تولید شده توسط Liza فینلی و ریچارد Fetzer

دو بار برنده جایزه پولیتزر نویسنده ژن واینگارتن همواره اعتقاد وجود دارد هیچ چیز مانند یک روز معمولی بنابراین او مجموعه های خارج برای اثبات این نظریه با چیدن تصادفی تاریخ از کلاه. او به پایان رسید تا با دسامبر 28, 1986 و درست به باور خود آن را احاطه بهترین و بدترین تجربه انسانی است.

هیچ روز معمولی

اگر وجود دارد دو چیز در این جهان است که واشنگتن پست مقاله نویس ژن واینگارتن دوست دارد آنها در حال نوشتن و سرهم بند با زمان.

ژن واینگارتن [کار بر روی یک ساعت]: این ساخته شده بود در اطراف 1895 و زمانی که من با آن انجام می شود, آن را مانند جدید کار … هنگامی که شما در حال تعمیر واقعا ساعت های قدیمی. شما احساس به عنوان اینکه شما در ارتباط با زمان خود است.

واینگارتن به مدت طولانی بر این باور وجود دارد هیچ چیز مانند یک روز معمولی که داستان های بی شماری دراز در فضا و زمان-برخی برای همیشه از دست داده دیگر را به مقصد کشف شود.

ژن واینگارتن: تئوری من این است که اگر شما را به یک بعد نیمه شب به نیمه شب … یک روز … شما را در پیدا کردن محصور در آن روز کل تجربه انسانی است. و من تصمیم گرفتم برای به چالش کشیدن که در تئوری.

جیم اکسلراد: چگونه ؟

ژن واینگارتن: با کشیدن اعداد به طور تصادفی از یک کلاه.

واینگارتن و ویرایشگر تام Shroder رفت به Ebbitt کوره در واشنگتن انداخت 20 سال از تصادفی تاریخ به سبز فدورا و برداشت به اثبات واینگارتن نظریه که چیزی فوق العاده ای اتفاق می افتد هر روز.

ژن واینگارتن: ما آمد تا با دسامبر 28, 1986.

آن کمترین خبری روز هفته: یک شنبه در کمترین زمان از سال تعطیلات کریسمس.

جیم اکسلراد: اگر ما می تواند خوانده ام که فکر حباب بیش از هر دو سر خود را …

ژن واینگارتن: شما می توانید آنها را چاپ کنید. … ما احساس ما تا به حال واقعا کشیده وحشتناک, وحشتناک روز….

اما درست به واینگارتن نظریه او به زودی یاد بگیرند این بود که هیچ روز معمولی. چیزی شگفت انگیز اتفاق افتاده بود – پزشکی feat که تاریخ است.

ژن واینگارتن: چیزی شگفت انگیز اتفاق افتاد … قابل توجه پیروزی.

ژن واینگارتن: و پس از آن من به بررسی بیشتر و یک داستان کاملا متفاوت مربوط به آن پدید آمده است. و … که درگیر یک قتل وحشیانه قتل کارن Ermert.

Gene Weingarten
“من یک نویسنده برای تقریبا 50 سال و من هرگز مواجه می شوند یک داستان بود که چنین ترکیبی از تراژدی مطلق و شادی می گوید:” ژن واینگارتن نویسنده کتاب “یک روز: داستان فوق العاده ای از معمولی 24 ساعت در امریکا است.” ایسنا

واینگارتن ملاقات یک کارآگاه به نام تامی لی که برگزار شده بود بر روی کارن فایل برای 30 سال به دلایل او نمی تواند کاملا توضیح دهد.

Det. تامی لی: پرونده بسته شد اما من نمی توانستم فقط در فروشگاه او دور … آن م من که زندگی خود را کوتاه قطع شد. من خدا را شکر برای ژن واینگارتن … چون او را برای رفتن به یک کمی بیشتر از یک میراث از فقط یک اگهی و سالنامه.

جیم اکسلراد: می تواند شما را توصیف کارن برای من یک کمی ؟

ژن واینگارتن: از صرفا فیزیکی نظر او زحمت ، شما نگاهی به تصاویر خود را و شما تنها کسی بود که تلاش می شود ،

ژن واینگارتن: او با استعداد است. او فلوت را. … و فقط همه واقعا او را دوست داشت.

از جمله غنی Lieb.

غنی Lieb: من فکر می کنم در مورد او در همه زمان ها.

Lieb برای اولین بار ملاقات کارن در دبیرستان زمانی که او شروع به دوستیابی مرد دیگری دوست دوران کودکی خود را علامت Willey.

غنی Lieb: او … پرستش زمین او راه می رفت. … فقط وجود دارد — یک پسر نوجوان که واقعا افتخار را بر بازو از یک دختر جوان زیبا.

اما در طول زمان Lieb – که دو مورخ با علامت و کارن – می گوید علامت غرور تبدیل به وسواس است.

غنی Lieb: اگر او نبود با او همیشه می خواستم به می دانم که در آن او بود … او در واقع در زمان سوار در اطراف شمال ویرجینیا پس او را به پیدا کردن آنچه که او انجام شده بود و که در آن او بود.

willey-ermert.jpg
علامت Willey ملاقات کارن Ermert دوران دبیرستان. دوست غنی Lieb می گوید علامت گذاری شد کنترل و توهین آمیز نسبت به کارن تا زمانی که او در نهایت قطع ارتباط آنها. هرندون H. S و Falls Church, H. S. سالنامه

ژن واینگارتن: او یک مرد جوان بود که با عصبانیت در عشق با یک زن جوان است. و من با استفاده از کلمه با عصبانیت به عمد. او چیزی بود که ما در حال حاضر تماس stalker.

