعیت بودند که پرتاب پرتابه در پلیس CBS Denver گزارش شده است.

ماموران لباس ضد شورش و شهردار اعلام حکومت نظامی در دنور بیش از آخر هفته به طول انجامید که چند شب برای حفظ جمعیت از خارج شدن از کنترل است. روز چهارشنبه تاکید شد صلح آمیز به عنوان آنها راه خود را در امتداد 16th Street Mall.

“این شگفت انگیز است, صلح آمیز تظاهرات موفقیت آمیز بالا بردن صدای اطراف آزادی و عدالت و با هم. من افتخار این تظاهرات که در اینجا امشب” گفت: Hancock.

 

پرستاران را به زانو در خارج از بیمارستان برای نشان دادن حمایت برای معترضان

یک گروه از پرستاران جمع شده بودند و در زمان زانو در خارج از بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون در اوایل صبح روز پنج شنبه. پرستاران زانو در همبستگی با معترضان که در حال مبارزه در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

چندین پرستاران با عینک سیاه و دیگران برگزار می شود نشانه هایی ساخته شده از مقوا CBS بوستون گزارش. آنها در زمان یک زانو به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه – همان مقدار از زمان سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

پرستاران در Brigham و بیمارستان زنان طرح به افتخار فلوید و نشان دادن همبستگی با معترضان دوباره در 6:30 p. m. دوشنبه. این رویداد توسط پرستاران و بیمارستان با توجه به CBS بوستون.

 

مینه سوتا فرماندار اعزام گارد ملی به دولت های غربی مرز

مینه سوتا فرماندار Tim Walz ارسال مینه سوتا سرباز گارد ملی به دولت های غربی مرز به دلیل آنچه که او می گوید در حال معتبر تهدید خشونت در تظاهرات برنامه ریزی شده در کشور همسایه داکوتای شمالی.

شهرستان مورهد, مینه سوتا, دروغ, فقط در سراسر مرز از فارگو داکوتای شمالی.

Walz را سفارش نمی گویند که چگونه بسیاری از اعضای گارد در حال مستقر در خشت شهرستان است. فرماندار را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آنچه که او را درک تهدید.

“مینه سوتا گارد ملی آمادگی خود را برای ارائه حفاظت برای همه Minnesotans” گفت: Walz, در بیانیه ای. “در حالی که Minnesotans به نوبه خود توجه خود را به بازسازی جوامع ما و در حال بررسی نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ ما دولت متعهد به فراهم کردن حفاظت از محله های ما و کسب و کار و خانواده به منظور برای کسانی که معنی دار مکالمات اتفاق می افتد.”

گارد ملی یاور به طور کلی کار با سازمان های دولتی محلی برای ارائه به پرسنل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز Walz گفت.

 

Meghan به فارغ التحصیلان سابق دبیرستان: “جورج فلوید زندگی اهمیت”

دوشس ساسکس اتحاد مشترک غم و اندوه خود را در مورد اختلافات نژادی در ایالات متحده گفتن آموزان سابق دبیرستان که او احساس نقل مکان کرد به صحبت می کنند به دلیل زندگی جورج فلوید اهمیت. Meghan گفت: فارغ التحصیلان در قلب معصوم دبیرستان در لس آنجلس که او کشتی با آنچه به آنها بگویید با توجه به روز از تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

“من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز چون جورج فلوید زندگی اهمیت,” او گفت: در یک آدرس مجازی.

Commonwealth Day Service 2020
مگان, Duchess of Sussex, دیدار فرزندان او به عنوان اجلاس کشورهای مشترک المنافع روز خدمات 2020 در 9 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان. گتی ایماژ

سابق Meghan Markle که یک آمریکایی آفریقایی تبار و سفید در این باره گفت: ناآرامی ها او را به یاد شورش است که در زمان او شهر لس آنجلس پس از افسران پلیس تبرئه شدند در تصویری-ضبط و شتم یکی دیگر از آفریقایی-آمریکایی رادنی کینگ.

“من به یاد داشته باشید مقررات منع رفت و آمد و من به یاد داشته باشید عجله به خانه برگشت و در آن درایو صفحه اصلی, دیدن خاکستر از آسمان سقوط و بوی دود و دیدن دود موج در خارج از ساختمان,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید از دیدن مردان در پشت یک ون و تنها با نگه داشتن اسلحه و تفنگ.

“من به یاد داشته باشید کشیدن تا خانه و دیدن درخت است که همواره وجود دارد به طور کامل سوخته. و آن خاطرات don’t go away.”

