قتل قربانی دوستان می گویند PA زن خوب ساخته شده در نذر برای کشتن

تولید شده توسط سارا قبل

[این داستان برای اولین بار پخش شده در نوامبر 16, 2019. آن را به روز شده در ژوئن 20, 2020.]

فرانک اسپنسر یک معشوق تاجر مرده پیدا شد در درب جلو خود را در بلومسبورگ پنسیلوانیا در ماه جولای 2012. او به ضرب گلوله کشته شد دو بار. اسپنسر سگ و کامیون از دست رفته بودند در روز بدن خود را داشت.

بسیاری از فرانک دوستان بلافاصله مشکوک همسر سابق خود ماریا اسپنسر. آنها می دانستند ماریا شده بود تهدید فرانک برای سال.

“ما می دانستیم که ماریا. ما نمی دانیم که چه کس دیگری ممکن است درگیر شده اند. اما ما می دانستیم که او” دوست دیانا نی گفت: “48 ساعت” خبرنگار پیتر ون سانت.

پس از ستیز و طلاق و شکستن در و آتش سوزی در خانه, مادر و دختر, فرانک اسپنسر می دانستم که او یک مرد مرده راه رفتن. “فرانک به من گفت که در آن اتفاق خواهد افتاد این بود که به در خانه اش” Derk نی گفت: دوست خود را به قتل.

او حتی می دانست که چگونه آن اتفاق می افتد. “او گفت:” میخوای به ضرب گلوله در سر ، او به او گفت که” گفت: دوست Paul Siciliano از ماریا را تهدید به فرانک.

اما هیچ کس قادر به متوقف کردن آن است. پلیس و دادستان منطقه می گویند که آنها انجام همه آنها می توانند قبل از قتل در محدوده قانون است. محققان می گویند ماریا اسپنسر و پدرش آنتونی “Rocco” فرانکلین که به گفته پلیس تا به حال شهرت برای داشتن روابط به اراذل و اوباش, برنامه ریزی خود مرگ است. The Spencers طلاق بوده نهایی فقط سه هفته قبل از آن.

“ماریا اسپنسر به من کلاسیک است افسونگر می گوید:” پنسیلوانیا ارشد معاون دادستان کل تونی Forray. “یک زن جذاب یک زن اغوا کننده, که, هنگامی که یک مرد درگیر می شود با این حال رفتن برای پایان دادن به ضعیف.”

اضافه شده Forray “چگونه می تواند این همه اتفاق می افتد ؟ اگر شما ساخته شده است این به یک فیلم فردا هیچ کس نمی خواهد باور آن را در واقع اتفاق افتاده است.”

فرار رابطه

این سه شنبه, جولای 3, 2012 در پس بی خیال شهر بلومسبورگ پنسیلوانیا. جو Yodock, فرانک اسپنسر دوست مادام العمر تا به حال شنیده ام از او از روز شنبه.

جو Yodock: من مشغول کار بر روی go-karts. ما درست در وسط از یک سری. ما در حال تلاش برای برنده شدن. و من می خواهم پیام کوتاه او … چون ما تا به حال مسائل ما تا به حال کار بر روی go-karts.

جو و فرانک شتافت go-kart ها هم برای سال با بچه های خود را. و به طوری که صبح Yodock به دنبال رفت و رفت و به پیدا کردن گم شده خود را دوستان.

جو Yodock: من هرگز آن را فراموش نکنید. من پایین کشیدن جلوی خانه. و من فکر کردم: “من امیدوارم که من نمی پیدا کردن او مرده است.”

زمانی که Yodock یافت فرانک دروغ گفتن بر روی زمین آن را در زمان او یک لحظه به پردازش آنچه که او دیدن.

جو Yodock: او تا به حال این نگاه از صلح و آرامش است که او تا به حال در یک مدت زمان طولانی. … من پا بیش از پاهای خود را. و متوجه شدم چه شبیه خشک شده خون در گوش او. در حال حاضر من متوجه شدم که چه اتفاقی افتاده است که او زنده است.

پیتر ون سانت: این از دست دادن کسی شما را می دانستند و از این زمان شما در مهد کودک می تواند شما را قرار داده است که در کلمات ؟

جو Yodock [عاطفی]: هیچ. نوچ.

این یک تراژدی بود اما نه یک راز برای فرانک عزیزان. بیشتر مشکوک ماریا اسپنسر فرانک همسر سابق بود که رسما تبدیل به همسر سابق خود فقط سه هفته قبل از قتل. ماریا نمی خواهید طلاق و رسیدگی شده بود بیرون کشیده شده و بسیار بحث برانگیز است.

جو Yodock: شما می توانید بگویید که وجود دارد فقط زهر. آن بود بسیار — مهم نیست که وجود دارد. او می خواهم پرواز در جیغ, کوبیدن درب ماشین.

جالب اینجاست که ماریا شور بود و یکی از چیزهایی که تا به حال جذب فرانک به او در وهله اول.

پل Sicilano | فرانک اچ: او را دوست داشت ، شما می دانید در آغاز زمانی که آنها با هم بودند آن را سرگرم کننده برای شما می دانم که چرا او باید این نوع از سمت وحشی به او.

فرانک و ماریا فرار در سال 1997. به زودی آنها تا به حال یک پسر کورش و سپس یک دختر فرانکی.

جو Yodock: بچه ها بودند … بودند خود را بزرگترین اولویت است. … همه چیز او در مورد بچه ها.

زمانی که فرانک پدر بازنشسته شد او در زمان بیش از کسب و کار خانواده — یک اوراق فروشی واقع در پشت فرانک خانه دوران کودکی.

کتی Yodock | فرانک اچ: او می دانست که همه. منظورم همه در این شهر می دانست که فرانک اسپنسر.

فرانک دوستان می گویند ماریا به نظر نمی رسد به گرم خانواده زندگی راه فرانک بود.