جیم اکسلراد: این پسر که تا به حال این دختر نوجوان زیبا بر روی بازوی خود و زندگی در ترس است که او قرار بود به از دست دادن او را.

غنی Lieb: اوه قطعا … اگر او در جایی و کسی لبخند زد به او نگاه کردم و او با لبخند پشت “چه شما به دنبال در آنها ،

جیم اکسلراد: این است کسی که یک کمی بیش از حد به خود را شریک رمانتیک. او می خواست به خود او.

علامت محبت برای ویسکی ساخته شده بدتر.

غنی Lieb: به زودی به عنوان او شروع به گرفتن الکل در او کردم پارانوئید کمی … دفاعی در مورد هر چیزی که کمی است و واقعا brooding و مودی.

جیم اکسلراد: او یک تیره شکل ؟

غنی Lieb: بله او معمولا شناخته شده به عنوان “عصبانی مست.”

و کارن بود یکی نبود به عقب نشینی از مبارزه است.

غنی Lieb: آنها شد بسیار آتشین با هم. او شروع بحث و … “او در نگاه شما. شما به او نگاه کرد” هر چه. اما او … استدلال می کنند بازگشت. و من فکر می کنم … که فقط او را عصبانیتر شدند.

جیم اکسلراد: غنی این یک احتراق مخلوط.

غنی Lieb: آره. آره واقعا بود.

غنی Lieb رشد بسیار منزجر توسط علامت گذاری به عنوان رفتار به سمت کارن او قطع دوستی خود را با علامت. اما او بعدها یاد بگیرند که چگونه احتراق علامت و کارن ارتباط بود.

غنی Lieb: او رفته بود به بیمارستان شماره یک بار برای صدمات … او گفت که آنها را به مبارزه. و آن را به معنای واقعی کلمه مانند یک مشت مبارزه – که … او فقط به حال به تلاش برای دفاع از خودش. … که بسیار نگران کننده به شنیدن آن است.

ژن واینگارتن: او غرق خود را در طول سال به نقطه ای که در آن … او متوجه او می تواند این نه بیشتر. و او را شکست تا با او.

در اطراف این زمان Lieb دریافت نامه ای که زندگی اش را تغییر دهید.

غنی Lieb: من یک نامه ناشناس … و آن عشق نامه.

غنی Lieb: من فقط “من نمی دانم که این است. من می خواهم به می دانم که این است. اما من هیچ نظری ندارم.”

جیم اکسلراد: به طور کامل ناشناس ؟

غنی Lieb: به طور کامل ناشناس است.

غنی Lieb: این بدیهی است که از کسی که مرا … او فکر می کردم که من مهربان و با ملاحظه. … و او امیدوار است که او می تواند تا عصب به — به من بگویید که او بود.

در نهایت او انجام داد.

غنی Lieb: کریسمس آمده بعد من دریافت یک تماس تلفنی. و این کارن. و او به من می گوید … “من شکست تا با علامت. من در آپارتمان خودم. هم اتاقی من رفته است. بیا مرا به خاطر شرکت است.”

غنی Lieb “حتما.” عاشق کارن. … دوستان بزرگ. بنابراین من بیش از وجود دارد. و-ما صرف یک شب فوق العاده با هم صحبت کردن و فقط با داشتن یک زمان بزرگ.

غنی Lieb: و در مورد نیمه راه از طریق او به من می گوید: “شما نمی توانید یک نامه چند ماه پیش است؟” و من فقط floored. من تا به حال هیچ ایده. و … — او به من گفت که او می خواهم همیشه احساسات برای من … و ما فقط سقوط حق به گام.

جیم اکسلراد: اگر من به شما تزریق سرم حقیقت در شب 26th شما فکر می کنم شما پیدا کرده ام شریک زندگی خود را?

غنی Lieb: آره احتمالا. … نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه که ممکن است شده اند.

ژن واینگارتن: آن را مانند وحی به او به عنوان غم انگیز این برای تلفن های موبایل است که شما می توانید یک رابطه عاشقانه است که نمی تواند باعث درد. او تا به حال شناخته شده نیست که.

اما علامت Willey حاضر به او اجازه رفتن می گوید: Lieb که وجود دارد زمانی که کارن به نام علامت به او بگویید که هیچ شانسی بود برگشت.

غنی Lieb: در واقع این بود: “من سعی کردم به شما بگویم به سادگی. من سعی کردم به آن را توضیح دهید به شما. من سعی کردم به آرام در مورد آن, اما ما از طریق. I’m not gonna قرار داده تا خود را با سوء استفاده کنه. … و من نمی می خواهم به دیدن شما ندارم.”

جیم اکسلراد: چه می شنوید ؟

غنی Lieb: فقط – افزایش صدای عصبانی مطرح صدا. اما او خندان شد. و من فکر می کنم او احساس یک حس بزرگ امداد در نهایت به احساس مانند “من با این انجام می شود.”

ژن واینگارتن: هیچ کس واقعا گرفتار خالص وحشت از این فروپاشی است. او گفت: او در زمان او قصد کشتن او … او خندید. او فکر نمی کنم این خواهد بود ممکن است.

از تراژدی به پیروزی …

غنی Lieb را هرگز فراموش نکنید که آخرین بار او را دیدم کارن Ermert. او خداحافظی قبل از خروج در یک روز اسکی

غنی Lieb: و به او گفتم: “من واقعا نمی خوام برو. من فقط می خواهم به صرف زمان با شما.” اما من در حال حاضر ساخته شده یک تعهد. “آنها در حال انتظار من …” و او گفت: “من شما را فردا؟” من گفت: “حتما. من به شما به عنوان به زودی به عنوان من در.” و ما راه جدا.

نه یک تصور کارن جدا دوست پسر علامت Willey شد ساخت برنامه های خود را.

