محمد علی ادراک دختر لیلا مذاکرات تا قیمت Claressa سپر مگا مبارزه

تلگراف | No comments

یکs جهان آماده برای بزرگترین مبارزه سنگین وزن از سال گذشته در ماه بوکس زنان به نحوی wedged راه خود را به شلوغ تفسیر. هیچ از آن نمی شد با توجه به افزایش توسط مروج تایسون خشم و دئوتای وایلدر مسابقه برگشت که متاسفانه هیچ یک از نه undercard دعوا ویژه زنان است. اما سابق میان قهرمان جهان Laila Ali مطمئن ساخته شده تمرکز به طور کامل نمی شد مردسالار در زمانی که در نقش خود به عنوان یک ESPN دانشمند او انداخت و کلاه خود را به حلقه.

پس از 13 سال در بازنشستگی, محمد علی, دختر, در پاسخ به پیشنهاد بیش از چند هفته گذشته است که در حال حاضر برجسته آمریکایی بوکسور Claressa سپر ممکن است وسوسه او را به عمل.

“من نشستن و فکر کردن در مورد بوکس ؟ هیچ. اما به تازگی شده است وجود دارد کمی پچ پچ” علی گفت: صحبت کردن در MGM Grand در Feb 21, شب قبل از خشم پیروزی وایلدر. “[سپر]’s خواستار شده است من… و مردم از من می پرسی: آیا شما آمد ؟ خوب من باید با الهام از حریف است. من باید با الهام از کیف چون من چند چیز در رفتن جریانهای چندگانه درآمد. من نمی نیاز به آن را انجام دهد. من باید می خواهم به آن را انجام دهد.”

ظاهری گوشت گاو بین دو شکست نخورده قهرمانان شده بود متلاطم دور برای بسیاری از سال 2020 برانگیخته شده توسط Ali, 42 گفت: در ماه ژانویه که هیچ فعال بوکسورهای او را در نظر بگیرید بازگشت به بوم. سپر 24 که میخواهد خودش ‘GWOAT’ – بزرگترین زن از همه زمان — retorted کرد و گفت: “من فکر نمی کنم Laila Ali می تواند ضرب و شتم من در نخست او”. پشت و جلو را تشدید کرده از وجود دارد.

لیلا علی می اندازد یک راست به شلی برتون در طول WBC فوق العاده میان قهرمانی در سال 2006

اعتبار:
گتی ایماژ

یکli گذاشته دستکش بلند به پایین در یک مصاحبه رادیویی نامگذاری قیمت خود در 5 میلیون دلار برای بیرون آمدن از بازنشستگی قبل از سپر تایید “پول وجود دارد” پیش از این خشم-وایلدر مبارزه است. “به اندازه کافی صحبت کردن” سپر نوشت: در حساب توییتر خود را بعد از آن روز. “بیایید مبارزه با آن را بزرگ برای بوکس زنان.”

دو بوکسورهای درگیر در اختلافات و تئاتر به افزایش علاقه در خود تقلا – یا بالقوه تقلا – چیزی جدید است. اما برای تماشای دو زنان درگیر شدن در عمل دارای یک رمان احساس به آن نه به ذکر است ورزشکاران زن بحث پول جایزه در چند میلیون دلار براکت.

در حال حاضر یک مادر دو Ali برنده WBC WIBA, IWBF و IBA زن فوق العاده میان کمربند و IWBF نور عنوان سنگین وزن-دارنده بیش از یک حرفه ای است که او را دیدم رفتن 24-0 با 21 کشیدن ناشران قبل از سال 2007 بازنشستگی. در ضمن سپر است که هنوز هم در نخست از زندگی حرفه ای خود را در اواسط دهه بیست سالگی به عنوان یک دو بار مدال طلای المپیک و شکست نخوردگان بیش از 10 حرفه ای حملات. او حاکم بی چون و چرای زن میان قهرمان جهان و سریعترین باکسر – مرد یا زن – به امن سه بخش عنوان جهان.

بازگشت را علی کل کل میراث در خط اما داستان در اینجا است که نه فقط این که آیا او را وسوسه می شود به. اگر این بود همه فقط بحث این واقعیت باقی می ماند که این دو نفر خانم زرنگ و دانا به اندازه کافی برای استفاده ترین اشباع لحظه در تقویم بوکس به نفع خود و سیستم عامل های مختلف برای خود روایت است.

یکلی برای اولین بار به شکل ورزشگاه در Sirius XM radio, که بیش از 200 ، 000 نفر به تماشای ویدئو نسخه. سپس او در ادامه این گفتگو هنگامی که صحبت کردن در ESPN بسیار محبوب talkshow برای اولین بار است که 1.5 میلیون پیروان توییتر. خود او صحبت کردن در مورد امکان یک سپر مبارزه کردم بیش از نیم میلیون بازدید. سپر پاسخ از طریق محبوب بوکس کانال یوتیوب مشاهده شد بیش از 200 ، 000 بار.

که آنها را پرتاب در اطراف پول جایزه ارقام از این فصل نسبت و حتی بیشتر غیر عادی در زنان ، سپر’ آخرین جلسه گزارش را دیدم او کسب درآمد $300,000 اما در تولید این نوع از توجه آنها به سادگی شناور ایده مبارزه با او و علی به نظر می رسد اعتماد به نفس در دانش آن خواهد بود یک دیدار برای آنها اگر آن را تا کنون محسوس.

این دو زن ورزشکار با استفاده از سیستم عامل آنها بوده است فراهم شده و نه در مرحله اصلی اما در تفسیر ظرفیت به فشار خود برنامه بدون شرمندگی و موفق به تولید این نوع از اعتیاد به مواد مخدره آن را سزاوار است. اگر این مبارزه تا کنون اتفاق می افتد شما را عقب جفت آن را امن و نوع نمایش آن را به شایستگی و کیف پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>