جو Yodock: Frank نا امید شده بود که او گرفتن نیست که بسیاری از علاقه کودکان و نوجوانان است.

spencer-maria-frank.jpg
ماریا و فرانک اسپنسر Pennsylvania State Police/Ron Romig

این ازدواج در نهایت شروع به فرو ریختن و فرانک برای ثبت طلاق در سال 2006. پلیس نامیده می شدند چندین بار برای اختلافات داخلی. با وجود این, فرانک می خواستم به نگه داشتن بچه ها در یکی از خانه.

ران Romig | فرانک اچ: فرانک گفت که کودکان و نوجوانان نباید مجازات داشتن خود را برای رفتن به خانه مادر یا پدر خود را در خانه. “این است که خانه خود را.” این هفته من در اینجا زندگی می کنند. پس از آن که هفته من ترک. و … که بچه ها باید سعی کنید به عنوان پایدار زندگی به عنوان آنها احتمالا می تواند.

اما دوستان می گویند ماریا چیزی بود اما با ثبات است. در سال 2008 دستگیر شد و پس از یک درگیری با فرانک مادر در دختر او را از مدرسه. او متهم شده بود با رفتار آشوبگرانه آزار و اذیت و فرزند خطر افتادن به اتهام نیست کمانش دختر او را به ماشین.

تام Leipold تحت پیگرد قانونی مورد زمانی که او دستیار D. A. اما احساس نمی کنم او می تواند ثابت کند فرزند خطر افتادن.

تام Leipold: من توافق برای اخراج که شارژ در ازای این درخواست به دو جرائم دیگر.

ماریا گناه التماس کرد و مجبور به پرداخت 600 دلار خوب است. اما این قضاوت تنها به نظر می رسید به سوخت ماریا خشم. او بارها و بارها تهدید به کشتن فرانک — گاهی اوقات در مقابل افراد دیگر. فرانک شده بود و گزارش آن تهدید به پلیس محلی برای سال.

گروهبان. اسکات Traugh: مسئله این است – این است که فرانک و ماریا[‘s] ارتباط نوسان شد.

شوکران شهرستان افسر پلیس اسکات Traugh می گوید فرانک و ماریا مبارزه می کنند اما اغلب آشتی. او می گوید: او نوشت تا ماریا را تهدید اما می گوید فرانک نمی خواهم آنها را دنبال کرد.

گروهبان. اسکات Traugh: او فقط می خواستم همه چیز مستند به خاطر او در مورد چیزی اتفاق افتاده است به او.

توسط 2009 اسپنسر طلاق نبرد شد و سه سال همراه و هنوز هم به دور از بیش از. اما از لحاظ احساسی, فرانک در حال حرکت بود ،

پیتر ون سانت: آیا شما دو نفر را?

جولی دندانه | فرانک دختر: ما انجام داد. ما انجام داد. … فرانک و من هر دو اعتراف است که ما هر دو تحت تأثیر قرار نمیگیرند در همان زمان هنگامی که یکدیگر را ملاقات.

spencer-franks-julie.jpg
فرانک اسپنسر و جولی دندانه ران Romig

جولی دندانه ملاقات فرانک از طریق دوستان مشترک و همه چیز به زودی روشن جدی است. ماریا را ندارد این خبر خوب به ویژه هنگامی که او شنیده جولی در حال صرف وقت با کودکان:

ماریا اسپنسر صوتی به جولی دندانه | فوریه 2010: هی جولی آن ماریا اسپنسر. … شما می توانید بیرون بروید با فرانک اما نه اشتباه نکنید در مورد آن با کودکان است.

این وضعیت تشدید بیشتر است. که در تابستان ماریا پدر Rocco فرانکلین بود که یک شهرت به عنوان یک مرد سخت از زندان آزاد شد پس از گذراندن پنج سال در اتهام تقلب. این خبر خوب به فرانک.

جو Yodock: او شروع به تغییر عادات خود … هنگامی که پدر او از زندان … چون او بسیار نگران در مورد چیزی اتفاق می افتد به او را.

پیتر ون سانت: آیا او احساس کرد که حال شکار?

جو Yodock: بله.

چند ماه پس از Rocco انتشار وجود دارد شکستن در فرانک بنجل. هیچ چیز از ارزش در نظر گرفته شد اما یک توده ای از سوابق کسب و کار به سرقت رفته بود — اسناد و مدارک است که به طور بالقوه می تواند کمک به ماریا اثبات فرانک درآمد در طلاق است.

تام Leipold: روز بعد از آشکار شکستن من دریافت یک تماس تلفنی از ماریا اسپنسر … و گفت که او در بر داشت یک کیسه زباله در ایوان جلوی خانه مادرش با تمام این سوابق کسب و کار در آن است.

به یاد داشته باشید تام Leipold — مردی که یک بار تحت پیگرد قانونی قرار ماریا? او در حال حاضر در خدمت به عنوان ماریا وکیل طلاق — حتی اگر او هنوز هم یک دستیار دا. این ممکن است صدای عجیب و غریب, اما از آن است که اجازه داده در پنسیلوانیا به صورت پاره وقت دادستان

پیتر ون سانت: از نظر ظاهر, آیا شما را در درک که چرا برای برخی از این نگران است که شما در ماریا اسپنسر چرا که او می خواهم به همه این اجرا فهم با قانون ؟ … نیست که سازش شما ؟

تام Leipold: آن نه سازش من است. … من تا به حال هیچ تماس و بدون درگیری با … هر کیفری ماده شامل فرانک اسپنسر یا ماریا اسپنسر پس از من متعهد به نمایندگی از او در طلاق است. هیچ کدام.

بسیاری در شهر مشکوک ماریا و Rocco درگیر شده بود در سرقت. گروهبان Traugh مصاحبه ماریا و جمع آوری شواهد و مدارک است که او در زمان به DA — تام Leipold رئیس است.

گروهبان. اسکات Traugh: من با مشورت وکیل منطقه در آن زمان … و سپس من بررسی کل مورد با او … و او مصمم است که وجود دارد نه به اندازه کافی برای دنبال کردن اتهامات جنایی علیه ماریا اسپنسر.

ماریا به اسناد و مدارک را به وکیل او و آنها در نهایت بازگشت به فرانک اما سرقت حل نشده باقی مانده بود.