جیم اکسلراد: او یا رفتن به قادر به عقب بر گردیم با این زن او این وسواس در مورد و یا او قصد کشتن او.

Det. تامی لی: این درست است.

مسلح با یک بطری ویسکی و یک .22 کالیبر تفنگ مارک ویلی رو به ماشین خود و در راس کارن آپارتمان.

ژن واینگارتن: علامت گذاری شد در خشم. … بدیهی است که او فکر می کند و به طور واضح. کارن به هر حال حق به شکستن تا با او. او تقریبا به حال یک تعهد برای شکستن تا با او.

جیم اکسلراد: پس او یک دسته از خشم.

Det. تامی لی بله او می کند.

جیم اکسلراد: او یک دسته از مشروبات الکلی.

Det. تامی لی: بله.

جیم اکسلراد: و او یک تفنگ.

Det. تامی لی: بله.

جیم اکسلراد: افتضاح ترکیب.

Det. تامی لی: یکی از کشنده.

دسامبر 27 | 2 A. M.

جیم اکسلراد: پس من را از طریق آن. او نشان می دهد تا در اینجا او نمی رفتن را از طریق درب جلو.

Det. تامی لی: نه. او پارک اتومبیل خود را در اطراف از طرف دیگر … پیاده روی بیش از اینجا [امتیاز به پشت ساختمان].

ژن واینگارتن: صعود کرد تا یک درخت به یک بالکن در نزدیکی اتاق خواب خود را. او ظاهرا تا به حال تفنگ در پشت او. او جمع آن در بالکن و راه می رفت به خانه.

کارآگاه لی معتقد است که علامت گذاری به عنوان اخرین تلاش برای برنده شدن بازگشت او.

Det. تامی لی: و آنها را به یک جای گرم پیدا کنید. و من فکر می کنم آن را در همان زمان بود که او تصمیم گرفت که آن را نمی خواهید به کار کردن. … و او می رود و می شود .22 و شاخه های پنج دور — کشتن او.

غنی Lieb کردم این خبر در هنگام بازگشت او از سفر اسکی.

غنی Lieb: من در درب راه رفتن و رها کردن چیزهای من بلافاصله به انتخاب کنید تا گوشی. و مادرم در می آید و متوقف می شود من از شماره گیری. و می گوید: “غنی – کارن به ضرب گلوله کشته شد شب گذشته است.” و فقط در شوک هستم. “اوه خدای من چه بیمارستان ؟ که در آن او؟” “او نمی تواند آن را.”

و این بخشی از داستان که در آن از چیزی هولناک آمد چیزی شگفت انگیز می گوید واینگارتن. بخشی از داستان که متعلق به یک زن جوان به نام اوا Baisey بسیار بیمار 20 ساله دانشجوی پرستاری مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان فیرفکس. از چند ماه قبل مادر تنها دو فرزند جوان تا به حال به طور ناگهانی کاهش یافته است بیمار است.

ژن واینگارتن: او نمی تواند راه برود بیش از نیم بلوک بدون توقف و خس خس سینه. بالا رفتن از یک مجموعه ای از پله ها تبدیل شده بود هیمالیا کار برای او. خود دکتر به احساس او احتمالا یک یا دو ماه به زندگی می کنند.

ژن واینگارتن: او در نهایت رفت و برای دیدن یک متخصص قلب. و قلب متخصص انجام برخی از آزمایشات و گفت: “من نیاز به قرار دادن شما در تماس با یک مرد, من می دانم.” و آن را دکتر Lefrak.

زمانی که دکتر اد Lefrak ارشد از عمل جراحی قلب در بیمارستان فیرفکس در ویرجینیا ملاقات اوا Baisey او مبتلا به کاردیومیوپاتی ایدیوپاتیک.

دکتر اد Lefrak: ایدیوپاتیک بدان معنی است که ما هیچ ایده چه چیزی باعث نارسایی قلبی است. قلب او شروع به شکست است.

دکتر Lefrak می دانستم که او نمی خواهد زنده ماندن بدون رادیکال روش: یک پیوند قلب است. وجود دارد فقط یک دردسر.

جیم اکسلراد: اگر شما تا کنون انجام پیوند قلب قبل از ؟

دکتر اد Lefrak: من تا به حال نه.

Eva Baisey and her children
اوا Baisey, 20, یک دانشجوی پرستاری و مادر دو جوان کودکان مبتلا به نارسایی قلبی و مرگ بدون پیوند است. Inova

در سال 1986 پیوند قلب بودند به طوری غیر معمول هیچ بیمارستان در بیشتر واشنگتن دی سی منطقه بودند از نظر قانونی مجاز به انجام آنها. دکتر Lefrak — مصمم به ایجاد فیرفاکس اول مبارزه خستگی ناپذیر برای دریافت مجوز. اما محلی آژانس بهداشت گفت: هیچ; نبود تقاضا به اندازه کافی.

جیم اکسلراد برخی از مردم ممکن است شنیدن “نه” و از بین برود.

دکتر اد Lefrak: این که چگونه من رول … این فقط مخالف است.

مریم Dellinger شد Lefrak را فولاد ،

مریم Dellinger: او بسیار مصمم و او نمی خواهد به هیچ یک پاسخ.

Lefrak تخم یک برنامه: مرد را که انجام شده اولین-همیشه موفق پیوند قلب در سال 1967 – جشن بر روی جلد مجله تایم – دکتر کریستین بارنارد به لابی دولت و کمیسیون بهداشت و درمان در Lefrak طرف.

ژن واینگارتن: او وارد ویرجینیا مانند یک سوپراستار … او گفت: این امر می تواند amoral به اجازه نمی دهد یک جراح واجد شرایط مانند دکتر Lefrak به انجام این عمل جراحی است. و فورا آنها اجازه.

