نمایندگان مجلس با نام تجاری Dfid ادغام یک “فوق العاده اشتباه’ به عنوان نگرانی های بیش از کمک موشکافی رشد

نمایندگان مجلس را محکوم کرده اند تصمیم دولت برای ادغام وزارت امور خارجه و وزارت توسعه بین المللی با یک نام تجاری حرکت “ژرف” در میان یک بیماری همه گیر.

بوریس جانسون اعلام کرد در ماه گذشته که Dfid و FCO را تبدیل به یک گروه شناخته شده به عنوان خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه تحت رهبری Dominic Raab.

اما در روز پنج شنبه سارا قهرمان, رئیس کمیته توسعه بین المللی (IDC) که scrutinises Dfid گفت: مجلس عوام ادغام کرده بود “آمده است به عنوان یک شگفتی کامل” – به ویژه به دلیل یک بررسی رسمی از ادغام شد به حالت تعلیق در مارس با توجه به Covid-19.

“من به طور کامل قبول آن است که یک نخست وزیر را هدیه به تغییر ماشین آلات از دولت” Ms قهرمان یک کار MP گفت.

“اما ژرف است که برای انجام ادغام در میان همه گیر با مشاوره از بخش و یا کارکنان هیچ شواهد این حرکت خواهد شد صرفه جویی در پول و یا در واقع ما را بیشتر کارآمد در ارائه جهانی بریتانیا نخست وزیر بنابراین از صمیم قلب می خواهد.”

در پرشور دفاع از بخش Ms قهرمان اضافه شده که بریتانیا به کمک استراتژی است که با تمرکز بر کاهش فقر “تقویت صدای ما در صحنه جهانی” و “هرگز نباید مربوط به فشار سیاسی”.
سارا قهرمان


اعتبار: PA

“آن را ترویج منافع ملی ما با طرح ریزی ارزش های اصلی ما و تبدیل زندگی بسیار فقیر در سراسر جهان” Ms قهرمان گفت: نمایندگان مجلس است. “یک تغییر به دور از این معکوس – فقر جهانی درایوهای جنگ و بی ثباتی است.”

اندرو میچل, یک نماینده محافظه کار مجلس و سابق توسعه بین المللی وزیر اضافه شده است که او در مورد “تصمیم به از بین بردن Dfid به عنوان بسیار فوق العاده اشتباه” که می تواند “غارت [کمک] بودجه و بریتانیا توسعه اثربخشی”.

بحث در می آید نگرانی که انگلستان, کمک هزینه های دیگر خواهد بود به طور موثر مورد بررسی قرار پس از ادغام. آینده از هر دو IDC و مستقل کمیسیون برای کمک تاثیر (ICAI) – یک دیده بان است که ستایش شده است به طور قابل توجهی بهبود کیفیت کمک هزینه – در شک و تردید باقی می ماند.

هر چند دولت نشان داده است که آن را به نفع ادامه داد: نظارت از کمک های بودجه که نشان دهنده 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی عنوان شده است که هیچ تایید است که ICAI حفظ خواهد شد.

و پس از اعلام ادغام در ماه ژوئن دولت با ارسال نامه ای به IDC نشان می دهد که این کمیته باید حل شود – هر چند این تصمیم در نهایت با مجلس است.

تام Tugendhat صندلی از کمیته امور خارجی (FAC) نشان داد در روز پنج شنبه بود که او در حمایت از حفظ ICAI.

“مالیات پول های گرفته شده توسط نیروی. باید آن را مورد بررسی قرار توسط این کار خانه ساخته شده و مطمئن شوید که آن را صرف مناسب و درستی است و به همین دلیل من پرشور در دفاع از ICAI کمیسیون.

“ما باید به یاد داشته باشید که زمانی که ما را Dfid و خارجی با هم ادغام برابر و نه تصاحب,” او اضافه شده است.

بحث به دنبال اولین FAC شواهد جلسه در مورد ادغام در روز جمعه که نشان داد که نیاز به تخصصی امنیت کمک سیاست با توجه به توسعه خودی.

و در یک جداگانه IDC جلسه اوایل هفته جاری بین المللی توسعه, منشی, Anne Marie Treveylan, وزین جزئیات آنچه FCDO ممکن است شبیه به اصرار آن خواهد بود “حاوی جدید سازمان است.”

دولت نیز تایید وجود خواهد داشت فقط یک وزیر کابینه و یک دبیر دائمی برای بخش. این در تضاد با توصیه های در IDC گزارش در اوایل این هفته که به نام برای Dfid برای حفظ استقلال و کابینه نمایندگی.

اظهار نظر در بحث روز پنج شنبه استفانی دراپر, مدیر اجرایی اوراق قرضه انگلستان شبکه به صورت غیر دولتی سازمان گفت که دولت باید “معنی تعامل با کمک و کارشناسان توسعه برای کمک به اطلاع رسانی جدید در گروه اولویت”.

محافظت از خودتان و خانواده خود را با یادگیری در مورد بهداشت جهانی امنیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im