نوازندگان کنسرت را آنلاین به عنوان تور را نشان می دهد و در حال لغو: کد رنگ نارنجی و Gnash بازی Livestreams

نیوزویک | No comments

با نشان می دهد و تورهای رو به تعویق افتادن و لغو به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از نوازندگان گرفته اند به livestreaming کنسرت های خود را آنلاین به طوری که طرفداران می توانند تجربه موسیقی زنده از راحتی از خانه خود را.

خبری که Pennsylvania, metalcore, باند, کد, نارنجی, نیاز خواهد بود برای به تعویق انداختن خود را انتشار آلبوم برای آخرین آلبوم خود را در زیر (که منتشر شد جمعه) در پیتسبورگ را Roxian شد یک ضربه ویرانگر به گروه. علاوه بر اجرای زنده بودن بخشی جدایی ناپذیر از آلبوم ارتقاء فرایند پنجگانه نوشت: در یک صدای جیر جیر که آنها برنامه ریزی شده می خواهم برای نشان دادن به یک “مسهل انتشار است.” گرمی نامزد گروه تصمیم گرفت خود را به نشان می دهد تا ویدئو های آنلاین-پخش آنلاين پلت فرم حرکت کششی انجام در محل خالی برای طرفداران برای لذت بردن از.

“[W]e شده اند racking مغز ما در چگونه به ارائه هنر ما در این زندگی بسیار نامشخص زمان-که واقعا نشان دهنده همه چیز ما در حال تلاش برای از طریق کار در زیر” این گروه نوشت: در بیانیه “همه چیز احساس سرد, ruthless, noisey [sic] گیج کننده و قطع شده است. اما همه ما باید حاضر به ضربه بزنید.”

این رویداد به نام آخرین آنهایی که سمت چپ: در ترس از پایانخواهد پخش شود ابتدا در 9 p. m. EST. گروه نوشت که طرفداران قادر خواهد بود برای اهدای پول و خرید merch بود که به فروش می رسد در فرفره از طریق آنلاین نشان می دهد.

کد پرتقال درامر و خواننده جامی مورگان گفت: نیوزویک که آنها تصمیم به انجام این کنسرت پس از ساخت هر تلاش برای آن اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده. او گفت: بعد از این همه کار در قرار, هاردکور بت تا به حال به انجام این نشان می دهد حداقل یک بار.

“ما نیاز به دو نسخه از این برنامه است. یک: که ما می تواند شاید هنوز هم این کار را با نشان می دهد چرا که ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد رفتن به جلو” مورگان گفت: عصر ایران. “یکی دیگر: ما آن را خالی-عرصه مطابقت با سبک و آنهایی که اولین بار به آن را انجام دهید و سعی کنید به همه نشان می دهد ما در حال کار بسیار سخت و به نوبه خود این منفی به حداقل یک کمی از مثبت یا چیزی لذت بخش برای کسانی که از موسیقی سنگین.”

مورگان است که هنوز هم امیدوار است که نشان می دهد خواهد بود و احتمالا بهتر با توجه به شرایط.

“به نظر من این می تواند واقعا کلاسیک, چون من نمی تواند فکر می کنم از هر کسی که به انجام این کار. مردم livestreamed اما خالی محل livestream? آن را برای رفتن به حقیقی. جاوا عجیب و غریب,” او گفت:. “ما میخوای بری پس از لعنتی و ما میخوایم آن را شاید حتی سخت تر از ما را در حالت عادی نشان می دهد چرا که این به این معنی زیادی در حال حاضر و این نماد چیزی در حال حاضر. که الهام بخش ما است. ما می خواهیم تا شاید کمی از نور را در برخی از راه.”

“اجازه دهید این شناخته شده است: ما عشق و احترام به همه شما و ما امیدواریم که شما می توانید لذت بردن از این رکورد است. این احساس به طرز مرموزی به موقع…” گروه نوشت: قبل از جمله یک خط از آهنگ به عنوان از زیر.

Code Orange
کد پرتقال انجام روی صحنه در طول شنا بزرگسالان جشنواره 2018 در ردیف FRANCES در 7 اکتبر 2018 در لس آنجلس ، کد پرتقال ضبط شده خود را برای آخرین آلبوم “زیر” به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.
Vivien Killilea/گتی

در حالی که کد پرتقال مصرف خود را livestream به سطح بعدی با انجام در یک محل خالی, دیگر هنرمندان انجام داده اند چیزی شبیه جایگزین رپ Gnash بازی یک مجموعه صوتی پخش از طریق Instagram زنده در روز جمعه. “من می دانم این است که یک زمان سخت در جهان به امید و اعتماد به نفس در زیبایی از فردا اما من فقط می خواهم به شما یادآوری است که من بسیار سپاسگزار برای شما و من شما تنها راه شما و با تشکر از شما برای موجود” Gnash گفت: در طول livestream.

هنرمند موسیقی الکترونیک دیپلو نیز در جریان مجموعه ای از اتاق نشیمن خود را.

انگلستان کرنش Yungblud اعلام کرد که livestream یک گیگ در روز دوشنبه.

دیگر هنرمندان توییتی که آنها به دنبال گزینه های آنلاین در برابر من است لورا جین فضل در پاسخ به یک فن است که او می خواهم به نگاه جریان یک جلسه تمرین. پانک تا-و-comers اسپانیایی آهنگ عشق توییتی که آنها به دنبال راه هایی که آنها می تواند جریان را نشان می دهد پس از تور خود را با تعجب می کنم که سال به تعویق افتاد. حدود زنده ماندن را آنتونی سبز نیز گفت: او به دنبال جایگزین برای طرفداران ولع مصرف در زندگی تجربه می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>