تقریبا 2 اینچ طولانی حشرات شناخته شده به عنوان “قتل هورنت” ساخته شده راه خود را به ایالات متحده برای اولین بار محققان گفتند. غول های آسیایی هورنت, وسپا mandarinia شناخته شده برای کشتن 50 نفر در سال در ژاپن, به گزارش نیویورک تایمز و به طور بالقوه برای نابودی آمریکا جمعیت زنبور عسلکه در حال حاضر به کاهش بوده است.

سوزان Cobey زنبور عسل پرورش با دانشگاه ایالتی واشنگتن بخش حشره شناسی گفت: WSU خودی که اورلئانز هستند “مانند چیزی از یک هیولا کارتون با این زرد-نارنجی ،

اورلئانز معمولا بین 1.5 تا 2 اینچ طولانی زیادی زرد-نارنجی سر با چشم های برجسته و سیاه و سفید و زرد راه راه شکم.

اورلئانز ساخته شده راه خود را به ایالات متحده برای اولین بار در ماه دسامبر زمانی که دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی تایید و چهار گزارش رؤیت است. اورلئانز نیز خال در دو محل در بریتیش کلمبیا در پاییز با توجه به WSDA.

دانشمندان می گویند غول های آسیایی هورنت چرخه زندگی آغاز می شود در ماه آوریل است. محققان گفته WSU است که زمانی که ملکه از خواب بیدار از خواب زمستانی و پیشاهنگی کردن نقاط به ساخت لانه زیرزمینی و رشد مستعمرات.

تاد موری, WSU فرمت حشره شناس و گونه های مهاجم متخصص گفت WSU خودی را “تکان دهنده بزرگ هورنت” یک “خطر سلامت و از همه مهمتر قابل توجهی درنده زنبور عسل است.”

اما قتل اورلئانز تبدیل به خطرناک ترین از اواخر تابستان تا اوایل پاییز زمانی که آنها ستمگري از طریق زنبور عسل جمعیت. WSU محققان گفت: اورلئانز حمله زنبور عسل, سر بریدن و کشتن بزرگسالان و خوردن لارو و شفیره. فقط تعداد کمی از اورلئانز می توانید به طور کامل نابود کندو در یک ماده از ساعت.

WSDA می گوید در وب سایت خود را که اورلئانز نیست و به طور معمول پس از انسان, اما اگر آنها حتی پرورش زنبور عسل مناسب می تواند به محافظت در برابر hornets’ ماموران مخفی پلیس که در حال طولانی تر و خطرناک تر از یک زنبور عسل است.

یوتیوب شخصیت Coyote پترسون نشان داده است که چه نیش مانند خود را نشان می دهد “شجاع بیابان.” این ویدیو نشان می دهد یک “فوری غاز تخم مرغ” تشکیل در بازوی خود را که در آن زنبور نیش زده.

غول هورنت ضربه Coyote!توسط شجاع بیاباندر
YouTube

محققان می گویند نیش قتل زنبور دردناک است و بسته بندی شده با نوروتوکسین. حتی اگر کسی نیست حساسیت به زنبور متعدد نیش پتانسیل برای کشتن.

کنراد Bérubé پرورش دهندهء زنبور عسل و حشره شناس در Nanaimo, British Columbia, نیویورک تایمز گفت که روز بعد از او نیش زده, او, پاهای, ached مانند او آنفولانزا و نیش بود و دردناک ترین نیش او را تا کنون تجربه کرده است.

واشنگتن مقامات دولتی در حال پیگیری اورلئانز و راه اندازی تله امیدوارم به سهولت هر گونه آسیب ممکن است.

آسیایی, غول پیکر هورنت رؤیت می توان گزارش را به دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی آفات برنامه در 1-800-443-6684, pestprogram@agr.wa.gov و یا آنلاین در agr.wa.gov/hornets.

بزرگترین زنبور خال در اندونزی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de