فیلم سینمای زنجیره ای برای کاهش ظرفیت سالن نصف زیر Coronavirus نگرانی

نیوزویک | No comments

ویترین سینماها اعلام کرد قصد دارد به منظور کاهش تئاتر حضور 50 درصد در میان coronavirus نگرانی مهلت گزارش روز شنبه.

در بیانیه این شرکت اعلام کرد این اقدامات آن بود به ارائه امن ترین فیلم تجربه را برای مشتریان خود.

علاوه بر کاهش مخاطبان ظرفیت ویترین همچنین اعلام کرد که این امر با ارائه COVID-19 پیشگیری آموزش و پرورش برای کارکنان; افزایش وادار سازد خدمات; پاک کردن تمام لمسی بالا سطح مناطق (مانند صندلی و ارمرستس جام, دارندگان, دستگیره درب, فروش بلیط, کیوسک, و بیشتر) در فواصل منظم و بین زمانهای; اجرا کارکنان شستن دست ها می شکند; ارائه کارکنان با وینیل دستکش برای تمیز کردن; زیر دستشویی; ارائه علامت به صورت مناسب و شیوه های بهداشت; نیاز به کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها نشان می دهد علائم و درخواست مراجعان نشان می دهد که علائم ترک.

سینما زنجیره ای همچنین اعلام کرد که درخواست تئاتر به خرید بلیط به صورت آنلاین قبل از نمایش آن در خانه بمانند و اگر آنها به خوبی احساس نمی شود و به دنبال احتياطات استاندارد و اقدامات پیشگیرانه از CDC سایت.

ویترین سینما بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

movie theater
یک عکس گرفته شده در ژانویه 12, 2011 در پاریس نشان می دهد اصلی غربالگری اتاق “سینما des ناظری” تئاتر فیلم.
LOIC VENANCE/خبرگزاری فرانسه/گتی

ویترین است آخرین تئاتر زنجیره ای به منظور کاهش مقدار از مردم مراجعه کننده به آن تئاتر. در روز جمعه هر دو AMC Theatres و Regal Cinemas اعلام کرد که آنها را کاهش می دهد مخاطبان ظرفیت 50 درصد است.

AMC Theatres اعلام کرد “اجتماعی فاصله گرفتن سیاست” در روز جمعه. این شرکت نیاز به 50 درصد حضور سیاست از این شنبه به تاریخ 30 آوریل.

“بهداشت و ایمنی از مهمانان ما و تئاتر تیم از اهمیت به AMC. بنابراین AMC است که فعالانه اقدام به نصف کاهش تعداد بلیط که ما را در دسترس همه ما ایالات متحده تئاتر. با این عمل ما تسهیل اجتماعی فاصله بین مهمانان که هنوز هم می خواهید برای دیدن فیلم بر روی یک صفحه نمایش بزرگ” AMC Theatres مدیر عامل و رئیس جمهور آدم آرن گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

“این بازی uncharted بار در ایالات متحده است. ما بسیار نزدیک نظارت بر هدایت CDC. ما مطابق با تمام دستورات از فدرال و ایالتی و محلی بهداشت و مقامات دولت و با ما یک طرفه حرکت می کند به کاهش ظرفیت و افزایش اجتماعی فاصله ما فراتر رفتن از آنچه دولت ها نیاز به از ما…AMC بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند متعهد به ارائه تمیز, سالم, سرگرم کننده محیط زیست در هر زمان ما مهمان آمده برای فیلم ما در تئاتر.”

Regal Cinemas ایمنی پروتکل ها شبیه به AMC و ویترین را, با توجه به بیانیه خود را به آخرین مهلت: آموزش کارکنان; تاکید بر شستن مکرر دست ها; تمیز کردن سطح مناطق; ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی صابون و کار با همه مقامات بهداشت محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>