 

جامعه می آید با هم برای حمایت از شیکاگو فروشگاه مواد غذایی برخورد با غارتگران

یک فروشگاه مواد غذایی در شیکاگو است که منبع اصلی مواد غذایی برای افراد در شیکاگو ساحل جنوبی محله بسته برای چند روز پس از آن برخورد با غارتگران CBS Chicago گزارش. این محله در نظر گرفته شده است مواد غذایی کویر به دلیل وجود تعداد بسیار کمی از فروشگاه های مواد غذایی و هنگامی که فروشگاه تعطیل به دلیل غارتگران بسیاری وجود دارد تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن.

صاحب اوا Jakubowsk بسته فروشگاه مواد غذایی برای چند روز. او گفت: کارکنان و حتی امنیتی نگران بودند در مورد بازگشت به کار, بنابراین او بسته تا مغازه. جامعه دیگر یک منبع نزدیک به مواد غذایی تازه.

در حال حاضر مردم در محله همراه با جامعه, سازمان, برنامه برای نشان دادن حمایت خود را روز شنبه به عنوان فروشگاه بازگشایی.

“آنچه ما در حال انجام است آوردن اعضای جامعه می گویند ما نمی خواهید به اجازه می دهد فروشگاه های ما بسته شود و یا گرفته شده توسط خرابکارها ارسال یک سیگنال روشن است که حمایت از جامعه است که در پشت بازار محلی” ساحل جنوبی مجلسی, مدیر اجرایی, تونی Trice گفت.

فروشگاه های مواد غذایی نیز در پشت تغذیه South Shore, ابتکار, ارائه هزاران نفر از وعده های غذایی به خانواده های محله.

 

مینیاپولیس صدمه به اموال از ناآرامی است 55 میلیون دلار و افزایش

شهر, مینیاپولیس, می گوید غارت و صدمه به اموال زیر فلوید مرگ باعث شده است که حداقل 55 میلیون دلار در تخریب تا کنون. خرابکاری آسیب دیده و یا آتش به حداقل 220 ساختمان اما انتظار می رود این تعداد تا به مسئولان شهرستان گفت:.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری برای درخواست دولت فدرال و کمک به کمک به بازسازی پس از جنگ داخلی شود. تا زمانی اتفاق می افتد که اعضای جامعه در حال تبادل در حمایت مینیاپولیس محله.

بیش از 1 میلیون دلار مطرح شده برای کمک به کسب و کار در جنوب مینیاپولیس, CBS Minnesota گزارش شده است. غرب برادوی کسب و کار و منطقه ائتلاف می گوید آن را اعلام خواهد کرد که چگونه آنها برنامه ریزی برای استفاده از پول در هفته های آینده.

-CBS/AP

US-POLITICS-RACE-UNREST
مردم راه رفتن در گذشته یک سوخته خرابه فروشگاه قطعات خودرو نابود هفته گذشته در 3 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ
US-POLITICS-RACE-UNREST
سوخته خرابه یک کارگاه ماشین نابود شده در طول هفته گذشته ناآرامی در 3 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. – سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که kneeled بر گردن Ge KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ
 

جورج فلوید برادر خواستار درک چوین به اتهام قتل درجه اول

بازداشت سه تن دیگر مینیاپولیس افسران پلیس متصل به جورج فلوید مرگ و به روز رسانی اتهام افسر سابق Derek چوین است فقط آغاز برای Floyd خانواده. عدالت برای آنها را شامل نمی شود.

“ما باید به عدالت است. آنها به قتل او در روز روشن در مقابل از همه” فلوید برادر Philonise گفت: CBS News خبرنگار جف Pegues.

اتهام چوین که فشرده زانو خود را به Floyd را از گردن او در حالی که دستبند به دست و شفاعت برای هوا به روز رسانی شد به قتل درجه دوم در حالی که دیگر افسران متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل.

اما Philonise گفت: او معتقد است که قتل هدفمند و می خواهد چوین به صورت جدی ترین اتهام قتل درجه اول.

“هنگامی که شما نگاه کنید که زمانی که او بر گردن خود آنها بود التماس برای زندگی خود مانند” لطفا فقط به او اجازه دهید تنفس, از او, از او, او فقط نگاه کردن به آنها را مانند آنها در یک قفس یا چیزی مانند شما نمی توانید به من” Philonise گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

تمام چهار افسران درگیر در جورج فلوید مرگ در حال حاضر در بازداشت
 

ادعای زن پلیس شیکاگو قرار دادن زانو در گردن او و پس از او yanked از ماشین

گروهی از افسران پلیس هستند دیده می شود بر روی تلفن همراه تصویری نقاشی خود را باتوم و ضرب و شتم از پنجره یک خودرو در خارج از شیکاگو بازار یکشنبه, به گزارش CBS Chicago. افسران کشیده دو از ماشین. یکی از آنها می گوید یک افسر برگزار شد او را با قرار دادن زانو خود را بر روی گردن و پشت.

جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه. که روبرو می شوند نیز دیده می شود, در فیلم و مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر کشور.

