‘آقای رئیس جمهور من نمی گویند که”: آدام شیف پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ادعا او پیشنهاد روسیه ‘فشار’ به صورت ساندرز را به نفع خود

دموکراتیک Congressman Adam Schiff رد یک صدای جیر جیر ارسال توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا خانه هوش رئیس کمیته گفت: روسیه است “هل دادن” برای سناتور برنی ساندرز را به نفع کاخ سفید است.

“دموکرات ها در ایالت نوادا (که به دلیل اقتصاد مشاغل نظامی و دامپزشکان من برنده خواهد شد در ماه نوامبر) مراقب باشید از روسیه, روسیه, russia. با توجه به سیاستمدار فاسد آدم ‘تدبیر’ شیف آنها در حال هل دادن برای دیوانه برنی ساندرز را به نفع خود. رای!” رئيس جمهور توییتی شنبه که آن هم بعد از نوادا قفقاز.

شیف یکی از عمده دموکراتیک ارقام که چراغ خانه را استیضاح از رئیس جمهور در پاسخ حدود دو ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییت: “آقای رئیس جمهور من نگفتم که. اما اگر شما مایل به قول من نقل قول به این که: “تنها چیزی که آمریکایی ها نفرت بیشتر از بازیگران خارجی در تلاش برای تحت تاثیر رای یک رئیس جمهور تمایلی به انجام هر کاری برای متوقف کردن آن است. آمریکایی ها تصمیم آمریکا انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین صدای جیر جیر آمد میان واشنگتن پست گزارش روز شنبه گفت که ساندرز کمپین هشدار داد مقامات اطلاعاتی ایالات متحده که روسیه در تلاش است تا برای تقویت پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

در این پست مقاله اظهار داشت که ساندرز “ارائه اطلاعات چند” در مورد آنچه در مبارزات انتخاباتی خود گفته بود توسط مقامات. “خوب معلوم نبود چه نقش آنها در حال رفتن به بازی. به ما گفته شد که روسیه شاید کشورهای دیگر در حال رفتن به درگیر شدن در این کمپین” ساندرز به خبرنگاران گفت: جمعه.

در پاسخ به گزارش ساندرز انتشار بیانیه ای گفت: “من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهید” با اشاره به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

این اولین گزارش آمده حاکی از این است که روسیه بار دیگر به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. قانونگذاران در حال حاضر شده است به اطلاع جامعه اطلاعاتی “است که روسیه در نظر گرفته شده برای تداخل با 2020 دموکراتیک مقدماتی و کلی انتخابات” و می خواهید برای دریافت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب را با توجه به یک نیویورک تایمز در مقاله روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی شد توسط هوش توجیهی برای نمایندگان مجلس به عنوان گزارش در این زمان به دلیل او احساس دموکرات ها خواهد بود “تسلیحاتی” اطلاعات است. که منجر به ousters از مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر و معاون او. آن را وادار سابق سیا, مدیر ویلیام برنان به نظر جمعه: “دو غیر حزبی امنیت ملی حرفه ای حذف شده اند در راس جامعه اطلاعاتی – جو مگوایر و سپس اندرو هالمن. که مجازی سر بریدن از جامعه اطلاعاتی.”

Senate Impeachment Trial Of President Trump Continues
خانه هوش رئیس کمیته Rep. آدام شیف (D-CA) صحبت می کند به خبرنگاران در واکنش به زیرزمین در کنگره به عنوان سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه در 30 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC.
ژاک گیبسون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de