موزه مجازی ارسال گل در میان coronavirus بحران

سی بی اس آمریکا | No comments

موزه ها باید شروع به ارسال تصاویر از نقاشی های, عکس و سایر آثار هنری به تصویر می کشد گل به نهاد دیگر در توییتر برای روشن یکی دیگر از روز در میان coronavirus بیماری همه گیر. از شیوع جهانی را ترک کرده است بسیاری از موزه ها و گالری های سراسر جهان بسته شد.

“عزیز @americanart ما می خواستیم به روشن روز خود را با این شکوفه های سیب توسط نقاش آمریکایی مارتین جانسون Heade ایم” به نیویورک تاریخی جامعه به حساب موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان و رنویک گالری. “ما امیدواریم که این #MuseumBouquet باعث می شود شما لبخند امروز!”

موسسات در حال ارسال شکوفه های مجازی با هشتگ #MuseumBouquet همراه با پیام مهربانی و لطف و حتی اشعار. این روند به نظر می رسد که لگد به تازگی با همه برتر فرستاده شنبه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“گل رز قرمز / بنفشه ها آبی / ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن دوک الینگتون گل با شما ایم” گالری ملی پرتره در واشنگتن دی سی به آن شخص اسمیتسونین موزه, موزه ملی تاریخ و فرهنگ. موزه و همچنین دیگران نیز به اشتراک گذاشته شده لینک به آثار هنری کاربران اجازه می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات در هر موسسه مربوطه.

“ارسال آرزوهای خوب را از یک توله سگ به شکل #MuseumBouquet به ما 5th Avenue همسایه ایم” موزه گوگنهایم در شهر نیویورک به چندین موزه در امتداد شهر معروف “موزه مایل است.” “ما نمی توانیم صبر کنید برای دیدار همه شما دوباره به زودی!” این موسسه با ارسال یک تصویر از یک مجسمه توسط Jeff Koons با عنوان “توله سگ” ساخته شده از گیاهان گلدار.

ونکوور ArtGallery در کانادا نیز به اشتراک گذاشته شده آن آثار هنری متعدد نهادهای محلی همراه با یک پیام مثبت. “ما امیدواریم که این #stilllife توسط #AmbrosiusBosschaert شما را به یاد زیبایی که هنوز هم وجود دارد در هر روز!” نوشت: این موزه است.

اکثر موزه ها که فرستاده شدند مجازی شکوفه ها نیز فرستاده می شود برخی از اعضای خود را به دیگر فضاهای هنری, نگه داشتن زنجیره رفتن و ترکیب بیشتر موزه ها به روند.

آن را فقط در موزه ها و گالری ها هستند که دوست انفجار رنگ در اخبار — بسیاری از کاربران توییتر نوشته شده قدردانی خود را برای یک مهلت از coronavirus تحولات است.

“#MuseumBouquet است جرقه چنین شادی و brighteness” نوشت user @ShamonPR. “ایده درخشان به آوردن برخی از زیبایی به زندگی کسانی که خود منزوی در طول این زمان دشوار است” توییتی @Watt_Ever_008.

هزاران بسته فضاهای عمومی در حال تلاش به مردم مجازی نگاه در داخل از امنیت خانه خود را. بسیاری از باغ وحش ها و آکواریوم ها در حال ارائه زندگی می کنند جریان از حیوانات خود را برای بینندگان به لذت بردن از. برخی از استودیوهای تناسب اندام و ورزشگاه در حال زنده جریان تمرین کلاس. مشهور هستند و حتی ارائه رایگان کنسرت, رقص احزاب و آواز خواندن-پابه به طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>