شیکاگو تصویری دستگیر شد کسی که در وسیله نقلیه دیگر در صحنه است.

 

اتحادیه سر مقصر ضد پلیس و بلاغت پس از نیویورک پلیس با ضربات چاقو در گردن

یک افسر پلیس شهر نیویورک در یک ضد غارت گشت کمین شد روز شنبه در بروکلین توسط یک مرد که راه می رفت تا پشت سر او و با ضربات چاقو او را در گردنپلیس گفت: تنظیم کردن یک مبارزه است که در آن مهاجم به ضرب گلوله کشته شد و دو تن دیگر از افسران رنج می برد گلوله آسیب به دست خود.

خونریزی اتفاق افتاده است درست قبل از نیمه شب در ساعت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که در نظر گرفته شده بود برای سرکوب روز از ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و غارت که همراه آن است.

هر سه مجروح افسران انتظار به بهبود می یابند. مردی که حمله آنها به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی گفت: کمیسر پلیس درموت شیا.

پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ سرزنش ضد پلیس و بلاغت در جریان تظاهرات.

“ما را شگفت زده کرد ؟ ما تعجب ما در اینجا در بیمارستان دوباره. آیا ما شک به دلیل شعارهای ما در حال شنیدن ضد پلیس شعارهای که طوفان به خیابان های ما هستند و ما تعجب است که ما این رو ، من نیستم. گفت: ما آن را به اتفاق می افتد,” او گفت:.

 

گزارش کالبد شکافی نشان می دهد فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19

کامل کالبد شکافی جورج فلوید فراهم می کند چندین بالینی جزئیات – از جمله این که فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این گزارش 20 صفحه منتشر شد چهارشنبه Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی آمد با خانواده اجازه و پس از, دفتر پزشکی قانونی منتشر شد خلاصه یافته های جمعه که فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران و طبقه بندی شده خود را مارس 25 مرگ به عنوان یک قتل.

این گزارش توسط رئیس معاینات پزشکی Andrew Baker املای بالینی جزئیات از جمله این که فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 3 اما به نظر می رسد بدون علامت. این گزارش همچنین اشاره کرد Floyd را از ریه ها به ظاهر سالم اما او تا به حال برخی از تنگی عروق قلب است.

 

سارقان با استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش برای “سر و صدا-و-چنگ زدن به” دزدی پلیس می گویند

پلیس می گویند بسیاری از سر و صدا-و-گرفتن دزدی که همزمان با اعتراضات انجام شده توسط کاروان از هماهنگ جنایتکاران سرمایه گذاری در هرج و مرج است. آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با یکدیگر و انجام کارهایی برای منحرف کردن اذهان و پلیس پرتاب کردن مسیر خود است.

موج جرم و جنایت به دنبال صلح آمیز تظاهرات و اجرای قانون کارشناسان توجه داشته باشید که این اتفاق در بزرگ و شهرهای کوچک و مناطق روستایی است.

دزد اغلب هدف high-end مغازه ها به عنوان افسران اختصاص داده شده برای جلوگیری از تظاهرات از تبدیل شدن موهای وز و اجرای حکومت.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو یک گروه از سارقان به سرقت نزدیک به 75 وسایل نقلیه از نمایندگی.

 

ماشین تلاش برای درایو را از طریق سینسیناتی معترضان

راننده یک سیاه BMW اقدام به درایو را از طریق تظاهرات و مسدود کردن تقاطع در سینسیناتی در روز سه شنبه. سینسیناتی اداره پلیس منتشر شد, تصویری از حادثه است.

راننده رویکردهای معترضان به آرامی ظاهرا در تلاش برای پراکنده آنها را به اندازه کافی به طوری که ماشین می تواند از طریق تقاطع. چند حرکت از راه, اما حداقل یکی از معترضان می گوید می شود در جلوی ماشین. راننده همچنان در حال حرکت رو به جلو گیری از تماس با معترضان و هل دادن آنها را به عقب. این خودرو در نهایت می آید به توقف و دیگر معترضان و ازدحام خودرو و مسدود کردن راه خود را یک بار دیگر.

راننده پس از آن قرار می دهد خودرو در عقب و با سرعت در جهت دیگر است.

 

معترضان بازداشت شده پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در شهر نیویورک

وجود دارد “بازداشت دسته جمعی” در میدتاون منهتن در شب چهارشنبه حدود یک ساعت و نیم پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در زمان اثر CBS نیویورک گزارش شده است. یک ویدیو توییتی توسط CBS New York خبرنگار نشان می دهد اعضای NYPD بارگذاری بازداشت معترضان بر روی یک اتوبوس. پلیس نیز در زمان دوچرخه از معترضان و قرار دادن آنها در یک کامیون خروجی گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de