سینما بسته اند و در سراسر ایالات متحده به دلیل coronavirus ترک تقریبا تمام کشور 40,000-به علاوه صفحه نمایش تاریک در یک اقدام بی سابقه shutdown.

بزرگترین زنجیره ای تا به حال تلاش برای باز باقی می ماند حتی به عنوان هالیوود به تعویق افتاد و آن انتشار آینده برنامه ها و دستورالعمل های اجتماعی فاصله به طور پیوسته کاهش یافته توصیه می شود اندازه جمعیت. اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه خواست در برابر تجمع بیش از 10 نفر AMC تئاتر کشور بزرگترین زنجیره گفت: آن تئاتر را نزدیک در دسترس نباشد.

AMC گفت: آخرین دستورالعمل های ساخته شده در فیلم عملیات “اساسا غیر ممکن است.” آن گفت: آن را تمام مکانها در ایالات متحده حداقل به مدت شش تا 12 هفته است. شاهوار, دومین زنجیره ای روز دوشنبه گفت که آن تئاتر خواهد دید تا اطلاع ثانوی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

با سینما قفل شده را برای آینده قابل پیش بینی برخی از استودیو در زمان فوق العاده ای گام از funneling جدید و یا به تازگی منتشر شده فیلم بر روی صفحه اصلی مشاهده سیستم عامل است. جهانی تصاویر روز دوشنبه گفت: آن را در آن زمان و به فیلم های آینده در دسترس بر روی تقاضا اجاره تبدیل شدن به اولین استودیوی بزرگ برای شکستن سنتی تئاتر پنجره از 90 روز با توجه به همه گیر.

این استودیو گفت: آن را به فیلم در حال حاضر در تئاتر — “مرد نامرئی,” “شکار” “اما” — در دسترس برای اجاره در اوایل جمعه. همچنین گفت که “دیوهای تور جهانی” یکی از تنها نسخه های اصلی چپ در مارس تقویم خواهد شد و اولین بازی در تئاتر و بر روی تقاضا خدمات به طور همزمان. 48 ساعته اجاره هزینه خواهد شد $19.99.

شیوع کروناویروس نیروهای روزمره زندگی آمریکایی به تغییر به طور چشمگیری

بسیاری از اروپا و سینما در حال حاضر تعطیل, به عنوان کسانی که در چین و هند و جاهای دیگر. آمریکای شمالی را خاموش آمد و به تدریج. در یکشنبه, شهرداران نیویورک و لس آنجلس دستور شهرستانها خود را’ تئاتر بسته شده است. دولت در ماساچوست و کبک نیز بسته تئاتر.

Cinemark, ملت, سومین زنجیره نشده است اعلام کرد تعطیلی. اما زنجیر مانند Alamo Drafthouse برجسته تئاتر ویترین سینما و پاپیون سینما را بسته اند. بسیاری از کسانی که هنوز خودشان را بسته و انتظار می رود برای انجام این کار این هفته است.

The Alamo Drafthouse قرار دادن یک “وقفه” کارت تا در وب سایت خود را.

“این خبر — این وضعیت — ویرانگر” 41-تئاتر مدار مستقر در Austin, تگزاس نوشت. “هنگامی که ما دوباره باز کنید از این به بعد بی سابقه و نامحدود وقفه از آن خواهد شد در به طور چشمگیری تغییر داده و در یک صنعت شده است که متزلزل به هسته خود است.”

بیش از آخر هفته فروش بلیط سقوط به پایین ترین سطح در حداقل 20 سال در ایالات متحده و کانادا تئاتر. نه پس آرام سپتامبر آخر هفته در سال 2000 تا آخر هفته گیشه درآمد شده است بسیار پایین با توجه به داده های شرکت کام اسکور.

جهانی حرکت دیده می شود می تواند به عنوان یا یک لحظه نقطه عطفی برای تلفن های موبایل و یا انحراف با توجه به شرایط شدید. با چند مورد استثنا استودیوهای بزرگ را محافظت 90 روز انحصار پنجره حتی به عنوان دیجیتال برای تازه واردین مثل Netflix و آمازون را به چالش کشیده اند آن را. برای studios, box office هنوز هم اصلی درآمد ژنراتور. هفته گذشته Motion Picture Association گفت: در سراسر جهان فروش بلیط دلار رسیده 42.2 میلیارد سال گذشته است.

چگونه کوسن coronavirus’ تاثیر اقتصادی

انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت که نشان دهنده فیلم غرفه داران کاهش یافته است به نظر.

موقت تئاتر تعطیلی می تواند منجر به تغییر دائمی در صنعت. Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دانیال ایوس که تحت پوشش بخش فن آوری گفت: coronavirus می تواند طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از رفتار مصرف کننده قرار می دهد که برخی از تئاتر خارج از کسب و کار خوب است.

“برای اولین بار پس ما راه اندازی پوشش نمایشگاه صنعت ما فکر می کنیم این صنعت است که واقعا در خطر است. وجود دارد معتبر است نگرانی که COVID-19 را محدود تئاتر حضور و غیاب جهان, آیا رانده تئاتر تعطیلی ظرفیت محدودیت و یا ترس از آلودگی او گفت:” در یک پژوهش توجه داشته باشید.

“اجتماعی فاصله” رفتار از جمله اجتناب از سینمامی تواند تغییر علاقمندان به سینما’ عادات — که می تواند در نوبه خود “تغییر صنعت به طور دائم” ایوس گفت.

NBCUniversal است شاخص خود را در جریان خدمات لقب طاووس, اما آن را به راه اندازی تا ژوئیه 15. روز یکشنبه والت دیزنی Co. ساخته “یخ زده 2” موجود در آن جریان خدمات دیزنی به علاوه. اما این فیلم تا به حال در حال حاضر به اتمام آن تئاتر اجرا شود. های دیجیتال خود را انتشار نمی شکستن سنتی 90-روز تئاتر انحصار پنجره.

ستاره ها نگه دارید در خانه کنسرت ها در طول coronavirus خود انزوا

هنوز هالیوود عمده نسخه های آینده در حال حاضر عنوان برای صفحه اصلی — به جای آنها برگزار می شود برای زمانی که تئاتر بازگشایی. پارامونت پیکچرز’ “یک محل آرام بخش دوم” است که برای اولین بار در شهر نیویورک در 8 مارس بود و قرار است برای آزادی جمعه شده بود و تاریخ انتشار آن را در خود نگه دارد.

“یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که مردم گفته اند که ما فیلم یکی از شما باید برای دیدن همه با هم. خوب با توجه به همیشه در حال تغییر شرایط از آنچه که در جهان اطراف ما در حال حاضر واضح است که زمان مناسب برای انجام این کار” کارگردان John Krasinski گفت در توییتر در هفته گذشته.

دیزنی “مولان” و فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” قرار داده شده است. جهانی زودتر تحت فشار قرار دادند و آخرین آن “سریع و خشمگین” فیلم “F9” از اواخر مارس تا آوریل سال آینده.

بوتیک استودیوی A24 روز دوشنبه گفت که آن را دوباره انتشار تحسین شده “اولین گاو” که باز در انتشار محدود 6 مارس بعد از این سال پس از اولیه خود کمان شده است خدشه دار تئاتر تعطیل.


افشا: پارامونت پیکچرز که یک بخش از ViacomCBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im