پل Siciliano: و به این روز من آن را درک نمی کنند. … آن را مانند ما در برخی از, جهان عجیب و غریب.

فرانک دوستان بودند شروع به تعجب می کنم اگر ماریا همیشه متوقف شود — به ویژه هنگامی که آنها را دیدم چه اتفاقی می افتد.

کتی Yodock: من حدس می زنم وقتی خانه سوزانده بودم … این است که این یک بازی دیگر است.

یک کمپین ترور

با زمستان 2010 “جنگ Spencers” ادامه داد و او با تهدید از ماریا.

ماریا اسپنسر صوتی: هی جولی آن ماریا اسپنسر … آیا من یک به نفع. آیا تماشای فرزندان من است. نه بین من و فرانک با انجام فرزندان من است. شما را در درک من ؟

جولی دندانه: من هرگز … تهدید شده. من واقعا chalked آن را فقط به یک پسر قلدر که او فقط در حال اجرا خود را به عنوان او اغلب انجام داد.

ماریا ادامه داد: به آزار و اذیت فرانک, بیش از حد — اغلب ساخت محجبه تهدید در مورد پدرش:

ماریا اسپنسر صوتی: سلام فرانک آن را ماریا … او یک مرد است. او راه خنده دار. … من فکر کردم من می خواهم به شما اجازه می دانم که چون من در مورد مراقبت از شما … نه چون من می خواهم به شما را بترساند.

شد ماریا اسپنسر صوتی عصبانی کلمات و یا وعده برای کشتن ؟

با وجود این تهدیدات جولی و فرانک سعی کردم به یک زندگی عادی. ژانویه که آنها برنامه ریزی یک سفر عاشقانه به کارائیب.

پیتر ون سانت: و ماریا آگاه باشید که شما در مورد را به یک تعطیلات ؟

جولی دندانه: متاسفانه بله.

ماریا شروع به ارسال پیامک جولی در مورد فرانک:

او می گوید: او مرا دوست دارد و او نمی خواهم نا امید تو در تو تنها تعطیلات این سال

آیا تو می خواهم به می دانم که اگر او را دوست دارد تو یا من ؟

سپس شب قبل از آنها قرار بود به ترک او پرسید: فرانک برای شام به بحث در مورد حضانت و شام تبدیل به یک اتاق برای شب در یک هتل.

جولی دندانه: او فریب او را دور.

آن شب فرانک را در خانه جایی که او زندگی می کردند و رفت تا در شعله های آتش. فرانک دوستان با عجله به صحنه از جمله وکیل طلاق, Joel Wiest.

جوئل Wiest: هیچ کس نمی تواند پیدا کردن فرانک … همه ما بسیار ناراحت فرانک بود در آتش است.

خوشبختانه خانه خالی بود که شب — به جز برای کودکان و نوجوانان’ سگ که در آتش است. فرانک دوست Derk نی می گوید که آنها ایستاده بودند توسط سوختن خرابه ماریا سوار خندان.

Derk نی: درایوهای تا جلوی خانه. پوزخند بر روی صورت … برگشتم به سمت چپ. و این بود که.

فرانک به زودی پس از وارد ماریا در سمت چپ و گفت: پلیس ایالتی آتش مارشال که او مطمئن بود که ماریا و پدرش تعیین کرده بود ، اما آتش مارشال گفت: هیچ راهی برای پیدا کردن شواهدی از آتش سوزی به دلیل ساختار نابود شد. آتش تعیین شد نامشخص.

spencer-fire.jpg
آتش سوزی و تخریب خانه های فرانک اسپنسر مادر شب فرانک به ترک در تعطیلات با جولی دندانه. PA دفتر دادستان کل

جوئل Wiest: فرانک بود بسیار عصبانی … که آنها نمی توانند بفهمند که چرا یا چگونه آتش آغاز شده است.

فرانک انجام شد فقط مایل چیز مستند است. او می خواست بازداشت.

جوئل Wiest: فرانک و من, نزدیک, همه ما می تواند از فکر می کنم در جامعه اجرای قانون … من هنوز هم به این روز نمی دانم اگر وجود داشت همیشه یک بررسی.

گروهبان Traugh از شوکران Township پلیس آغاز یک پرونده و صحبت به ماریا اما می گوید به دلیل آتش مارشال در نتیجه کمی وجود دارد دیگری که او می تواند انجام دهد.

گروهبان. اسکات Traugh: من یک سوء ظن است که در آن آتش سوزی شد. … من نه متخصص. بنابراین زمانی که او مصمم است که این چیزی است که من باید برای رفتن با.

پس از آتش سوزی, ماریا به نظر می رسید به طعنه زدن فرانک در متن:

سرنوشت یک چیز فوق العاده است … شما نابود شده زندگی من. من احساس می کنم آلوت [sic] بهتر … پس تمام زندگی خود را بالا رفت و در آتش.. باعث می شود آن را عادلانه

جولی دندانه: من می توانم او را بشنود گفت: آن را. که فقط یک متن. من می تواند آن را بشنود.

ماریا به دنبال آن است تا با یکی دیگر شوم متن در مورد جولی:

من او را سست [sic] او کار خود را در خانه و تو…

پیتر ون سانت: آیا فرانک بخوانید که به شما ؟

جولی دندانه: او. او بسیار پریشان است.

گذشت زمان, ماریا را تهدید رشد پررنگ تر و بیشتر است. در یک بازی فوتبال بچه ها ماریا فریاد زد جولی در این صورت است که مجلس بعدی بود. چند ماه بعد جولی نیز در خواب است.

جولی دندانه: آن زمانی که من شنیده ام شکستن شیشه. … به من … به به بالای پله ها بود که من در مورد به گوشه ای دور از من استقبال شد توسط یک سنگ اسمانی بزرگ — به معنای واقعی کلمه یک سنگ اسمانی بزرگ بالا آمدن از پله ها.

پیتر ون سانت: چه چیزی شما را انجام دهید ؟

جولی دندانه: هیچ چیز دیگری من می تواند انجام دهد اما برای باز کردن یک پنجره و بیرون رفتن در به ایوان سقف.