مریم Dellinger: دکتر Lefrak فقط در آمد O. R. روز بعد او می گوید: “ما آن را کردم.”

جیم اکسلراد: چیزی که شما فکر?

مریم Dellinger خوب, من فکر می کنم “خوب ما ، در حال حاضر ما نیاز به پیدا کردن برای اولین بار کامل بیمار است.”

که برای اولین بار کامل بیمار شد اوا Baisey. اما او در حال اجرا خارج از زمان.

ژن واینگارتن: اوا در حال مرگ بود. او در گرفتن مریض تر و مریض تر.

Deirdre Carolan Doerflinger شد اوا مراقبت های اولیه ،

Deirdre Carolan Doerflinger: این یک امکان بسیار واقعی است که او می تواند قبل از مرگ او یک قلب است. بسیاری از مردم انجام دهد.

دسامبر 27

نه دانستن زمانی که و یا اگر یک کمک کننده خواهد آمد از طریق دکتر Lefrak فرستاده همسرش, Trudy و چهار دختر در یک خانواده تعطیلات سفر بدون او. او تنها یک چیز در ذهن خود.

جیم اکسلراد: دکتر Lefrak و تیم خود را – آنها به دنبال یک قلب است.

ژن واینگارتن: آنها کسی را نجات دهد.

و پس از آن آمد. تماس آنها می شده است در انتظار.

جیم اکسلراد: این یک بروید.

مریم Dellinger: آن بروید.

کامل اهدا کننده

Dr Lefrak و تیم خود را آماده برای تاریخ — در مورد برای تبدیل شدن به اولین تیم در بیشتر سی-منطقه تلاش برای پیوند قلب است. آنها در نهایت کامل اهدا کننده اوا Baisey.

جیم اکسلراد: آیا شما می دانید هر چیزی در مورد کمک کننده در آن نقطه ؟

دکتر اد Lefrak: هیچ. من واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد کمک کننده. من فکر می کنم آنها به من زنگ زد و گفت من یک اهدا کننده با زخم گلوله به سر.

اما نبود کارن Ermert.

ژن واینگارتن: در کامل روایت کارن Ermert قلب شده خواهد بود که ذخیره اوا Baisey اما این که چگونه از آن اتفاق افتاد. چیزهایی هستند که همیشه ساده است. این قاتل قلب که ذخیره اوا Baisey.

دسامبر 27 | 2:00 am

پس از علامت گذاری Willey خود را به ضرب گلوله دوست دختر سابق کارن Ermert مرده او متوقف شد.

ژن واینگارتن: او منتظر در خانه تا زمانی که پلیس وارد شدند و شروع به ضربه زدن بر روی درب … و سپس او را به ضرب گلوله خود را در پیشانی.

جیم اکسلراد: اگر ارتباط بود پس از آن زندگی خواهد بود ،

Det. تامی لی: بله.

جیم اکسلراد: — برای هر دو کارن و او را.

Det. تامی لی: این درست است.

علامت Willey اعلام شد مغز مرده است. اما قلب او هنوز هم ضرب و شتم.

جیم اکسلراد: چگونه بود آن را هنوز هم ضرب و شتم?

ژن واینگارتن: گلوله به تصویب رسید از طریق هر دو نیمکره مغز است. به نحوی که وقتی اتفاق می افتد که اغلب — اما نه همیشه — قلب نگه می دارد و شتم.

جیم اکسلراد: در زمانی که شما وارد در این آپارتمان او رفته است.

Det. تامی لی: بله.

جیم اکسلراد: او بوده است و حمل و نقل به بیمارستان ؟

Det. تامی لی: بله.

بدن او با عجله به همان بیمارستان که در آن اوا Baisey lay dying به عنوان هماهنگ کننده پیوند به دنبال کسب اجازه از علامت گذاری به عنوان پدر و مادر به کمک پسر خود را هنوز هم قلب تپنده.

علامت گذاری به عنوان پدر لری Willey به مختصر تنها صدای بیانیه ای به رسانه های محلی:

لری WILLEY: دو خانواده دچار یک تراژدی وحشتناک. یکی که هرگز نمی تواند کاملا شفا … امیدوارم چیزی خوب می تواند بیرون آمدن از این فاجعه است.

ژن واینگارتن: آنها مردم خوب است. آنها وحشت زده شدند. آنها در غم و اندوه است. و شما می دانید آنها حق تماس بگیرید.

ermert12.jpg
مارک ویلی بود که مغز مرده اما قلب او تا به حال متوقف ضرب و شتم. پدر و مادر خود توافق برای اهدای جان خود را از قلب است. فیرفکس مجله

دسامبر 28, 1986 | 2:30 A. M.

اوا Baisey بود چرخ را به اتاق عمل 6.

Deirdre Carolan Doerflingerگفت: من نماز برای او. من اعتقاد راسخ در نماز. … ما برای او هیجان زده, اما ما نیز وحشت زده. منظورم این است که او می تواند مرگ طبقه پایین.

دکتر Lefrak و تیم خود را جمع آوری شده در اتاق عمل 12 به حذف – برای اولین بار – یک زندگی, ضرب و شتم قلب است.

ژن واینگارتن: آنها مشغول به کار بود با اجساد در سردخانه به دلیل … پیوند قلب بود نه تدریس در دانشگاه های, در دانشکده های پزشکی ، تنها راه برای یادگیری آن را به آن را انجام دهد.

دکتر اد Lefrak: من به طور منظم قلب عملیات در صبح است. و در بین عملیات — رفتن به سردخانه با یک تیم … و سپس بازگشت به اتاق عمل.

