نوازندگان بودند که در اصل برنامه ریزی شده برای انجام در جنوب غربی (SXSW) ابراز سرخوردگی و ناامیدی پس از Austin تگزاس مقامات لغو محبوب, موسیقی, فیلم و tech جشنواره با توجه به شیوع کروناویروس.

روز جمعه در جشنواره دهندگان نشان داد که آنها در تلاش بودند به reschedule رویداد و ارائه یک تجربه مجازی برای برخی نوازندگان.

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. ‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد” آنها در بیانیه ای گفت. “ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای.”

برگزارکنندگان جشنواره همچنین عذرخواهی به کسب و کارهای محلی که اغلب دریافت ترافیک بیشتر از جشنواره و اعلام کرد که آنها مشغول به کار بودند نسبت به آوردن حوادث بیشتر در آینده است.

“ما درک وخامت اوضاع برای همه معماران و طراحان است که استفاده از SXSW برای سرعت بخشیدن به مشاغل خود را برای کسب و کار جهانی و برای آستین و صدها نفر از کسب و کارهای کوچک – سالن تئاتر, فروشندگان, تولید, شرکت, خدمات, صنعت, کارکنان و شرکای دیگر که تکیه به شدت بر افزایش کسب و کار است که SXSW جذب” در SXSW سازمان گفت. “ما همچنان به کار سخت را برای شما به ارمغان بیاورد حوادث منحصر به فرد شما را دوست دارم.”

SXSW بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

sxsw
SXSW 2020 آگهی ها دیده می شود در Red River منطقه فرهنگی در تاریخ 6 مارس سال 2020 در آستین تگزاس.
سوزان CORDEIRO / خبرگزاری فرانسه/گتی

نوازندگان و همچنین شرکت کنندگان ناراحت شدند بیش از این جشنواره لغو شد اما درک با توجه به شرایط. U. k., indie در, راک ماموت پنگوئن نوشت که آنها ناراحت بودند که آن را به آستین برای جشنواره اما احساس بدتر برای کارکنان و خدمات کارگران صنعت که انتظار داشتند به پول بیشتری را در طول جشنواره.

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ نیز به اشتراک گذاشته است که در حالی که او نا امید شده بود به شرکت در این جشنواره نگرانی های خود بودند در درجه اول اقتصادی است که لغو مستلزم.

موسیقی Indie در خروجی جایگزین مشترک پوستر برای یک ویترین آنها شرکت های تولید کننده برای این جشنواره است. آنها گفته طرفداران باشید که برخی از هنرمندان هنوز هم ممکن است بازی در آستین با وجود SXSW را لغو.

Indie pop, گروه, مه آلود آلبالو همچنین اعلام کرد که آنها خواهد بود تلاش برای ایجاد جشنواره لغو.

بروکلین پانک لباس Worriers در زمان یک رویکرد نشاط به لغو با خواننده و تنها سازگار عضو لورن Denitzio نوشتن که هیچ کس می خواست صبحانه tacos بیش از آنها را.

خواننده و ترانه سرا Bartees عجیب و غریب نیز اعلام کرد که اگر غیر رسمی نشان می دهد که هنوز هم اتفاق می افتد, آن را هنوز هم احساس می کنم مثل جشنواره ها اتفاق می افتد و بزرگ می شود.

برخی از کاربران توییتر پیشنهاد خرید و سوابق و کالا از گروههای موسیقی که در زمان ضربه مالی با این جشنواره را لغو. دیگران را تشویق مشتریان هنوز هم به حمایت از موسسات محلی را برای کسب و کار از دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im