جولی شروع به پریدن کرد از او داستان دوم ایوان سقف و جان سالم به در برد. او متزلزل شد اما uninjured.

جولی دندانه: من از دست همه چیز.

پیتر ون سانت: و آیا شما بر این باورند که تنها قصد این بود که به سوزاندن خانه را. و یا آن را به … به شما را بکشند ؟

جولی دندانه: من بر این باور آن را نیز تا به حال جزء رهایی من از زندگی, بله, فرانک اسپنسر

جولی در زندگی های مختلف شهرستان و او و فرانک امیدوار بودند برای یک نتیجه بهتر در این زمان. اما دولت دیگر پلیس آتش مارشال در صحنه آن شب گفت که او نمی تواند پیدا کردن شواهدی از چه شروع آتش.

جوئل Wiest: در این مرحله حتی من پذیرش آن اجازه دهید به تنهایی فرانک.

spencer-juliedentfire.jpg
“آن زمانی که من شنیده ام شکستن شیشه. … به من … به به بالای پله ها بود که من در مورد به گوشه ای دور از من استقبال شد توسط یک سنگ اسمانی بزرگ — به معنای واقعی کلمه یک سنگ اسمانی بزرگ بالا آمدن از پله ها گفت:” جولی دندانه از آتش است که به تخریب خانه اش. آتش رد شد یک آتش سوزی. PA دفتر دادستان کل

جولی در صفحه اصلی بیمه ارسال یک آتش بازرس از صبح روز بعد — و جوئل Wiest می گوید او را به او نشان داد آنچه را که آنها می خواهم توسط یک طرف پنجره.

جوئل Wiest: وجود یک carjack حق در اینجا تخمگذار بر روی زمین است. این یک قیچی قنتد, ژاکت که بلند کردن ماشین.

پیتر ون سانت: آنچه را یک جک در اینجا انجام می شود?

جوئل Wiest: آن سنگین است. فولاد در آن است. آن استفاده می شود به شکستن پنجره در.

و محقق متوجه یک مسیر را از طریق علف های هرز توسط خانه.

جوئل Wiest: وجود یک کوزه شیر یک گالن ظرف. و … وجود دارد استفاده نشده جاده شعله ور شدن دروغ گفتن در کنار آن.

پیتر ون سانت: یک جرقه زنی.

جوئل Wiest: یک گیرانه که گفت: برای محقق … اینها گیری از یک firebomb.

یک firebomb. پلیس ایالتی آتش مارشال آمد بازگشت به صحنه است.

جوئل Wiest: آنها با استفاده از خود دستگاه برای تعیین accelerants. و در آنجا بود که بنزین تمام این مراحل.

این بار آتش رد شد یک آتش سوزی. فرانک و جولی گفت: آتش marshal آنها برخی ماریا درگیر شد و او قبل از تهدید. اما یک بار دیگر در هیچ یک متهم شد. در پاییز 2010, فرانک و جولی سعی جدا به طور خلاصه و در اوج ناامیدی گفت: داستان خود را به یک روزنامه محلی.

یک سال و نیم بعد در 30 ژوئن 2010 وجود دارد چیزی دیگری در روزنامه: یک اطلاعیه که فرانک و ماریا شد و در نهایت طلاق.

پیتر ون سانت: تا به حال دو نفر از شما در مورد صرف بقیه زندگی خود را با هم ،

جولی دندانه: ما بله.

اما این امر هرگز اتفاق می افتد. روز بعد از آن متوجه طلاق منتشر شد فرانک اسپنسر مرده بود.

پس شواهد

Pennsylvania State Police بدنی شاون ویلیامز اختصاص داده بود منجر به قتل تحقیقات روز فرانک اسپنسر پیدا شد. او در حال حاضر با Luzerne County, PA دا ،

پیتر ون سانت: و در آن ژوئیه صبح به شما به عنوان نزدیک درب جلو چه می بینید ؟

Det. شاون ویلیامزوجود دارد که مقدار زیادی از خون حق در اینجا در مقابل راهرو. خون تا به حال خطوط در آن را مانند این می شده است تحت فشار قرار دادند و با یک فشار جارو تلاش در پاک کردن.

فرانک خانه شده و در زمان منجمد در سال های پس از قتل او در سال 2012.

Det. شاون ویلیامز: شما هنوز هم می توانید ببینید برخی از ما تست شیمیایی. فرانک اسپنسر خون spattered در برابر این قاب و این درب.

پیتر ون سانت: حق در اینجا ؟

Det. شاون ویلیامز: بله.

پیتر ون سانت: شما می توانید ما را در داخل ؟

Det. شاون ویلیامز: اطمینان حاصل کنید. … این درب در واقع بسته به کل زمان … و فرانک بدن حق در اینجا بر روی این کاشی ها … فرانک سر بود پشت این درگاه. و آغوش او بودند کشیده در بالای سر خود را. … او تخمگذار در پشت او.

محققان بعدی خود سرنخ در خون در اطراف فرانک بدن که در آن یک بخش از زمین برداشته شد.

Det. شاون ویلیامز: پزشکی قانونی واحد خدمات خود را به مجموعه ای از شواهد و … آنها یافت می شود وجود دارد کفش برداشت در این کاشی در خون است.

پیتر ون سانت: ردپای.

Det. شاون ویلیامز: بله. … ما ارسال آن به اف بی آی برای تجزیه و تحلیل و آن را به عقب آمد آن بود که دکتر شول مدل فرار تجاری اندازه 11 کفش کتانی.

spencer-footprint.jpg
FBI و تحلیل رد پای خونین در بر داشت در جلوی درب فرانک اسپنسر خانه آمد به عنوان یک دکتر شول مدل فرار تجاری اندازه 11 کتانی — همان اندازه و سبک به عنوان Rocco فرانکلین عینک PA دفتر دادستان کل

به همان اندازه و با نام تجاری کفش که ماریا پدر Rocco شناخته شده بود برای پوشیدن دارم.