Dr. Ed Lefrak
دکتر اد Lefrak پس از آن رئیس از عمل جراحی قلب در بیمارستان فیرفکس در ویرجینیا مبارزه خستگی ناپذیر خود را برای رسیدن به بیمارستان برای اولین بار در واشنگتن, d. C.-منطقه گواهی انجام پیوند قلب او خود تدریس روش کار در اجساد در سردخانه, تنها راه در آن زمان به یاد بگیرند که چگونه. ایسنا

جیم اکسلراد: دکتر شما یادگیری نحوه انجام پیوند قلب در ساعت ناهار خود را?

دکتر اد Lefrak: آره, من حدس می زنم شما می توانید می گویند که [می خندد].

اما این بار به صورت واقعی است.

جیم اکسلراد: به عنوان آماده به شما بود هر بخشی از شما در همه کمی می ترسم ؟

دکتر اد Lefrak: نه در همه … من احساس کاملا راحت … چون من تا به حال انجام این کار چند بار در سردخانه.

جیم اکسلراد: شما را به بازی مثل شما عمل ؟

دکتر اد Lefrak: دقیقا آره.

دکتر Lefrak شروع به حذف اهدا کننده قلب است.

ژن واینگارتن: Lefrak است که یک مرد با یک جفت قیچی. … و او اساسا قطع آن از بدن که با قیچی هستند که بسیار متفاوت از آنچه یک دانش اموز دوم خواهد استفاده برای برش کاغذ رنگی. آنها فقط قیچی.

دکتر اد Lefrak [با یک مدل از یک قلب]: ما برش, برش, برش, برش … برش آئورت است. قطع شریان ریوی. و سپس قلب رایگان است.

دکتر اد Lefrak: گرفتن قلب از یک اهداکننده 5 دقیقه طول می کشد.

جیم اکسلراد: پنج دقیقه ؟

دکتر اد Lefrak: … آن را واقعا آسان است.

دکتر اد Lefrak: بنابراین ما آن را سرد چون ما قرار داده و سرد و راه حل در آن است. و سپس بلافاصله آن را در کیسه های یخ.

قلب است که در حالت ایده آل نباید اقامت در خارج از بدن بیش از چهار ساعت صعود بود و به یک خانه ی اسکیمو کولر — همان نوع شما خرید در سوپرمارکت.

مریم Dellinger: زمانی که ما جمع آوری تمام منابع ما این بود خوب “که یک کولر؟” من گفتم: خوب “من یک کولر کلبه اسکیموها.”

جیم اکسلراد: پس شما به ارمغان آورد کولر خود را از خانه.

مریم Dellinger: من آورده و من از کولر در خانه. من هنوز هم که کولر.

کولر با قلب انجام شد 90, پا, پایین سالن از O. R. 12 به O. R. 6, اوا اتاق.

جیم اکسلراد: چه بود خلق و خوی مانند O. R. 6?

مریم Dellinger: من فکر می کنم آن را یک حس بالایی از پیش بینی … “اوه خدای من ما واقعا به انجام این کار است.”

جیم اکسلراد: دوازده ضربه و ناامیدی است. شش امید است.

مریم Dellinger: امیدوارم که آره. کاملا. و شما می دانید که ما در حال رفع کسی.

دکتر Lefrak شروع جایگزینی اوا مرگ قلبی با افراد سالم.

جیم اکسلراد: شما حذف اوا قلب و … در حال حاضر چه ؟

دکتر اد Lefrak: هنگامی که آن را در حال حاضر ما را به اهدا کننده قلب از کولر. و باید برای انجام یک کمی از آماده سازی بر روی آن به دوختن آن را به … این فضای خالی که کاملا چشمگیر است. وجود دارد یک فرد lyin’ وجود دارد در جدول عامل اوا با سینه باز و بدون قلب.

دکتر اد Lefrak: و او زنده است چون او شدن گردش خون از طریق قلب به ریه ماشین.

او شروع به دوختن جدید قلب به اوا قفسه سینه.

دکتر اد Lefrak [با یک مدل از یک قلب]: پشت دیوار اوا قلب در سمت چپ بود در محل. که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دوختن دهنده قلب به اوا.

پس از حدود 45 دقیقه به قلب جدید در اوا Baisey قفسه سینه. در حال حاضر لحظه ای از حقیقت است.

ژن واینگارتن: معمولا شما نیاز به یک شوک الکتریکی … شما باید کسانی که به پایان می رسد که شما با استفاده از. در این مورد وجود دارد مانند این فرد کیمیاگری و قلب فقط شروع به ضرب و شتم.

جیم اکسلراد: که باید شده اند –

مریم Dellinger: این باور نکردنی بود.

دکتر اد Lefrak: هیجان انگیز و بسیار پرارزش … من گریان اگر من حتی آن را می گویند.

جیم اکسلراد: و این است که لحظه ای شما را به خودتان فکر می کنم “آیا آن”? [می خندد]

دکتر اد Lefrak: من معمولا نمی خواهم که فکر می کنم. چرا که آن را بیش نیست تا وقتی که آن را بیش از, تا وقتی که او به خانه می رود.

اوا جدید قلب

کارن Ermert پرونده قتل بسته شد; قاتل مرده بود. اما کارآگاه تامی لی نمی تواند اجازه دهید آن را برو.

Det. تامی لی: هر کارآگاه یک مورد ثابت شده است که شما … و این مورد را من امد و شد زیاد تا روز مرگ من.

ermert10.jpg
Det. تامی لی, اولین پلیسی در صحنه برگزار شد بر روی کارن Ermert فایل برای 30 سال به دلایل او نمی تواند کاملا توضیح دهد. او گفت: این پرونده هنوز هم او را ثابت شده. Fairfax City Police Department

کارآگاه لی رفت و به کارن مراسم تشییع جنازه.

جیم اکسلراد: شما نمی دانم.

