مولر در سنگ: “او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی”

سابق مشاور ویژه رابرت مولر به شدت در دفاع از تحقیقات خود را به روابط بین روسیه و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری نوشتن در واشنگتن پست کنم شنبه که کاوشگر بود که از “اهمیت” و تصریح می کند که آقای تهمت متحد راجر سنگ “باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی” با وجود این رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد حکم زندان خود.

Op-ed در واشنگتن پست مشخص مولر اولین بیانیه عمومی در تحقیقات خود از کنگره ظاهر ژوئیه گذشته. آن را به نمایندگی خود firmest دفاع از دو سال پروب که نتایج آمده اند مورد حمله و حتی شده تا حدی undone با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور فوق العاده ای حرکت جمعه شب به اعطای عفو به سنگ فقط روز قبل از او بود با توجه به گزارش به زندان است.

مولر گفت که هر چند او تا به حال در نظر گرفته شده برای خود را در 448 صفحه گزارش تحقیق و تفحص را برای خود صحبت می کنند او احساس مجبور به “پاسخ هر دو به گسترده ادعا می کند که ما بررسی نامشروع بود و ما انگیزه بودند نامناسب و خاص ادعا می کند که راجر سنگ بود یک قربانی از دفتر ما.”

“روسیه بررسی شد از اهمیت زیادی برخوردار است. سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات. او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و درستی پس” مولر نوشت.

مولر مشخص نیست که ادعا می کند اما به نظر می رسد آشکار مرجع به آقای ترامپ که به تازگی به عنوان شنبه تمسخر این تحقیقات به این “کل سیاسی جادوگر شکار و مولر اومدی.”

Trump Confidant Roger Stone Sentenced In Obstruction And Witness Tampering Case
واشنگتن, DC – فوریه 20: Roger, سنگ, مشاور سابق و محرم به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دادگاه منطقه ای فدرال برای ناحیه کلمبیا پس از محکوم فوریه 20, 2020 در واشنگتن, DC. تصویر خود را به عنوان ” کثیف و شیاد از سیاست آمریکا,’ سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان برای انسداد دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری اتهامات ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. / گتی ایماژ

 
صرف انتشار op-ed قابل توجه بود به خودی خود برای یک مدیر سابق اف بی آی بود که کم حرف در جریان تحقیقات امتناع از پاسخ به حملات توسط رئیس جمهور و یا متحدان خود را و یا حتی آن را به ظاهر عمومی توضیح یا توجیه کار خود را.

در اولین حضور عمومی خود را پس از پایان تحقیقات مولر گفته بود که او امیدوار بود گزارش خود را برای خود صحبت می کنند. زمانی که او بعد از شهادت به خانه قانونگذاران او به طور مشابه مراقب باشید به ولگرد فراتر از یافته های این گزارش یا ارائه شواهد جدید.

اما دکمههای-رویکرد ایجاد شده از درجه اعتبار ساقط برای دیگران از جمله در وزارت دادگستری به جای مهر خود را در کار خود را. حتی قبل از این گزارش منتشر شد دادستان کل ویلیام Barr صادر چهار صفحه خلاصه سند که مولر گفت: نه به اندازه کافی جذب جاذبه تیم خود را یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de