چند آریزونا ورزشگاه سرپیچی از فرمان اجرایی به

چند آریزونا ورزشگاه اعلام کرده اند که آنها را باز باقی می ماند با وجود یک فرمان اجرایی الزامی است که دولت را در ورزشگاه از نزدیک یک بار دیگر به سرعت گسترش coronavirus. فرماندار mlb اعلام کرد “یک ماه توقف” در دولت بازگشایی در روز دوشنبه, سفارش, بارها ورزشگاه, سینما, پارک آب و لوله اجاره به نزدیک 8 p. m. آن شب CBS وابسته KPHO گزارش شده است.

تام هاتن مدیر عامل شرکت کوهستان تناسب اندام روز دوشنبه گفت که او برنامه ریزی شده به شکایت دولت بیش از سفارش با توجه به KPHO. در یک کنفرانس مطبوعاتی هاتن بیان در خشم شده گفت: به کسب و کار خود را در همان روز سفارش اعلام کرد و گفت: هدف قرار دادن ورزشگاه نبود عادلانه است.

“خودسرانه ماهیت این تصمیم است که چرا من اینجا ایستاده ام امروز. همه کسب و کار نیاز به حرکت است. آنها نیاز به وضوح. آنها نیاز به رهبری و جهت به حرکت رو به جلو” هاتن گفت: با توجه به KPHO. او ادعا کرد که با مناسب اجتماعی فاصله پروتکل در محل بازدید از ورزشگاه می تواند به عنوان امن به عنوان رفتن به یک Safeway یا Home Depot.

او تاکید کرد که او را درک شدت همه گیر اما گفت: “اگر آن است که واقعا به عنوان بد به عنوان آنچه که ما در حال گفت: من فکر نمی کنم باشگاه های بهداشتی بسته شدن فردا مشکل را حل کند. من فکر نمی کنم بسته شدن سینما که نشده باز است که برای حل این مشکل است.”

در بیانیه ای به CBS News, زندگی, زمان توضیح داد که تصمیم خود را برای ماندن باز با استناد به تعهد خود را به اعضای “که به وضوح نشان داد تمایل خود را” به بازگشت به کارکنان که معیشت ممکن است نهفته خاموش کردن.

“با استفاده از این در ذهن ما قصد داریم به ادامه خدمت اعضا در هر منطقه از باشگاه” شرکت میگوید و اضافه میکند: “ما معتقدیم زمان زندگی است که به عنوان امن به عنوان کسب و کارهای دیگر از جمله کسانی که باقی مانده تاثیر پذیری از این تجدید نظر محدودیت.”

Orangetheory و F45 نیز هنوز باز ققنوس-منطقه KPHO گزارش شده است.

در روز سه شنبه بیانیه ذکر شده توسط KPHO, یک سخنگوی Ducey دفتر گفت: “فرماندار اجرایی به منظور روشن است. ورزشگاه و دیگر داخل سالن باشگاه های ورزشی یا مراکز صرف نظر از اندازه,, باید توقف عملیات حداقل تا جولای 27.”

“این یک مسئله بهداشت عمومی به ویژه در میان ما جمعیتی جوان است و ما به دنبال همکاری و پیروی از کسب و کار ما در جامعه به نام بهداشت عمومی” سخنگوی اضافه شده است.

نقض منظور این است که یک کلاس 1 بزه سخنگوی گفت: مجازات جریمه نقدی تا 2500 دلار با توجه به KPHO.

در روز سه شنبه شب Scottsdale اداره پلیس اعلام کرد که این افسر ارشد عامل از کوهستان به تناسب موقعیت در شهر شده بود ذکر شده برای بزه برای امتناع خود را نزدیک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de