Det. تامی لی: اما من تا به حال برخی از زمان با مادرش … آن شده اند که به اشتباه برای من نه برای رفتن پرداخت جهات به کارن که زندگی اش قطع شد و خیلی کوتاه.

ژن واینگارتن: هیچ راهی وجود دارد شما می توانید پاک کردن دور … مرکزی تراژدی این داستان. عمیقا آشفته کشته شد بی گناه است. … شما فقط می توانید در از آن و می گویند اتفاق مثبتی رخ داده به عنوان یک نتیجه

دسامبر 29, 1986

اخبار گزارش: منطقه واشنگتن اولین پیوند قلب مورد یک داستان دراماتیک از یک منطقه زندگی زن را تمدید کرد. 20 ساله و مادر دو است در پایدار اما بیماری جدی در بیمارستان فیرفکس امشب.

این بود اخبار. اولین جراحی پیوند قلب در بیشتر واشنگتن-منطقه ساخته شده بود آن را از طریق عمل.

Deirdre Carolan Doerflinger | اوا Baisey اولیه مراقبت پرستار: این یک معجزه است. این یک معجزه است. … بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم و شاد توسط این واقعیت است که او به خوبی انجام شد و بعد فورا رفت واز بود از طریق عمل جراحی است.

در نهایت اوا Baisey باز چشم او.

اوا Baisey | جراحی پیوند قلب: من فقط بیدار شد. مثل من فقط در به خواب رفت که شب و مثل هر شب, شما می دانید. من را فراموش کرده بود که من بیمار بود وقتی که من بیدار شد.

اوا Baisey: و من فقط می خواستم به خانه روز بعد. گفتم: “می توانم به خانه من آماده هستم.”

جیم اکسلراد:: در ضمن آنها مانند آنچه که بخشی از پیوند شما نمی فهمید.

اوا Baisey: دقیقا. بله [می خندد].

او آن را نمی دانند اما سخت ترین قسمت بود و هنوز هم آمده است. مبارزه علیه خود را طبیعی بدن غریزه رد او قلب جدید.

مری بث Maydosz | پیوند هماهنگ کننده: بدن خود را هرگز می پذیرد که قلب را به عنوان خود را. همیشه کسی دیگری ژن بنابراین ما باید به احمق همیشه.

راه برای فریب بدن با ضد رد مواد مخدر. و از اوا بود بیمار شماره 1 دکتر Lefrak شد و آموزش خود را همه چیز در مورد آن. این یک عمل تعادل ظریف از سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را برای جلوگیری از رد بدون ترک او بیش از حد آسیب پذیر به عفونت است.

دکتر اد Lefrak | پیوند جراح: آن را کاملا در حالی که او در بیمارستان است.

Deirdre Carolan Doerflinger: من فکر می کنم هر بار اوا حال رد من نگران بود که ما او را از دست بدهند. زیرا او رد شد بسیار شدید گاهی اوقات.

اوا بود قرنطینه برای محافظت در برابر عفونت است.

مری بث Maydosz: شما مانند نگاه از فیلم در حال حاضر که در آن مردم را به اتاق که در آن کسی ابولا و یا چیزی. شما می دانید ما قرار داده غنیمت و سر پوشش و لباس و همه چیز را فقط برای رفتن به اتاق. او باید احساس انزوا و ترس در آن وجود دارد.

اوا Baisey: آن دشوار بود. که سخت ترین … من می خواهم برای دیدن بچه هام. آنها اجازه مادرم در آمده و او مجبور به ایستادن در یک گوشه برای 5 دقیقه با ماسک و دستکش, شما می دانید.

جیم اکسلراد: بنابراین شما نمی تواند hug?

اوا Baisey: نه ،

به عنوان هفته علامت اوا به نظر می رسید به خوبی انجام می دهند, پزشکی, اما تلاش, در, کوچک, تنهایی, جهان, می گوید Doerflinger بود که یکی از چند اتصال به خارج است.

Eva Baisey
اوا Baisey می گوید که قرنطینه و قادر به دیدن فرزندان خود در دوران بهبودی او بود به خصوص دشوار است. ایسنا

Deirdre Carolan Doerflinger: بسیار تنها. همین دلیل است که من استفاده می شود به اقامت بعد از گاهی و فقط نشستن با او به طوری که او تا به حال برخی از شرکت منظور من … ما می خواهم را امتحان کنید و او را در همه چیز اگر او آن را می خواستم. و یا شما می دانید ما می توانید مسائل خود را از خانه و آن را در آورد. ما هر آنچه که ما می تواند به نگه داشتن او راحت تر است. … اوا بود به خصوص ناراحت یک روز … و او گفت: “من فقط-I wanna get outta here. … من می خواهم به تنفس هوای تازه است.”

پس Doerflinger ابداع یک طرح. او به دقت تمیز ماشین خود را قرار داده و اوا در یک ماسک و دستکش و دو ضربه جاده ها است.

Deirdre Carolan Doerflinger: ما فقط رفت و برای یک درایو.

آنها حتی متوقف در مک دونالد.

Deirdre Carolan Doerflinger: او یک همبرگر و من فکر می کنم کک و یا چیزی. و او می خواست سیب زمینی سرخ کرده. من فکر می کنم ما در حال غرق سیب زمینی سرخ کرده. من گفتم: “اجازه دهید آن را فشار [می خندد]. من می خواهم به نگه داشتن کار من است.”

جیم اکسلراد: God bless Deirdre, متعجب?

اوا Baisey: آره. و آه آن را بهترین برگر من تا به حال.

دکتر Lefrak تا به حال با اکراه موافقت کرد که به تفرج اما Doerflinger و اوا نگه داشته و فست فود بخشی از یک راز است.

دکتر اد Lefrak: منظورم این است که ما به او دستورالعمل, اما او نبود یک دستورالعمل فرد [می خندد].