پیتر ون سانت: آنچه شواهد دیگر آیا شما در اینجا پیدا کنید در خانه ؟

Det. شاون ویلیامز: من می توانم به شما نشان می دهد اگر شما در آمده. این اتاق نشیمن اصلی … پس ما دوباره به آشپزخانه اینجا. چه گیر کردن به ما قانونی با واحد خدمات آنها در بر داشت یک دستکش — زرد تمیز کردن دستکش راست در مورد این موقعیت حق در اینجا.

Det. شاون ویلیامز: از شما انتظار می رود برای دیدن یک تمیز کردن دستکش در آشپزخانه, اما نه تخمگذار درست در وسط اتاق. … و همسر برای دستکش بود و در واقع در داخل مخزن.

هنگامی که دستکش بودند آزمایش ماریا DNA یافت. فرانک دوستان می گویند او تا به حال زندگی می کردند که در خانه ای در بیش از یک سال است.

Det. شاون ویلیامز: نبود یک درب با شدت بهم زدن, بستن فایل و بازداشت اما آن را قطعا به ما کمک کرد تا در طول راه.

کارآگاه ویلیامز در حال حاضر ظاهرا مرتبط ماریا و پدر Rocco به صحنه قتل. اما که می تواند تنها ویلیامز تا کنون.

Det. شاون ویلیامز: کار ما در کسب و کار ما با واقعیت است. … بنابراین فقط به این دلیل که همه در شهر شد و گفت: “من فکر می کنم ماریا آیا این من فکر می کنم پدر این بود:” ما نمی تواند فقط فرض کنیم که.

اما به زودی محققان کشف شواهد بیشتر از دو مظنون است. فرانک ضرب گلوله کشته شده بود توسط دو اسلحه های مختلف. و تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی مشخص شد که اولین گلوله زده فرانک زمانی که او در خارج از درب جلو و آن را از یک تفنگ.

Det. شاون ویلیامز: یک گلوله به تصویب رسید از طریق خود bicep و رفت به حفره قفسه سینه.

پیتر ون سانتبود که منجر به مرگ یک شات آیا شما باور دارید?

Det. شاون ویلیامز: بله.

پس از یک تفنگ است که به طور معمول از راه دور سلاح پلیس گسترش جستجوی خود را به جنگل.

Det. شاون ویلیامز: حق در اینجا بر روی این خط الراس در سراسر خانه شما را ببینید Y در یک درخت وجود دارد و یک پایه.

پیتر ون سانت: درسته تا اینجا ؟

spencer-tree.jpg
محققان بر این باورند که Y در این درخت تیرانداز را محل سکونت زمانی که فرانک اسپنسر به ضرب گلوله کشته شد اولین بار با یک تفنگ. او ایستاده بود و او درب جلو. ایسنا

Det. شاون ویلیامز: بله. … است که در محل که در آن ما در بر داشت صرف پوشش زنده پوشش هر دو .36 دور و به سمت راست وجود دارد, وجود دارد یک نرم تفنگ مورد یک تفنگ واقع به عنوان به خوبی.

پیتر ون سانت: در حال حاضر این کشتار صورت گرفت در ژوئیه, ارتفاع, از, تابستان, بنابراین من آن را به کل این تپه خواهد بود پوشش داده شده با برگ و بوته … خواهد فرانک را دیده اند یک مهاجم وجود دارد ؟

Det. شاون ویلیامز: من نمی کنم.

پیتر ون سانت: این یک کلاسیک کمین?

Det. شاون ویلیامز: بله.

پس از آن اولین شات ویلیامز می گوید فرانک کشیده بود و در داخل و دوباره شات — این بار با یک تفنگ دستی در محدوده نزدیک.

پیتر ون سانت: چرا یک گلوله دوم?

Det. شاون ویلیامز: این می تواند یک انگیزه نفرت. این می تواند یک پیام های ارسال شده به فرانک اسپنسر. … که شات به معنای چیزی را به کسی که آن را قرار داده وجود دارد.

کارآگاه ویلیامز تا به حال یکی دیگر از رمز و راز را حل کند: که در آن فرانک وانت کامیون ؟

Det. شاون ویلیامز: ما یک قربانی در داخل خانه وجود دارد اما در خودرو وجود دارد برای قربانی.

محققان بررسی دوربین های امنیتی در امتداد جاده ها در نزدیکی فرانک ، و آنها دریافتند تصاویر فرانک کامیون به رانندگی به دور از خانه خود را فقط در چند دقیقه پس از آنها محاسبه می شود او به قتل رسیده بودند. اما که در داخل کامیون ؟

Det. شاون ویلیامز: ما … ارسال آن به ایالات متحده سرویس مخفی و … بود … فقط خیلی دور. آن را مانند آنها می تواند زوم در نگاه کنید از طریق پنجره و ببینید که وجود دارد.

فرانک کامیون بود که در نهایت در Sunbury, پنسیلوانیا — 27 کیلومتر از فرانک و فقط 5 مایل از جایی که ماریا بود زندگی در آن زمان است.

فرانک گم کامیون منجر شده بود پلیس به سمت ماریا اما چیزی وجود دارد دیگری از دست رفته از فرانک آن روز که آنها را به سمت روکو است.

عروسی خرد

فرانک و باربارا پینتو اجرای یک محل عروسی در Dauphin, پنسیلوانیا — 72 مایل از جایی که فرانک اسپنسر کشته شد. در روز قتل آنها راه اندازی برای عروسی هنگامی که یک مهمان ناخوانده سرگردان در.

فرانک پینتو: و سپس همه ناگهانی –

باربارا پینتو: یک سگ بود به نظر می رسد.

فرانک پینتو: در اینجا وجود دارد یک Weimaranian [sic]!

فرانک پینتو: یک سگ زیبا فقط آمده sashaying در. و … من گفتم: “خوب که سگ این است؟” و هیچ کس نمی دانست که سگ در آن بود.

آن فرانک سگ Mutley — به تصویب رسید و پس از او بچه سگ کشته شد که در آتش.