معلوم می شود که پیوند تبدیل بیش از فقط بیمار است.

جیم اکسلراد: جراحان معمولا نمی شناخته شده برای خود را به صورت بالین.

اوا Baisey: آره این که چگونه او در آغاز شد.

جیم اکسلراد: در آغاز —

اوا Baisey: بله. … او بسیار آرام است. “سلام اوا. من قصد دارم برای تزریق این به شما.” و “خداحافظ اوا” … مستقیما به نقطه و به اتاق من.

جیم اکسلراد: چگونه است که رابطه کند ؟

اوا Baisey: من فکر می کنم که او خوشحال بود که آن را یک موفقیت بود. … بنابراین او کمی بیشتر باز کنید … و سپس در نهایت, او, شما می دانید فقط از پوسته خود.

دکتر اد Lefrak: من یاد گرفتم که عشق اوا و قبول تمام قطعات از او.

جیم اکسلراد: “من شما را دوست دارم” است و نه روش عملیاتی استاندارد بین جراح و بیمار است.

دکتر اد Lefrak: نه, من فکر نمی کنم من تا به حال این نوع از ارتباط با هر بیمار است.

دکتر Lefrak تنها کسی نیست که در حال سقوط تحت اوا را طلسم.

مری بث Maydosz: او خدا را شکر و مهربان است. شما احساس قدردانی بنابراین شما قدردانی بازگشت.

14 فوریه 1987

نزدیک به دو ماه پس از چرخ تا نزدیک به مرگ, اوا Baisey شد و در نهایت با توجه به OK به قدم زدن به بیرون درب بیمارستان.

Eva Baisey
یک لبخند اوا Baisey او به عنوان آماده به ترک بیمارستان نزدیک به دو ماه پس از پیوند قلب ، Inova

Deirdre Carolan Doerflinger: روز او آماده بود برای رفتن به خانه … کل تیم وجود دارد برای خداحافظی به اوا. و مادر او وجود دارد.

اوا مادر | اخبار محلی گزارش: من فقط می خواهم برای تشکر از همه برای کمک به دختر من… آن بوده است بسیار زیبا.

Deirdre Carolan Doerflinger: این یک زمان فوق العاده است. منظورم این بود که خیلی هیجان انگیز به دیدن او برود که درب. و بدانید … او تا به حال بدست طریق این.

جیم اکسلراد: آیا شما خودتان را یک لحظه هنگامی که او به خانه به فکر می کنم به خودتان “من در حال حاضر انجام یک عمل پیوند قلب”?

دکتر اد Lefrak: آره خوب بود بعد. من می توانم تصویر دقیقا او را از وارد شدن به ماشین.

بیمار شماره 1 خانه رفت اما آن خواهد بود سال قبل از او می خواهم به یاد بگیرند که کل داستان در پشت قلب جدید.

فراتر از انتظارات

اوا Baisey در نهایت به خانه رفت اما زندگی یکسان نیست. در ابتدا او تنها می تواند او را ببینید بچه ها یک ساعت در روز با توجه به خطر ابتلا به عفونت. و او گفت: او هرگز نمی تواند کار به عنوان یک پرستار است.

ژن واینگارتن: پزشکان نگران بودند که او را مستعد ابتلا به بیماری اگر او مشغول به کار در اطراف افراد بیمار.

جیم اکسلراد: این روش که زندگی او را نجات داد شد هزینه رفتن به او ،

ژن واینگارتن: بیش از کار خود را. این بود که به هزینه او رویای خود را. او می خواست برای کار کردن با نوزادان و افراد مسن.

به جای اوا متمرکز در بالا بردن دو فرزند او Shakeyta و آنتونیو.

آنتونیو Baisey: او همیشه خواسته خداوند فقط به او اجازه دهید ما آن را تا 18. بنابراین من فکر می کنم که او در درایو اصلی پشت stayin’ alive … بود بچه های خود را.

زنده ماندن او بیش از همه انتظارات.

مری بث Maydosz | هماهنگ کننده پیوند: ما فکر می پیوند … مردم به زندگی می کنند پنج سال. … من فکر می کنم آن را در واقع یک شوک به او پس از پنج سال که ما به او گفت: شما می دانید “شما هنوز هم در اینجا شاید شما نیاز به یک کار [می خندد].”

دکتر Lefrak به توافق رسیدند. اوا انجام شد تا به خوبی او تغییر ذهن خود را. او می تواند کار در بهداشت و درمان ، او شده است در کمک به افراد بیمار مقابله با مشکلات سلامتی خود را از زمان.

Eva Baisey
اوا Baisey انجام شد به خوبی دکتر Lefrak تغییر ذهن است — او می تواند کار در بهداشت و درمان ، او شده است در کمک به افراد بیمار مقابله با مشکلات سلامتی خود را از زمان. ایسنا

اوا Baisey: من … به آنها بگویید من داستان در مورد من — شما می دانید این پیوند است. من می گویم: “چیزها همیشه نمی بود. من به شما قول می دهم آنها بهتر خواهد شد.” و آنها انجام دهد.

اوا ادامه داد: به زودی شانس: پنج سال شد و 10, 10 شد 15 و 15 شد 30.

28 دسامبر 2019

دکتر Lefrak [در گوشی با اوا]: خوشحال, دسامبر 28th!

در دسامبر 28, 2019, دکتر Lefrak ساخته شده تماس او ساخته شده است که در آن تاریخ هر سال پس از پیوند ،

جیم اکسلراد: چه چیزی شما را به یکدیگر می گویند که در سالگرد تلفن تماس?

دکتر اد Lefrak: خوب من به او تبریک می گویم و معمولا به او بگویید که من او را دوست دارم.