Mutley the Weimaraner
Mutley PA دفتر دادستان کل

پیتر ون سانت: پس آیا Mutley نگاه … خسته بود از آن گرفته شده بود برخی از 70 مایل سفر به اینجا ؟

باربارا پینتو: شما می توانم بگویم او کسی سگ بود و بسیار خوبی گرفته مراقبت از.

فرانک پینتو: — کسی سگ. و بسیار خوبی گرفته مراقبت از.

کارآگاه ویلیامز متوجه شدم که کسی تا به حال رانده Mutley به دوفین و این که فرد باید در فرانک خانه در آن زمان از قتل است.

پیتر ون سانت: چگونه بسیاری از قاتلان یک سگ با آنها را مگر اینکه آنها می دانستند که سگ ؟

Det. شاون ویلیامز: من نمی فکر می کنم بیش از حد بسیاری از.

ویلیامز آموخته است که Rocco زندگی در Harrisburg, Pennsylvania. و برگزاری مراسم عروسی مناسب است در امتداد جاده از فرانک به روکو است.

Det. شاون ویلیامز: Rocco تلفن همراه است که در مسیر مستقیم که همان روز.

ویلیامز theorizes که ماریا تا به حال خواسته Rocco به Mutley — برای کودکان و نوجوانان’ خاطر که Mutley حال اجرا به طور تصادفی زمانی که Rocco متوقف شد و در طول راه. آن را در حال حاضر دو ماه پس از فرانک قتل و ویلیامز می خواستم به صحبت کردن با او دو مظنون اصلی. ماریا خودداری کرد اما به ویلیامز, تعجب, کون به توافق رسیدند.

Det. شاون ویلیامز: که هنوز هم ضربات ذهن من به همین دلیل او تصمیم گرفت به صحبت کردن با ما. … با این حال من فکر می کنم Rocco دوست دارد که موش و گربه قسمت تحقیق و تفحص است.

Rocco انجام بدهد ویلیامز بهانه.

پیتر ون سانت: چه گفت ؟

Det. شاون ویلیامز: گفت: “من هرگز به سمت چپ هریسبورگ.” … من می توانم آن را باور نمی کند … چرا که من می دانم از تلفن همراه خود را که او تا به حال دو بار سفر.

spencer-rocco-franklin.jpg
Rocco فرانکلین پلیس گفت که در حالی که او تا به حال هرگز دوست فرانک اسپنسر او در واقع در فرانک خانه روز قبل از قتل — بدون دخترش ماریا — کمک به مرتب کردن.

Rocco پلیس گفت که یک داستان مضحک و گفت که در حالی که او تا به حال هرگز دوست فرانک او در واقع در فرانک خانه روز قبل از قتل — بدون ماریا — کمک به مرتب کردن.

Det. شاون ویلیامز: من و گفت: خوب “چه نوع از تمیز کردن کار میکردی؟” و او گفت ، “من … تاشو لباس های شسته شده تمیز کردن با فشار جارو.”

که همان push broom است که مورد استفاده برای تمیز کردن فرانک خون خاموش ایوان. حتی بیشتر دور از ذهن Rocco گفت: فرانک به حال به او اجازه دهید تست رانندگی کامیون خود را که در طول روز و زمانی که به او ارائه شده برای خرید آن فرانک پیشنهاد آنها برای آن کشتی.

Det. شاون ویلیامز: در واقع آنچه که او گفت: — من لمس فرانک اسپنسر. من را لمس کرد و من را لمس کرد که فشار جارو.

پیتر ون سانت: آن را برای تلفن های موبایل مانند او در تلاش برای ایجاد یک سناریو — اگر شما پیدا کردن DNA در هر یک از این مکان این است که چرا.

Det. شاون ویلیامز: کاملا.

در حدود همان زمان Rocco بود صحبت کردن به ویلیامز, فرانک, دوست, Derk نی دیدم ماریا در غرفه در دبیرستان فوتبال بازی.

Derk نی: من فقط نشستم کنار او. و من گفتم: “من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم نگران نباشید من … در اطراف بچه های خود را.” به من گفت: “من هرگز نمیخواهم چیزی بی احترامی به شما یا فرانک در اطراف بچه های خود را.” و او به من نگاه کرد و می رود “همین دلیل است که شما هنوز زنده هستید نی.” من فقط به او نگاه کرد و گفت: “به پدر من گفت: سلام.” … و او رفت.

مانند بسیاری از فرانک دوستان نی مشکوک Rocco کمک کرده بود ماریا قتل فرانک.

Derk نی: ما اساسا تقریبا بینی به بینی. و من قصد دارم “چرا؟” … من گفت: “شما او را به دور از نه فقط بچه های خود را — از همه است.”

پیتر ون سنت: آنچه که او به آن می گویند ، منظورم این است که آیا او می گویند, “من نمی کشتن او؟”

Derk نی: اوه نه. هیچ. آنچه او گفته بود: “آخرین چیزی که او را دیدم قبل از درگذشت او به من بود.”

آن رنجور لحظه برای نی اما یک قطعه از شواهد برای این مورد است.

Det. شاون ویلیامز: او با قرار دادن خودش در یک قتل ، … اگر او را دیدم که خود را آخرین نفس … او گفت که او وجود دارد.

که پاییز ویلیامز مشغول به کار بود با دادستان تونی Forray ارشد معاون دادستان کل به صورت مشترک المنافع پنسیلوانیا است.

دادستان تونی Forray: من فکر می کنم آن وحشتناک بود چه فرانک را از طریق رفت.

Forray بود دست زدن به دادستان زیرا شهرستان DA شد و در حال حاضر تام Leipold ماریا سابق طلاق وکیل و وکیل مدافع او recused خود را از این مورد است. Forray بود مبهوت زمانی که او آموخته فرانک شده بود گزارش تهدید به مرگ برای سال — قبل و بعد از آتش سوزی در سال 2010.

پیتر ون سانت: در ایالت پنسیلوانیا در حال ساخت یک تهدید به مرگ به کسی است که جرم است ؟

دادستان تونی Forray: بله خواهد بود که بازداشت دو تن ماین گزار تهدید.

حتی زمانی که فرانک را بپرسید پلیس به بررسی برخی از تهدیدات او گزارش ماریا هرگز در آورده برای مصاحبه و یا با متهم ساخت terroristic تهدید.

دادستان تونی Forray: اگر شما دور با terroristic تهدیدات و پس از آن اگر شما می توانید دور با سرقت … و … شما را با آتش و … … شما می توانید دور با یک تلاش آشکار برای قتل یک دختر در یک آتش سوزی … تنها چیزی که سمت چپ است قتل است.

پیتر ون سانت: مردم در این شهر بر این باورند که شما و دیگر اعضای شوکران شهرستان اداره پلیس شد و نه فقط انجام کار خود را, شما نمی شد به درستی بررسی این تهدید و شکایت به شما می گویند چه ؟

گروهبان. اسکات Traugh: این درست نیست. هر حادثه … بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. اگر آنها جدی در طبیعت Columbia County district attorney بود مشورت. و او را به تعیین که در آن زمان … اگر کسی را بازداشت یا دستگیر نشده است.

شهرستان دادستان منطقه در طول زمان بیشتر منجر به فرانک قتل شد Gary نورتون. او می گوید: او هرگز نمی دانستند که در مورد ماریا تهدید های صوتی و متون.

Gary نورتون: به عنوان دادستان منطقه من فقط می دانم آنچه پلیس به من بگویید.

و نورتون می گوید آن معمولا تا پلیس به, دستگیری نه دا.

Gary نورتون: زمانی که من در دا 95 تا 99 درصد از این دستگیری ها که ساخته شد, ساخته شده بودند بدون مشورت با دا. پلیس تا به حال که قدرت و اعمال قدرت است که.

جولی دندانه را آتش نمی شد در Traugh یا نورتون منطقه. و نورتون می گوید او نمی نادیده گرفتن فرانک مادر آتش سوزی یا سرقت از فرانک سوابق کسب و کار. او می گوید: او پس از قانون است.

Gary نورتون: وجود دارد یک آتش سوزی و می تواند ما را در اثبات یک آتش سوزی? هیچ. … وجود دارد دزدی? هیچ. از آنجا که … فرانک اسپنسر تا به حال هیچ مدرکی بود که ماریا که وارد محوطه.

Gary نورتون: قبل از دادستان می تواند اخلاقی را شارژ … وجود دارد به شواهد و یا اثبات فراتر از شک معقول.

اما دادستان تونی Forray احساس او می تواند ثابت کند زودتر جنایات و فرانک قتل است. از آن زمان به جمع آوری شواهد و در سال 2013 Forray تشکیل یک هیئت منصفه. این بار هر دو مظنون توافق کردند به صحبت.

دادستان تونی Forray: هیچ وقفه ماریا … به عنوان به زودی به عنوان او در زمان یک نفس من می خواهم یک سوال بپرسید. … “آیا شما تا کنون تهدید به کشتن فرانک اسپنسر?” پاسخ او خواهد بود “البته که نه.” بررسی یک تعداد از دروغ … “آیا شما تا کنون تهدید جولی دندانه?” “البته که نه.” بررسی کنید.

و بنابراین Forray شارژ ماریا با 12 فقره دروغ بیش از یک دوجین دیگر اتهامات و مهمتر از همه فرانک اسپنسر قتل است. در ماه جولای 2014 ویلیامز رفت و برای دستگیری او.

Det. شاون ویلیامز: و زمانی که من به او گفت که او تحت بازداشت برای قتل فرانک اسپنسر. او بلافاصله … شروع به گفتن “اوه خدای من. اوه خدای من. اوه خدای من.”

حکم برای Rocco بازداشت صادر شد و در همان روز اما Rocco بود هیچ جا یافت می شود.

عدالت در تاریخ و زمان آخرین ؟

آن را به حال شده است دو سال پس از فرانک اسپنسر قتل و ماریا اسپنسر شد و در نهایت تحت بازداشت است.

Derk نی: آن را مانند شما برداشته یک, شما می دانید, وزن, مانند, وجود دارد, هزار پوند خود را به عقب.

اما داستانی بود قلم تان سال قبل از فرار بلافاصله پس از او به پایان رسید او در هیئت منصفه شهادت.

Det. شاون ویلیامز: در 36 ساعت Rocco فرانکلین تا به حال سوار هواپیما … به کشور کلمبیا, آمریکای جنوبی است.

پیتر ون سانت: و حال شما در دنباله خود را?

Det. شاون ویلیامز: نه در آن نقطه است.

چرا که Rocco تا به حال 11 ماه شروع به سر. اما یک بار ویلیامز تا به حال حکم بازداشت و با کمی کمک از وزارت خارجه او را در بر داشت.

Det. شاون ویلیامز: او تنها چهار بلوک به دور از سفارت ایالات متحده در آرژانتین, آرژانتین. من نمی توانستم باور است که آن را مرتب کردن بر اساس است که آسان

“نوع” بود و مدت عمل. در هفته Rocco دستگیر شد توسط آرژانتینی پلیس — اما او جنگیدند استرداد و بنابراین در پاییز 2015 ماریا اسپنسر در ادامه محاکمه فرانک قتل به تنهایی.

دادستان تونی Forray: کلیت آنچه پیش رفت که من فکر می کنم هر دو قدرت مورد و همچنین وحشت از مورد.

Forray تا به حال ماریا DNA در صحنه جرم کامیون در بر داشت به او نزدیک و تاریخ خود را از تهدید به مرگ. ماریا دفاع بود به سرزنش پدر خود.

دادستان تونی Forray: استراتژی دفاع بود … این همه Rocco. Rocco. Rocco. او پسر بد … این همه او.

دوربین ها اجازه نداشتند در داخل دادگاه. یک به یک فرانک دوستان در زمان ایستاده است. آنها گفت: داوران در مورد آتش سوزی, ماریا پذیرش است که او در صحنه جرم و سال از آزار و اذیت. جولی دندانه شهادت در مورد به خصوص اخلال تهدید.

پیتر ون سانت: چه به او می گویند به فرانک?