دکتر Lefrak [در گوشی با اوا]: من با شما در تماس باشید اوا. من شما را دوست دارم و شما آن را می دانم.

جیم اکسلراد: این درست نیست ،

اوا Baisey: او دوست من … من هنوز هم او را دکتر Lefrak. اما او دوست من در حال حاضر. آره من او را دوست دارم. من او را دوست دارم از صمیم قلب.

و احساس کاملا متقابل است.

Eva Baisey and Dr. Ed Lefrak
اوا Baisey و دکتر Lefrak به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای. امروز او یکی از طولانی ترین-زندگی دریافت کنندگان پیوند قلب در تاریخچه پزشکی. Inova

جیم اکسلراد: چه شده است که همه چیز در مورد ؟

دکتر اد Lefrak [عاطفی]: من نمی دانم. من فقط — من به او احترام می گذاریم و شما می دانید پر از اشک — با عرض پوزش. اما من فقط من فقط او را دوست دارم. من نمی دانم آنچه در آن است در مورد. فقط واقعا قدردانی خود را. و این همه-آن را همه خوب است. من فقط امیدوارم که او در زندگی برای همیشه لطفا برای.

اوا Baisey – که امید به زندگی از یک تا پنج سال است که در حال حاضر یکی از طولانی ترین زندگی دریافت کنندگان پیوند قلب در تاریخچه پزشکی. بیست سال در نظر گرفته شده است ، اوا فقط او را جشن گرفتند 33 سالگرد.

جیم اکسلراد: چرا شما فکر می کنید او را برای انجام این کار هست ؟ چرا او به خوبی انجام داده و زندگی می کردند ،

مری بث Maydosz | هماهنگ کننده پیوند: برخی از این شانس و بسیاری از این سرسختی است. … او واقعا شیرین اما اگر او نمی باید یک مقدار مشخصی از سرسختی ستون فقرات و شن, او نمی خواهد بدست 33 سال.

دکتر Lefrak بازنشسته از 10 سال پیش جشن با پنج دختر. او خوشحالی خود را پرتاب پیجر به پوتوماک toasting یک فصل بعد او را تعيين ،

در 76 او به تازگی سوار در 100 مایل دوچرخه مسابقه پیوند قلب برنامه او آغاز شده همچنان به رشد و پیام خود را — بهترین خلاصه بیمار شماره 1.

اوا Baisey: این خوب اجازه دهید به یک دوست در یک ارگان های اهدا برای کمک به شخص دیگری عزیزان.

اوا Baisey: من ساده به کمک مالی تا زمانی که آن را در واقع اتفاق افتاده است به من. و من فکر می کنم بسیاری از ما تا زمانی که ما در واقع کسی را می شناسید. در حال حاضر من اوا هستم و شما از من می دانید. آن را با این نسخهها کار.

One Day book signing
آن نیست تا زمانی که ژن واینگارتن کتاب منتشر شده خود را “یک روز” که اوا Baisey او آموخته کامل داستان چگونه او کردم او قلب جدید. ایسنا

اوا Baisey هرگز می دانستم که تمام حقیقت را در مورد قلب است که زندگی او را نجات داد. آن نیست تا زمانی که ژن واینگارتن کتاب منتشر شده خود را “یک روز” که او آموخته داستان کامل. یک داستان است که منجر به بی معنی قتل کارن Ermert توسط او جدا دوست پسر علامت Willey.

جیم اکسلراد: آیا شما تا کنون فکر می کنم در مورد او کارن? حالا که شما می دانید کمی بیشتر از ژن نوشت: این داستان ؟

اوا Baisey: من در حال حاضر. بله. … او خواهد بود مامان ؟ او را grandkids? من فکر می کنم در مورد او به مقدار زیادی در حال حاضر.

جیم اکسلراد: اگر شما می تواند صحبت می کنند به کارن خانواده, آنچه شما می خواهید به آنها می گویند ؟

اوا Baisey: من متاسفم. با تشکر از شما.

جیم اکسلراد: شما می دانید در این فیلم نسخه شما می توانید او قلب است. و در زندگی واقعی شما خود را در قلب.

اوا Baisey: Mm hmm.

جیم اکسلراد: آیا هیچ تفاوت آن را به شما ؟

اوا Baisey: هیچ. فقط آن را — آن را به یک قلب. آن را به یک عضو. این یک قتل ارگان. و آن را فقط یک عضو است که اتفاق افتاده است برای صرفه جویی در زندگی من است.

جیم اکسلراد: و این داستان در اینجا چیزی است که کسی که با دریافت این ارگان با سال فوق العاده او پس از آن می شود?

اوا Baisey: که درست است.

جیم اکسلراد: هنگامی که شما شنیده … این زن اوا Baisey, یک, قلب, و او هنوز زنده 33 سال بعد … می کند که کمک به شما را از هر احساس از آنچه اتفاق افتاده است ؟

غنی Lieb: آن را ندارد. آن را واقعا. این سبک روح من می دانم که کسی شانس دوم در زندگی از فاجعه ای که اتفاق افتاده است.

و پس از آن به نظر می رسد ژن واینگارتن درست بود. وجود دارد هیچ چیز مانند یک روز معمولی — هیچ راهی برای ایجاد حس که زندگی می کند و کسی که می میرد در هر زمان داده شده. شاید همه ما می توانید انجام دهید این است که گنج خاطرات کسانی که در حال حاضر از بین رفته اند و با تشکر از آسمانها-و در این مورد یک تیم فوق العاده ای پزشکان و پرستاران — برای کسانی که هنوز راه رفتن در میان ما.

اوا Baisey: و من هنوز در اینجا شما می دانید و من فقط-چگونه خوش شانس هستم.

برای ثبت نام به عنوان یک عضو از اهدا دیدار ملی اهدای زندگی رجیستری در Registerme.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im