جولی دندانه: یکی خاص است که من به یاد داشته باشید ساده به عنوان روز است … که او را قطع هر دو دست خود را و شیب آنها را به تار و داغ کردن آنها را به طوری که او هرگز — او هرگز قادر به نگه داشتن کودکان خود را دوباره.

محاکمه نه روز به طول انجامید. به عنوان هیات داوران آغاز شد و آن شور و مشورت فرانک دوستان نگران بودند.

کتی Yodock: شما فقط به فکر.

ران Romig: اوه خدای من. می تواند کاری احمقانه اتفاق می افتد ؟

کتی Yodock: آره. مانند چیزهایی که هرگز به نظر می رسد به ما راه شما می دانید ؟

ران Romig: من می ترسم.

هشت ساعت بعد داوران رسیده بود یک حکم.

دادستان تونی Forray: من نگاه کردن. من هرگز نگاه داوران. … من نمی خواهم به واکنش نشان می دهند … من منتظر هستم که به نظر می رسد مانند یک ابدیت. … و سپس آن را “گناه گناه گناه گناه. “

ماریا داشت جرم در همه شمارش: برای قتل فرانک اسپنسر و برای دو arsons به سرقت 12 فقره دروغ توطئه و terroristic تهدید. او محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط به علاوه 50 سال است.

spencer-friends.jpg
فرانک اسپنسر دوستان این مورد با “48 ساعت” خبرنگار پیتر ون سانت. ایسنا

پل Siciliano: که در آن بود.

ران Romig: که در آن بود.

کتی Yodok: آره.

ران Romig: که در آن بود برای همه ما. آه با تشکر از شما.

کتی Yodock: اوه. خدای من. خدا را شکر.

آن را در زمان یک سال و نیم اما در سال 2017, ویلیامز شد و در نهایت قادر به آوردن Rocco بازگشت به محاکمه.

ROCCO فرانکلین [در کافهای با یک کت بر سر او]: من هرگز انجام هر چیزی.

خبرنگار: آیا شما با کشتن آقای اسپنسر?

ROCCO فرانکلین: البته که نه. اصلا بحث مسخره!

ماریا استدلال کرده بود Rocco کشته Frank اما Rocco نبود زیر که اسکریپت.

Rocco فرانکلین: من بدون گوشت با فرانک اسپنسر. اگر من تا به حال یک گاو با فرانک Spencer, من می خواهم که شکست خود را به صورت یک مدت زمان طولانی پیش.

اما دید که به صحبت کرد “48 ساعت” از زندان شهرستان نمی کند به نظر می رسد برگزاری کینه در برابر ماریا برای تلاش به سرزنش آن همه در او.

Rocco فرانکلین: ماریا هرگز هیچ کس صدمه دیده است. آنچه آنها را به آن دختر ظالمانه است!

Rocco می گوید: او بی گناه را قتل و بقیه آن است.

Rocco فرانکلین: آنها رو بدون اثبات. چه مدرکی دارند ؟ من یک قطعه از شواهد. یک اثر انگشت! یک شاهد عینی! یک چیزی!

مردی که یک بار ادعا کرد که او یک مرد آمار در حال حاضر می گوید که او “نه خشونت مرد”

دادستان Forray می گوید که او مقدار زیادی از شواهد—از shoeprint در فرانک خون به دید مسخره داستان قرار دادن خود را در فرانک قبل از قتل و البته ورود Mutley در آن عروسی است.

Rocco فرانکلین: مثل من که خنگ که من میخوام سرقت از یک پسر من قرار است به ضربت سخت زدن? نگاهی به سگ خود را و ترک آن 10 مایل از خانه من ؟ … بیا!

در پاییز سال 2018 پس از چهار روز محاکمه Rocco فرانکلین به اعدام محکوم شد فرانک قتل و سرقت و آتش سوزی در فرانک است. او محکوم به زندگی به علاوه 45 سال است.

Derk نی: این امر به بیرون کشیده شده ، و آن را هرگز نیاز به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق

دیانا نی: پس از آتش برای اولین بار او باید در زندان بوده است. فرانک هنوز هم باید در اینجا.

گروهبان Traugh می گوید او آنچه او می تواند.

گروهبان. اسکات Traugh: منظورم فرانک مرده است. و من درک می کنم که. اما من نمی خواهد هر چیزی را انجام و به گروه ما نمی خواهد هر چیزی را متفاوت از ما.

تونی Forray به نام چه Frank تجربه حماسی عدم اجرای قانون است.

دادستان تونی Forray: آیا کسی توقف و نگاهی به کلیت همه چیز است که رفتن و انجام کاری قابل توجهی در شرایط دستگیری یا ماریا یا پدر Rocco? جواب این است: هیچ.

Gary نورتون | سابق دا: وجود جرم در پنسیلوانیا جنایات کد آن را به نام کلیت شرایط شما را نگاه واقعا گناه. … شما باید به تجزیه و تحلیل این چیزهایی که مورد به مورد و از خودتان بپرسید آیا می توانم یک بازداشت بود ساخته شده و می تواند به من در ایمان خوب — secure اعتقاد فراتر از شک معقول? و بله جواب میده که ما محاکمه او و هیچ وقتی ما پیگیر.

Gary نورتون: من واکنش نشان داد و به عنوان بهترین من می تواند در وضعیت و وجدان من روشن است. … من هیچ تاسف و به عنوان آنچه که من انجام داد.

در مقابل دادگاه که در آن گری نورتون در حال حاضر به عنوان یک قاضی و ماریا سابق وکیل طلاق تام Leipold به عنوان شهرستان D. A., یک, جمع آوری اعانه آجر فرانک اسپنسر سال پیش خریداری شده. او اختصاص داده شده و آن را به فرزندان خود.

جو Yodock: وجود دارد نه یک روز که می رود که فکر نمی کنم در مورد او. … و من هنوز هم نمی فهمم چرا. چرا آن اتفاق افتاد.

پس از ماریا دستگیری فرانکی و کوروش اسپنسر مطرح شد توسط ماریا خواهر.

فرانک سگ Mutley زنده و سالم است. او زندگی می کند با فرانک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de